• Різне

  Як зробити електричну піч для лазні?

  20.02.2017

  Електропіч для бані своїми руками

  29 грудня 2014

  Як зробити електричну піч для лазні?

  Для тих, хто має дачу або заміський будинок, прерогатива створити парну для себе і для гостей дуже приваблива. За умови, що проблем з напругою в мережі і на ділянці не виникає, можна зробити електропіч для бані своїми руками і тим самим заощадити фінанси.

  Зверніть увагу! Якщо ви вирішили купити готовий електрокамін, вибирайте його, виходячи з температурного режиму, витрати електроенергії і потужності обігріву.

  Чому вибираємо електрику?

  У наш час дійсно простіше спорудити електрокам’янку, чим топити піч дровами. Тому що це:

  • Чисто – ніякої золи на підлозі біля топки і піддувала, бруднити руки, щоб розтопити камін, теж немає необхідності;
  • Швидко – запустити і розігріти піч, цей процес не займає багато часу;
  • Безпечно – ймовірність обпектися зведена до мінімуму. Також відсутній ризик витоку газу, вибуху, значно знижена ймовірність виникнення пожежі;
  • Зручно – за допомогою сучасної панелі управління виставити будь-які задані параметри не складе праці;

  правда, доведеться тільки змиритися з великими витратами електроенергії, так що, якщо ви до них готові, переходимо далі.

  Що потрібно для ручної збірки печі?

  Зібралися створювати електропіч для бані своїми руками – необхідно вибрати теплової нагрівальний елемент (ТЕН). Також варто вирішити, якого типу буде піч, відкрита або закрита. Зазвичай другий варіант вибирають частіше, так як ТЕН в ньому можна встановити в будь-якому положенні. Крім нагрівача знадобиться екран і шина для проводу напруги.

  Як зробити електричну піч для лазні?

  Порада: рекомендують підключати печі до трифазної мережі 380В, щоб обігріти максимальну площу. Для невеликих парилень можна обійтися 220В.

  Збірка електрокам’янки

  Приступаючи до роботи з електрикою, необхідно докладно ознайомитися з будівельними і технічними інструкціями, перевірити обладнання і використовувати захисний костюм. При складанні електропечі для лазні своїми руками обов’язково дотримати заземлення, а також при першому запуску перевірити опір, щоб воно потрапляло в діапазон 3-5 Ом.

  Як зробити електричну піч для лазні?

  З чого робити корпус і якого розміру він повинен бути, вирішувати вам, виходячи з обсягів приміщення, яке треба обігріти. Зазвичай вибирають листову сталь, кам’янку можна робити відкритою гратчастої або закритою. Монтаж обладнання з заздалегідь куплених або зварених елементів відбувається так:

  • Спочатку визначають кількість тенів, виходячи з розмірів приміщення лазні;
  • Тени між собою з’єднуються за допомогою системи перемичок;
  • З листової сталі облаштовується тепловий екран;
  • Приварюється і викладається кам’янка.

  Порада: камені краще вибирати річкові, плоскі – вони в готовому вигляді продаються в будівельних магазинах.

  • Збирається каркас з металевих листів. Електропіч також можна викласти цеглою.
  • Послідовно збирається електроланцюг і встановлюється реле управління. Зазвичай вибирають поворотні вимикачі.

  Готово, піч можна підключати до мережі і після перевірки усіх показників насолоджуватися нової парної швидкого розігріву.

  Сподобалася стаття? Поділіться!

  Короткий опис статті: захисний екран для каміна своїми руками Стаття розповідає про заходи безпеки та монтажі електричної печі в лазні своїми руками. Як зробити електричну піч у лазні самостійно — поради електропіч для бані своїми руками,

  Джерело: Як зробити електричну піч для лазні?

  Також ви можете прочитати