• Фото камінів

  Як зробити камін своїми руками

  04.10.2015

  Як зробити камін своїми руками

  Як зробити камін своїми руками

  Один з найефектніших видів камінів — кутовий камін. В приватному або заміському будинку можна поставити на радість собі і гостям справжній дров’яної камін кутовий. А в квартирі буде чудово виглядати фальшкамін з гіпсокартону, в топку якого можна вмонтувати электроочаг.

  Дров’яної камін своїми руками

  Кутовий камін звичайно намагаються розмістити на стику зовнішніх, холодних стін будинку. Але цілком можливо і розташування такого каміна біля внутрішніх стін. У тому випадку, якщо камін вирішено розташувати біля внутрішньої стіни, над якою є перепад даху, то димова труба повинна поднимаься вище гребеня основної покрівлі.

  Найчастіше кутові каміни будують з цегли. Краще запланувати будівництво цегляного каміна ще на етапі проектування будинку. Якщо бажання встановити камін виникло, коли будинок вже побудований, виникне досить багато складнощів: частково доведеться демонтувати підлогу, щоб залити фундамент, прибрати багато ґрунту після риття котловану під фундамент. Крім того, доведеться робити отвори в стелі і даху для виведення димової труби.

  Перед тим, як приступити до будівництва кутового каміна своїми руками, визначте, якого саме розміру камін повинен бути встановлений у вашій кімнаті. У статтях Дров’яні каміни своїми руками і Кладка камінів з цегли своїми руками докладно розповідається про те, як виконуються розрахунки розмірів каміна в залежності від розмірів приміщення. Ці розрахунки цілком справедливі і для кутових камінів.

  Класти камін слід, маючи на руках готову порядовку. Порядовка — це схема, де вказано точне місце для кожного цегли кожного ряду. Причому в справу йдуть і половинки цегли, і шматки, рівні трьом чвертям цілої цегли. За порядовке ви можете точно вирахувати, скільки цегли вам потрібно. Причому кожну половинку і три чверті слід вважати за цілий цегла. Порядовка повинна бути складена досвідченим пічником.

  Цеглу для будівництва каміна вибираєте червоний найвищої якості. Підійде і шамотний.

  Як зробити камін своїми руками

  Встановлювати кутовий камін краще всього на бутонабивном фундаменті. Приступати до кладки можна не раніше, ніж через тиждень після заливки фундаменту.

  Кутовий фальшкамін своїми руками

  Його зробити, звичайно, набагато простіше, ніж справжній дров’яної.

  Якщо в топку кутового фальшкамина планується помістити електричний вогнище, то всі розрахунки розмірів такого каміна виконуються, виходячи з розмірів электроочага і правил його експлуатації.

  Найзручніше будувати кутовий фальшкамін з гіпсокартону. Технологія побудови штучного каміна описана в статті Своїми руками робимо декоративний фальшкамін з гіпсокартону в квартирі .

  Варіантів декорування кутових камінів – безліч. Плитка різних типів, імітація цегли з пластику, штучний камінь, дерево, «ліпнина»

  Рубрика: Каміни Дата: 19.03.2011

  Статті по темі:

  Камін

  В даний час каміни стають все більш популярними. Їх можна встановлювати як додатковий спосіб для обігріву будинку, а…

  Димар для каміна своїми руками

  Димар є однією з неймовірно важливих складових каміна в будинку. Якщо ви плануєте здійснити установку димоходу самостійно, вам…

  Кахельний камін своїми руками

  Камін – це не тільки функціональна деталь інтер’єру, але і елемент стилю. Прекрасним варіантом повноцінного домашнього вогнища стане…

  Дизайн великої вітальні з каміном. Як краще оформити інтер’єр

  Про каміні, согревающем душу і тіло, мріють багато, проте далеко не всі втілюють свої мрії в життя, оскільки…

  Короткий опис статті: фото камінів

  Джерело: Як зробити камін своїми руками

  Також ви можете прочитати