• Різне

  Як вибрати печі для лазні. Печі для лазні: відгуки покупців

  20.02.2017

  Як вибрати печі для лазні. Печі для лазні: відгуки покупців

  June 27, 2014

  У наші дні багато власників заміських будинків і дачних ділянок будують лазні. Сьогодні все більше людей із задоволенням відвідують парилки, турецькі лазні, тому власна лазня так приваблива. Як відомо, така споруда не може функціонувати без печі. На щастя, громіздке обладнання давно залишилася в минулому. Завдяки розвитку сучасних технологій ви можете підібрати компактні і зручні в експлуатації агрегати.Вимерлий сумчастий звір з рекордно сильним укусом пожирав динозаврів, «L!fe.

  Якими бувають печі

  У наш час з однаковим успіхом в лазнях застосовуються як традиційні цегляні печі, так і металеві. Другий варіант приваблює невеликою вагою і швидкістю установки. При цьому можна не споруджувати спеціальний фундамент. До того ж сучасні печі для лазні (відгуки покупців це підтверджують) набагато швидше нагріваються. Погодьтеся, що це важливо, якщо люди приїжджають на свою ділянку ненадовго.

  З чого виготовляють печі

  Сучасні моделі з чорного металу виготовляють з конструкційної сталі товщиною від 3 до 10 міліметрів. На ній практично не утворюється окалина, вона має довгий термін експлуатації. Часто люди, перед якими стоїть питання про те, як вибрати печі для лазні, зупиняють свій вибір саме на таких зразках. Основним аргументом є товщина металу і цілком демократична ціна. Головним недоліком таких печей є не дуже приємний запах окисленого металу, який можна відчувати при роботі агрегату і під час подачі води на кам’янку.Вимерлий сумчастий звір з рекордно сильним укусом пожирав динозаврів, «L!fe.

  Печі з жаростійкої сталі

  Деякі вважають, що тонкі стінки добре і швидко прогріваються, але так само швидко остигають. Подібна думка помилкова. Якщо при виготовленні пічного обладнання використовується хромиста жаростійка сталь, то вищенаведене твердження повністю спростовується. Легована сталь здатна прослужити набагато довше, ніж звичайна. Маса такої конструкції в два рази менше, а прогрівається вона у два рази швидше. До того ж жаростійка сталь не окислюється.

  Бак або теплообмінник?

  Як вибрати печі для лазні з урахуванням способу нагріву води, адже від цього багато в чому залежить ціна моделі? У сучасних конструкціях нагрів проводиться трьома способами.

  — Вбудований регістр — це бак для гарячої води з підведеними до нього спеціальними трубками від печі. Він являє собою невелику ємність з металу, що має вхід, який надходить холодна вода, і вихід, з якого витікає гаряча. Вода в ньому нагрівається дуже швидко, тому що він розташований впритул до топці. Такий варіант пічної конструкції не можна протоплювати без наявності води.Вимерлий сумчастий звір з рекордно сильним укусом пожирав динозаврів, «L!fe.

  — Регістр розташовується зверху. У цьому випадку він монтується на трубі, а рідина гріється за рахунок проходження через неї диму.

  — Ємність для води знаходиться в спеціальній трубі. Цей спосіб вважається найбільш раціональним.

  Гідністю внутрішніх теплообмінників є можливість нагріву води у парильнях з невеликою висотою стель.

  Виносити топку чи ні

  Купуючи печі для лазні, доцільніше вибирати конструкцію з виносною топкою. Набагато зручніше протоплювати піч не з парильні, в іншому випадку вам доведеться носити дрова, перетинаючи всі приміщення. Дуже незручно, коли в парильні скупчуються тирса і бруд. Природно, якщо проект лазні не дозволяє встановити піч інакше, то залишається задовольнятися топкою, розміщеної у парильні.Вимерлий сумчастий звір з рекордно сильним укусом пожирав динозаврів, «L!fe.

  Потрібно скло?

  Наявність дверцята зі скла має велике значення. Багатьом людям приносить справжню насолоду довго дивитися на вогонь, тому їм краще придбати піч з великим панорамним склом. Але ви повинні знати, що така модель коштує набагато дорожче звичайної. Треба сказати, що екран печі вибирають по тим ж параметрам, що і екран телевізора — чим більше діагональ, тим краще панорама.

  Відкрита або закрита кам’янка

  По влаштуванню кам’янки на дві категорії можна розділити всі печі для лазні. Як вибрати модель, яка підходить саме вам? Кам’янки можуть бути відкритими або закритими. Спочатку розглянемо відкритий варіант. У цьому випадку камені укладаються поверх топливника. Ця конструкція краща, коли в бані за день паряться не один чи два, а кілька людей — парилка швидко прогрівається, але тепло зберігається недовго.

  При закритій кам’янці вище каменів влаштовується парова дверцята, в яку виливають воду. Така піч прогрівається за більш тривалий період часу, до того ж потрібно більше палива. Її слід починати палити приблизно за дві години до відвідування лазні. Перевага такої моделі — тепло, зберігається завдяки розігрітим камінню. Приміром, у російській лазні встановлюють печі тільки із закритою кам’янкою.Вимерлий сумчастий звір з рекордно сильним укусом пожирав динозаврів, «L!fe.

  Як вибрати печі для лазні. З відкритою або закритою кам’янкою придбати виріб? Досить важко відповісти на це питання однозначно. Любителям тривалих процедур більше підійде конструкція закритого типу — натопив таку лазню, і можна отримувати задоволення до самого ранку. Відкриті кам’янки в печі для лазні захоплені відгуки отримують від тих, хто не любить багато часу паритися.

  Електричні прилади

  Такі конструкції мають вбудований таймер, регулювання потужності, яка розташована на корпусі. Більш того, пристрій може бути обладнана пультом управління. Електричні печі для лазні, відгуки про яких завжди позитивні, цілком безпечні, але якщо ви хочете підстрахуватися, то за допомогою полкової дошки зробіть ізоляцію.

  Газові прилади

  В даний час з’явилася гідна альтернатива дров’яних і електричних печей. Це моделі, які працюють на балонному газі. Фахівці вважають їх більш економічними. Однак багато споживачі ставляться до новинки досить насторожено, у зв’язку з цим вона поки що не настільки популярна. Тільки вам вирішувати, які більше підходять печі для лазні.

  Вибрати безпечну і якісну модель печі не так просто. Якої компанії віддати перевагу? Це ми обговоримо нижче.Вимерлий сумчастий звір з рекордно сильним укусом пожирав динозаврів, «L!fe.

  Виробники

  Багато підприємств випускають печі для лазні. Як вибрати самий надійний варіант? Можна поговорити з друзями, які вже мають такий досвід, або прислухатися до нашої поради. Ми рекомендуємо звернути увагу на продукцію фінських виробників. Це відомі компанії Kastor, Harvia, Helo. Крім того, відмінно зарекомендували себе вітчизняні печі для лазні «Термофор». Крім прекрасної якості вони відрізняються цілком доступною ціною. Всі вироби компанії характеризуються добре продуманою конструкцією, ефектним дизайном, гарантованою надійністю. Важливо, що модельний ряд печей широкий. Ви без праці підберете відповідну модель для зовсім маленької парильні (від 4 м2) і для величезній (понад 50 м2). Випускаються моделі виготовляються з жароміцної нержавіючої сталі, яка нейтральна в будь-якому середовищі.

  «Ангара» і «Тунгуска» — найпопулярніші печі для лазні з баком для води «Термофор». Відгуки про них говорять про надійності і простоті в експлуатації. «Ангару» можна встановити в будь-якому приміщенні. У ній на 5 кг більше каменів, але вони прогріваються швидше із-за особливого розташування паливної камери. Отже, це піч з швидким нагрівом каменів, підтримує помірну температуру в парильні.

  «Тунгуска» гарантує швидкий нагрів каменів до дуже високих температур, економію дров і невисоку вологість.

  Сьогодні ми радили вам, як вибрати печі для лазні. Сподіваємося, що надана вище інформація виявиться корисною.

  Короткий опис статті: піч для лазні В наші дні багато власників заміських будинків і дачних ділянок будують лазні. Сьогодні все більше людей із задоволенням відвідують парилки, турецькі лазні, тому власна лазня так приваблива. як вибрати печі для лазні печі для лазні відгуки печі для лазні як вибрати

  Джерело: Як вибрати печі для лазні. Печі для лазні: відгуки покупців

  Також ви можете прочитати