Як зробити камін своїми руками . Приватний сектор

23.09.2015

Як зробити камін своїми руками

Головна » Будівництво » Як зробити камін своїми руками

Можна зробити камін своїми руками. Звичайно, і багато хто вже мають його в своїй квартирі або в будинку.

Камін в квартирі своїми руками.

Швидше за все, добитися дозволу відповідних органів на встановлення звичайного дров’яного каміна в квартирі у вас не вийде. Надто вже складне це справа. Але не впадайте у відчай! Сьогодні у продажу є величезний асортимент фальшкаминов. Замість звичайної топки в них використовується електричний вогнище. Такий камін добре зігріває, а завдяки особливим технологіям ще й створює ефект палаючого полум’я. Іноді полум’я настільки реалістичне, що для того, щоб визначити реальний вогонь в ньому горить, потрібно підійти ближче.

Дешевше вам обійдеться камін з гіпсокартону. Якщо ви вмієте поводитися з цим матеріалом, то змайструвати такий фальшкамін не доставить вам особливого праці. Просто візьміть аркуш паперу і спробуйте накреслити на ньому ескіз майбутнього творіння. Подивіться фотографії камінів в інтернеті або журналах про будівництво та інтер’єрі. Перед тим як ви зробите точний креслення каміна (з розмірами), дізнайтеся габарити електричного вогнища або купіть його.

Якщо ваш камін буде виконувати декоративну функцію, то вогнище купувати необов’язково. Деякі просто ставлять в нього кілька запалених свічок. Красиво і романтично виходить.

Каркас для каміна з гіпсокартону може бути або дерев’яним (бруски 50 на 50 мм) або виконаним з металопрофілю. Як зробити каркас і обшити його я не буду розповідати в цій статті, так як це вже окрема тема. Щоб не пропустити її підпишіться на розсилання нових статей. Форма швидкої підписки знаходиться в меню сайта на самому верху.

Як зробити дров’яної камін.

Такий камін можна змайструвати в будинку або на дачі.

Для початку визначтеся з місцем розташування майбутнього каміна. Зробіть його креслення, вказавши всі габаритні розміри. Врахуйте, що він повинен знаходитися біля кам’яної або цегляної стіни. У випадку, якщо стіни виконані з інших матеріалів, слід зробити вздовж цих стін цегельну кладку до самої стелі. Товщина конструкції — пів цегли, ширина на пів метра більше ширини майбутнього каміна.

Для цегляного каміна необхідно заливати фундамент. Для цього зриваємо підлогу, трохи заглиблюємося в грунт і заливаємо бетон. Так-же необхідно буде зробити отвір у стелі і даху для споруди димоходу. Ви ж не збираєтеся користуватися каміном по-чорному? Як зробити камін своїми руками . Приватний сектор

Треба сказати, що будівництво цього дров’яного каміна — дуже відповідальна і трудомістка справа. Буде не зайвим звернутися за консультацією по проведенню роботи до хорошого фахівця в цій області.

Чим обробити камін.

Чим можна облицювати камін? Гранітом, мармуром, штучним каменем. Цегляний камін взагалі можна залишити як є. А можна замовити ковані аксесуари до нього. Є й інші способи обробки камінів. Дивіться, порівнюйте, фантазуйте.

А який досвід в «каминостроении» є у вас? Поділіться будь ласка.

Насамкінець, пропоную переглянути відео про те, як два майстри-золоті руки викладають справжній дров’яної камін.

Короткий опис статті: камін своїми руками Кілька порад про те як зробити камін своїми руками. камін своїми руками, як зробити камін, камін з гіпсокартону, камін на дровах

Джерело: Як зробити камін своїми руками | Приватний сектор

Також ви можете прочитати