• Різне

  Як зробити камін своїми руками, відео

  29.09.2015

  Як зробити камін своїми руками
  Камін в будинку – дорого це?

  Камін в будинку – це символ сімейного вогнища, домашнього затишку і тепла. Це стильний елемент інтер’єру будинку або квартири, який з роками не втрачає свою популярність, а лише поповнюється новими елементами декору і технологічності. Якщо багато років тому камін виконував лише практичну функцію, то в наш час він став класикою інтер’єру, центром будинку, місцем для сімейних і дружніх посиденьок.

  Зараз багато будівельні компанії і дизайнери інтер’єру пропонують свої послуги по створенню дизайнерських послуг. Роблять вони це добре, однак їхні послуги – далеко не найдешевше задоволення. Навчальне відео «Камін своїми руками» дозволить вам самостійно скласти камін і поставити його у себе вдома або на дачі без витрати зайвих грошей.

  Що потрібно для будівництва каміна

  Завдяки цьому навчальному матеріалу ви дізнаєтеся всі особливості будівництва і складання домашніх камінів, почуєте поради з вибору місця для установки каміна, що важливо, якщо ви збираєтеся поставити у квартирі, а не в заміському будинку, розрахуєте його розміри згідно габаритів вашого приміщення і його можливостей і отримаєте поради щодо придбання матеріалів для домашнього каміна.

  Щоб дізнатися всі секрети облаштування каміна в квартирі, не потрібно володіти спеціальними будівельними або дизайнерськими навичками. Досить лише уважно послухати і подивитися теоретичну та практичну частину навчального відео. Цей курс підготовлений професіоналами своєї справи і розрахований для широкого кола споживачів. Відео формат курсу являє собою покрокову інструкцію по створенню і монтажу каміна для дому. З його допомогою ви зможете створити камін у себе в будинку всього лише за 5 днів і заощадити на цьому свій бюджет. Наприклад: роботи будівельників, дизайнерів і пічників і т. д.

  Всього 5 днів уважною і старанної роботи – і ви зможете збирати сім’ю і друзів біля домашнього вогнища!

  Подивіться також інші записи:

  Короткий опис статті: камін своїми руками Камін в будинку – дорого це? Камін в будинку – це символ сімейного вогнища, домашнього затишку і тепла. Це стильний елемент інтер’єру будинку або квартири, який з

  Джерело: Як зробити камін своїми руками — відео

  Також ви можете прочитати