Як відбувається обробка камінів. Обговорення на LiveInternet, Російський

20.02.2017

Як відбувається обробка камінів

Четвер, 24 Січня 2013 02:29 + в цитатник

Як відбувається обробка камінів. Обговорення на LiveInternet, Російський
Makita87 всі записи автора Як відбувається обробка камінів. Обговорення на LiveInternet, Російський

Не дивлячись на те, що ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів вражає своєю різноманітністю, питання обробки камінів доставляє замовникам досить багато клопоту. Оздоблювальних матеріалів безліч, і при цьому виробники постійно розширюють свої продуктові лінійки. В такому розмаїтті дуже складно розібратися недосвідченому покупцеві. Для того, щоб обробка камінів не стала для вас однією суцільною головного болю, дотримуйтесь деяким рекомендаціям експертів ринку.

До того, як ви приступите до вивчення ринкового пропозиції і пориньте в каталоги про зразки, чітко визначте призначення каміна. Якщо ваш камін в першу чергу призначений для опалення приміщення — слід звернути увагу на один вид оздоблювальних матеріалів, а якщо камін більше використовується як декоративний елемент — сконцентруйтеся на інших видах оздоблювальних матеріалів.

Обробні матеріали діляться на дорогі і дешеві. Матеріали економ-класу легкі в обробці та встановлення. Як правило, це плита з пісковику, натуральний камінь, цегла. Камін, облицьований таким матеріалом, виглядає добротно, красиво і коштує така обробка відносно недорого. До речі при обробці каміна недорогими матеріалами використовують один прийом, який дозволяє зробити ваш камін ще красивіше. Досвідчені майстри поєднують різні оздоблювальні матеріали і використовують у вигляді вставок дерево, метал та ін

До дорогим оздоблювальним матеріалам відносять цілісний мармур, напівдорогоцінне та коштовне каміння. Основна рекомендація для пристрою каміна з дорогої ексклюзивною обробкою — закрита топка, щоб сажа не зіпсувала обробку. Така обробка застосовується для облицювання камінів в заміських резиденціях, розкішних віллах і в офісах великих корпорацій.

Але не варто засмучуватися, якщо ви не можете собі дозволити таку дорогу обробку. Навіть такий простий і дешевий спосіб обробки як обштукатурювання, може бути виконано професійним майстром на високому рівні. Мінус у цього виду обробки — недовговічність, тобто вам доведеться її оновлювати і освіжати досить часто.

Популярним останнім часом вил обробки — кахлями. Це складний спосіб обробки, досить дорогий і вимагає спеціальних навичок майстра. Така обробка найчастіше використовується в інтер’єрі стилю кантрі або рустик.

А от сучасні квартири, як правило, облаштовані в стилі модерн або хай-тек. Камін з важкого мармуру в такому приміщенні буде, щонайменше, недоречно. Сучасні інтер’єрні стилі відрізняються динамічністю, енергійністю. Оздоблення камінів в стилі хай-тек має бути виконана з відповідних матеріалів, для гармонійного злиття з загальним стилем. Такими матеріалами можуть бути нержавіючий метал, жаростійке скло, вдосконалені види пластику і т. д.

Короткий опис статті: чим обкласти камін Не дивлячись на те, що ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів вражає своєю різноманітністю, питання обробки камінів доставляє замовникам досить багато клопоту. Оздоблювальних матеріалів безліч, і при цьому виробники постійно розширюють… камін,оздоблення камінів,щоденник,коментарі,блог,блоги,відбувається,оздоблення,камінів

Джерело: Як відбувається обробка камінів. Обговорення на LiveInternet — Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Також ви можете прочитати