• Каміни

  Затишні і комфортні каміни: види й розцінки! Вибрати будь-камінні

  22.09.2015

  Каміни

  Затишні і комфортні каміни: види й розцінки! Вибрати будь-камінні
  Корисна інформація

  Житлові умови не завжди дозволяють розмістити в будинку або квартирі камін. Адже це вимагає великих фінансових вкладень і обладнання димоходу. Ми пропонуємо Вашій увазі побутові каміни, які без проблем можна встановити в будь-яких приміщеннях. Таке обладнання є не просто стильним предметом інтер’єру, але і джерелом тепла.

  Пристрій і принцип роботи

  Електричні каміни призначені для підключення до електромережі. Тепловентилятор, який вбудований в портал, призначений для наповнення теплом приміщення, а лампочки підсвічують декоративний вогнище, створюючи ефект горіння. Така техніка може працювати в режимі імітації полум’я з обігрівом або без нього.

  Види обладнання

  Сьогодні Ви можете придбати камін у збірці, що складається з порталу та вогнища, або створити його за своїм індивідуальним смаком з декількох складових. Для цього потрібно придбати наступні елементи:

  • портал – як правило, виготовляється з МДФ і покрита натуральним шпоном дуба, горіха, вишні і т.д. Він має бічні колони, а зверху широку полицю, місце для розташування вогнища знаходиться посередині. Існують каміни в сучасному або старовинному стилі, тому легко підібрати портал, поєднується з інтер’єром.
  • рамка – використовується в якості декоративного елемента для оформлення порталу. Вона виготовлена з металу і має зверху грати, через які виходить тепле повітря.
  • вогнище – призначений для створення імітації полум’я. Це може бути скляна панель або бутафорська піч. Різні каміни мають в якості ефекту палива дрова або вугілля.

  Варто відзначити, що вибирати все елементи слід з однієї серії, щоб вони підходили за розмірами.

  Які характеристики необхідно врахувати при виборі

  В залежності від величини приміщення, придбайте камін, відповідний по потужності. Наприклад, техніка, розрахована на 1 кВт здатна створювати тепло в кімнаті площею 10 кв. метрів в якості основного джерела опалення. Для великих віталень (площею в 20 – 25 кв. метрів) краще купувати обладнання потужністю в 2 кВт. Є каміни, у яких цей параметр не вказується. Це означає, що вони призначені для використання тільки в якості декоративного предмета, обігрівати приміщення вони не будуть.

  Вибираючи камін, зверніть увагу на тип управління. Воно може бути механічним або дистанційним. Останній тип найбільш зручний для користувача, можна перемикати режими на відстані, сидячи в кріслі або на дивані.

  Перед покупкою слід визначитися з місцем, де буде розташовуватися камін. Існують класичні за формою моделі і кутові. Останні дозволяють економити корисну площу і розташувати таку техніку навіть у невеликій кімнаті. Виходячи з вільного простору в приміщенні, вибирайте модель з відповідними габаритами.

  Короткий опис статті: каміни 203 моделей камінів за ціною від 1 934 до 582 713 рублів з установкою і обслуговуванням в інтернет-магазині ВсеИнструменты.Ру. каміни, печі, фото, для дому, кутові, у вітальні, відео, для дачі, придбати, ціни, інструкція, вибір, продаж, характеристики, оптом, пристрій

  Джерело: Затишні і комфортні каміни: види й розцінки! Вибрати будь-камінні топки з доставкою по Москві!

  Також ви можете прочитати