• Портали для камінів

  Як зробити портал для електрокамінів самому . Дизайн інтерєру

  13.09.2015

  Як зробити портал для електрокамінів

  23 Листопад 2012, admin

  Як зробити портал для електрокамінів самому . Дизайн інтерєру
  Домашній камін у багатьох асоціюється зі спокоєм і комфортом, саме ці почуття може випробувати чоловік, спостерігаючи за полум’ям і тліючим вугіллям. На жаль, не в кожному приміщенні можливо організувати справжній камін, але є альтернативний варіант – електрокамін. Ця деталь інтер’єру стане предметом гордості господарів, адже він чудово імітує справжній вогонь.

  Електрокамін вигідно відрізняється простотою установки і переміщення, відсутністю золи, пилу. В даний час вибір електрокамінів настільки багатий, що можна підібрати модель практично під будь-який інтер’єр. Для невеликих кімнат добре підійде камін з обробкою під дерево, а простору вітальню прикрасить модель з натурального каменю. Використання сучасних матеріалів і технологій дозволяє створити в приміщенні атмосферу присутності справжнього каміна.

  Порталом каміна називають обрамлення, зовнішнє оформлення. Для його створення використовуються різні штучні і натуральні матеріали.

  Як зробити портал для електрокамінів? Чи можливе виготовлення своїми руками? Можна впевнено відповісти, що створення порталу – завдання здійсненне. Зовнішнє обрамлення складається з п’яти елементів: подіуму (нижня частина), кришки (верхня частина), пара вертикальних стійок з топкової рамкою (середня частина), а також декоративних елементів. Правила обрамлення справжнього каміна актуальні і для електрокаміна.

  Для того, щоб приступити до самостійного виготовлення порталу, необхідно придбати гіпсокартон, профіль з відповідними кріпленнями, стільницю для кришки, вогнетривку плитку, декоративні матеріали (камінь, наприклад) і шпаклівку.

  Першим ділом монтується каркас порожнини, профіль з кріпленнями і гіпсокартон. Далі в готову порожнину встановлюється електрокамін. Їх вибір в даний час великий, але хочеться віддати перевагу dimplex chesford. На завершення проводиться декоративна обробка, яку підкаже фантазія.

  Також є спосіб виготовлення порталу з допомогою брусків з дерева та меблевого шпону. Брусок необхідно розпиляти на рівні блоки. Бруски для використання на фронтальній частині електрокаміна відбираються, за бажанням дизайнера можна зняти фаску, це додасть конструкції ще більшу красу. З блоків необхідно зібрати портал. Роль камінної полиці виконає меблева дошку, яку необхідно встановити нагорі конструкції. Деталі кріпляться цвяхами або спеціальним клеєм. Коли конструювання порталу закінчено, потрібно пофарбувати або ж викласти декоративним цеглою, каменем.

  Ваш будинок наповниться комфортом, затишком і романтикою з появою електрокаміна, а окремим приводом для гордості господарів стане портал, зроблений своїми руками.

  • портал електрокаміна своїми руками
  • як зробити портал для електрокаміна своїми руками

  Короткий опис статті: портали для камінів Домашній камін у багатьох асоціюється зі спокоєм і комфортом, саме ці почуття може випробувати чоловік, спостерігаючи за полум’ям і тліючим вугіллям. До

  Джерело: Як зробити портал для електрокамінів самому | Дизайн інтер’єру, ексклюзивний інтер’єр, відгуки, як зробити своїми руками

  Також ви можете прочитати