• Камінні топки

  Звичайні Топки

  25.09.2015

  Топки звичайні

  В асортименті Kratki представлені топки з чавуну, топки з вермікулітом Mila. c різними варіантами виконання скла. Модельний ряд Kratki представлений серіями різної потужності: Antek — 10 кВт, Maja — 12 кВт, Zuzia — 16 кВт, Oliwia — 18 кВт, Amelia — 25 кВт. Топки Kratki мають подвійний допалювання газів, що здійснюється за рахунок наявності повітряних каналів і точної системи управління. Тим самим підвищується температура в камінній топці, з’являється можливість керувати тривалістю горіння, і ККД стає вище.

  Також, Kratki оснащені системою самоочищення скла, системою холодної ручки, регулюванням подачі повітря, дефлектором, вбудованої шиберной заслінкою, ящиком для золи, тросовим механізмом гільйотини.Чавунні топки Kratki відносяться до дров’яних опалювальних приладів безперервної дії. Гарантія 5 років.

  Камінні топки INVICTA виготовлені з високоякісного чавуну, який є оптимальним матеріалом для накопичення та віддачі тепла. Сучасне виробництво чавунного лиття сертифіковане за системою якості ISO 9002. Максимальна віддача тепла – ККД 70%. Красиві та стильні камінні топки INVICTA, створені з використанням сучасних технологій, відповідають не тільки європейським екологічним нормам NF, але й мають французький сертифікат «Зелене полум’я». Економічна ціна за умови європейського рівня якості та дизайну — це камінні топки INVICTA. Гарантія 5 років.

  Blanzek BEF каталог топок

  Камінні топки чеської фірми » Bef Home » мають високу стійкість до теплових деформацій, оснащені подвійний задньою стінкою. Конструкція чавунної топки забезпечує довгий термін експлуатації.Центральний підведення повітря ззовні пристрою оптимізований для автоматичного управління процесом горіння,і відповідає новому Європейському указом про захист навколишнього середовища і боротьби із забрудненням.Топки оснащені технологіями РВ (Proburn — повітряний приплив в камеру згоряння для вторинного допалювання), що покращує зручність у використанні та обслуговуванні камінної топки. Гарантія 5 років.

  Топки для камінів від Godin мають неперевершений гарантійний термін служби – до семи років. Всі топки для камінів від Godin обладнані досить високий димозбірник, завдяки якому розпалювання каміна відбувається значно швидше і простіше, а саме горіння стабільно навіть при коливаннях тяги в каналі для відводу топкових газів (під впливом вітру, опадів тощо) Горіння полум’я в топках камінів Godin в режимі генерації газу складає до 14 годин, а їх ККД дорівнює 75%. Це можливо завдяки унікальній конструкції корпусу топок і розвиненим системам контролю потоку повітря і тяги в димовому каналі. Топки Godin забезпечені системами «чисте скло» двох типів. Гарантія 5 років.

  Топки Seguin виготовлені з чавуну високої якості і відповідають стандарту NF D 35376. Топки «SEGUIN» виготовляють з високоякісного благородного чавуну, товщина стінок якого становить 8-12 мм, що забезпечує більш тривалий і безпечний період експлуатації топок. За рахунок товстостінного і якісного чавуну, а також оптимального розташування конвекторів з великою площею тепловіддачі холодне повітря приміщення дуже швидко нагрівається. До того ж один з істотних плюсів топок Seguin — високий ККД біля 75%. Заслінка, встановлена на рівні вентиляційної труби приймальної камери, що дозволяє уникнути втрат тепла в димоході. До незаперечних переваг конструкції топок Seguin Duteriez відносяться запатентована система, що запобігає витоку диму в приміщення. Дверцята камінної топки seguin неможливо відкрити, поки закрита заслінка димаря. Гарантія 10 років.

  Короткий опис статті: камінні топки

  Джерело: Топки звичайні

  Також ви можете прочитати