Як своїми руками зробити декоративний камін?

29.09.2015

Як своїми руками зробити декоративний камін?

Як своїми руками зробити декоративний камін?
Саме камін є тим унікальним елементом в декорі приміщення, які не тільки робить квартиру більш затишною, але і збирає навколо себе всю сім’ю. Напевно, немає такої людини, який би не любив посидіти холодними зимовими вечорами біля каміна і подивитися на заспокійливий вогонь.

Крім того, вечеря біля каміна створює неповторну романтичну атмосферу. Якщо встановлювати камін, то необхідно підготуватися до великих розтрат, адже систему димоходу, зазвичай, роблять справжні професіонали, а монтаж – досить дорого коштує. Якщо такі розтрати вам не по кишені, то можна вирішити цю проблему за допомогою декоративного каміна, який легко створити своїми руками.

останнім часом імітація справжнього каміна є не менш популярною, ніж простий камін. Портал, на якому міститься рушійна картинка палаючого полум’я, часто відбувається красивим деревом або будівельним камінням (мармур, граніт). Якщо ви хочете створити зовсім вже бюджетний варіант, то можна обробити портал і пластиком або металевими пластинами. Декоративні каміни можна поділити на такі типи: прості інтер’єрні або з електричним підігрівом. Якщо ви вирішили зробити декоративний камін з підігрівом, то варто для цього використовувати такі матеріали, які будуть стійкі до підняття температур (камені або цеглу).

Перш за все, необхідно знайти підходяще місце для декоративного каміна. Це може бути місце біля стіни або кут кімнати. Далі необхідно підібрати той варіант каміна, який вам найбільше підійде по стилю. Для того щоб вмонтувати декоративний камін, вам будуть потрібні такі інструменти: цвяхи, молоток, схил, рівень, цемент, дерев’яні рейки, плита бетону, сталевий лист, цеглу та колосникова решітка. Ретельно перевірте, щоб розміри сталевого листа і майбутнього каміна повністю збігалися.

Спочатку необхідно викласти цеглою бічні стінки декоративного каміна, закріплюючи їх цементним розчином. Верхня частина буде зафіксована рейками, на які можна викладати склепіння. Як тільки розчин висохне, рейку необхідно прибрати. Зверху в каміні необхідно зробити спеціальну полицю з бетонної плити (або деревини). У самому «вогнищі» потрібно встановити колосникові грати і на неї викласти дрова. Далі необхідно провести освітлення. Камін можна обштукатурити, або прикрасити на свій розсуд.

Короткий опис статті: камін своїми руками Саме камін є тим унікальним елементом в декорі приміщення, які не тільки робить квартиру більш затишною, але і збирає навколо себе всю сім’ю. камін своїми руками

Джерело: Як своїми руками зробити декоративний камін?

Також ви можете прочитати