• Кутові каміни

  Як встановити кутовий камін . Інженерні системи вашої квартири

  21.09.2015

  Як встановити кутовий камін

  Як встановити кутовий камін . Інженерні системи вашої квартири
  Серед всіх компактних камінів саме кутовий варіант каміна заслуговує особливої уваги. Він не захаращує простір, створює затишну атмосферу в кімнаті. Кутові декоративні каміни знаходять застосування в міській квартирі. Стосовно заміського будинку або дачі, то тут є можливість спорудити дров’яної камін, який обігріє все приміщення.

  Звісно, будівництво каміна бажано довірити професіоналу. Але для власника будинку теж важливо знати багато тонкощів пристрою каміна, щоб не випустити з уваги нічого. Кутовий камін вважається прибудованим каміном. Це свідчить про те, що його можна прилаштувати до стику стін, як при будівництві будинку, так і у вже застосовується приміщенні для житла. Тільки пам’ятайте, що в побудованому будинку набагато складніше поставити камін. Це може вимагати часткового демонтажу підлогового покриття для заливки під камін фундаменту в тому місці, де передбачається його встановлювати, також виїмки з основи будівлі грунту, прорізання отворів у покрівлі під димохід.

  Спочатку треба визначити місце спорудження каміна. Зазвичай кутовий камін облаштовується на стику стін, які виходять назовні. Тільки виконувати таку вимогу не потрібно, якщо є необхідність, то такий камін встановлюється й у внутрішньої стіни. Одна умова — висновок димової труби безпосередньо на рівень вище гребеня.

  Самий кращий матеріал для споруди дров’яного кутового каміна — це червона цегла. Спочатку треба визначитися з його розмірами, зробити порядовку (схему, яка показує розміщення цеглин в рядах). При покупці цегли потрібно простежити, щоб на ньому взагалі не було відколів і пошкоджень. В іншому випадку всі вади такого роду стануть негативно впливати на процес функціонування каміна.

  Необхідно залити до укладання каміна фундамент. Цегляний камін відрізняється більшою вагою, тому фундамент обов’язково споруджується максимально міцним. Для каміна кутового типу досить часто застосовують бутонабивной фундамент. Спочатку підготовлений котлован потрібно залити і залишити до повного застигання. До укладання цегли можна приступати через тиждень після заливки фундаменту.

  Короткий опис статті: кутові каміни Серед всіх компактних камінів саме кутовий варіант каміна заслуговує особливої уваги. Він не захаращує простір, створює затишну атмосферу в кімнаті. Кутові декорат каміна, камін, кутовий, фундамент, потрібно, є, власника, багато знати, професіоналу, важливо, будівництво, який, обігріє, тонкощі, бажано, довірити, Тільки, цегли, споруди

  Джерело: Як встановити кутовий камін » Інженерні системи вашої квартири і будинку

  Також ви можете прочитати