• Камін електричний

  Як вибрати електричний камін? .

  20.09.2015

  Електричні каміни — фантастичний бум!

  Головна » Всі рубрики » Електричні каміни — фантастичний бум!

  Як вибрати електричний камін? .
  У наш вік нано технологій та шаленого ритму життя каміни не лише не забуті, але навпаки – вони переживають просто фантастичний бум. У сучасному інтер’єрі вони стали символом тепла і затишку, елегантності і важливості, біля них можна скоротати вечір всією родиною, або просто побути одному. Їх танцюючі, чарівні та казкові язички вогню створюють атмосферу задоволення і спокою. Важко уявити собі звичайний дров’яної камін в багатоквартирних будинках, але ж так не хочеться позбавляти себе теплоти, ось чому бездимний електричний камін — найкращий варіант.

  І все-таки, що ж таке електрокамін? Нічим не відрізняється від звичайного побутового обігрівача, він виконаний в стилі каміна. Складається він з порталу, яким обрамлений, і електричної топки, від якої відходить штепсельна вилка. Щоб встановити електричний камін вам знадобитися тільки електрична розетка, підходить під євро. Ви можете вибрати каміни, які імітують або жар, або гарячі дрова.

  Як вибрати електричний камін? .

  Електричні каміни мають різні режими. Це може бути або тільки імітація або ще і обігрів. Якщо ви виберете камін з імітацією палаючого вогню, а обігрівати він при цьому не буде, то навіть влітку, у спеку ви зможете насолодитися видом танцюють мов полум’я.

  Види електрокамінів

  Класифікують каміни з їх стилем і розташуванням. Розташування камінів може бути підлоговим, підвісним або вбудовуваних. Підлогові каміни найпопулярніші, їм не потрібно додаткового обладнання, їх легко можна переміщати, наприклад з однієї кімнати в іншу.

  Як вибрати електричний камін? .
  Надширокі або вбудовані каміни, мають великі вставки, які потрібно вбудовувати в стіну або в спеціальні портали. Опалювальна потужність у них 2 кВт і також вбудований термостат. який легко регулювати за допомогою пульта дистанційного керування. В окремих моделях передбачена функція налаштування швидкості горіння вогнища, по-вашому бажанням він може бути як повільний, так і швидкий.

  Порівняння з красивою картиною удостоїлися підвісні каміни. Вони прекрасно справляються з опалювальної функцією, хоча і малопотужні. Виконуються настінні каміни в стилі hi-tech і задовольняють смак навіть самого вишуканого любителя ультрасучасних інтер’єрів. Проведення спеціального кабель-каналу або спецрозетки, не зіпсує вигляд електрокаміна звисаючими проводами, і не зіпсує інтер’єр. Декор електрокамінів виконується в сучасному, класичному або сільському стилі.

  Як вибрати електричний камін? .

  Классичеческие каміни

  Багато в цьому стилі було запозичене у звичайного дров’яного каміна, схожість, зокрема, їм надає прямий доступ до «вугіллю» і «поліна». Вибирають їх любителі нейтрального і класичного модерну, пишного бароко, за їх елегантний і витончений вигляд.

  Виконаний портал класичного електрокаміна з благородних матеріалів: масиву дерева, каменю або мармуру, але ці матеріали можуть бути замінені на гідні сучасні матеріали: литтєвий мармур, МДФ зі шпоном горіха, червоного дерева, високоякісний пластик, який імітує камінь, мармур, дерево.

  Як вибрати електричний камін? .

  Сучасні каміни

  Виконуються сучасні електрокаміни в стилі hi-tech або модерн, поєднуючи в собі високу функціональність і ультрамодний вигляд.

  Класичний П-подібний портал виготовляють для модернових камінів, роблячи його з сучасних матеріалів різних кольорів і в різних поєднаннях: мармур і дерево, з керамікою або зі склом. Стиль вирішення таких електрокамінів — це лаконічні округлі форми і лінії, без гострих кутів.

  наймолодший і самий сміливий стиль електрокамінів — хай-тек (hi-tech), зараз це один з найпрестижніших видів каміна. Цей стиль зазвичай лежить в основі незвичайних архітектурних рішень. Дуже часто портали виконують в самих сміливих і несподіваних формах, в одиничному екземплярі. Електрокаміни хай-тек — це плід фантазій замовника, архітектора і дизайнера, кожен камін буде унікальним.

  І, природно, у створенні таких камінів застосовують сучасні матеріали: нержавіючу сталь і збройову сталь, скло, кераміку. Використовуючи дзеркала і камінь, дерево і тоноване скло, дизайнери домагаються контрастності ліній і зрізів, надаючи тим самим прогресивність і неповторність таким камінів.

  Як вибрати електричний камін? .

  Сільські каміни

  вони Виконуються в стилі кантрі або рустикальному стилі. Портали, облицьовані грубими колотими камінням зі швами або без, з камінною балкою з натурального дерева, яке потріскалося від часу, або з декоративними тріщинами, добре впишеться в інтер’єр рублених будинках або інтер’єру під старий замок.

  Як вибрати електричний камін? .

  Який би електрокамін ви не вибрали, він завжди буде не тільки гармоніювати з інтер’єром вашого будинку або квартири, але і стане розкішною деталлю інтер’єру, за яким ви зможете зібратися всією сім’єю.

  Як вибрати електричний камін? .

  Короткий опис статті: електричний камін В наш вік нано технологій та шаленого ритму життя каміни не лише не забуті, але навпаки – вони переживають просто фантастичний бум. У сучасному інтер’єрі вони стали символом тепла і затишку, елегантності і важливості, біля них можна скоротати вечір… види і типи електрокамінів. сучасні каміни

  Джерело: Як вибрати електричний камін? |

  Також ви можете прочитати