Як правильно вибрати витяжку для кухні над газовою плитою, відгуки 2015, Поради Netwit .

20.02.2017

Як правильно вибрати витяжку для кухні над газовою плитою — відгуки 2015 — Поради Netwit

Як часто ви стикаєтеся з тим, що, приготувавши якусь смачну страву, змушені «насолоджуватися» його ароматом у всіх кімнатах? Якщо відповідь «ніколи», значить, у вас вже є хороша витяжка. Всім іншим ми розповімо в цій статті,як правильно вибрати витяжку для кухні.

Як правильно вибрати витяжку для кухні над газовою плитою, відгуки 2015, Поради Netwit .

Тип установки

Кухонні витяжки прийнято розділяти за типом установки. Виділяють камінні (купольні), вбудовувані і підвісні (плоскі) витяжки. Камінні витяжки самі габаритні. Вони являють собою купол, який під’єднується до вентиляційної системи. При цьому вони можуть бути пристінними, кутовими або острівними, залежно від того, кріпляться вони до стелі або до стіни. Такі витяжки коштують досить дорого, до того ж існують деякі труднощі при установці.

Найпростіше встановити підвісні витяжки, які можуть працювати в режимі циркуляції і очищають повітря, пропускаючи його через фільтр.

Плоскі витяжки компактні, але в них необхідно регулярно міняти фільтр. Якщо вас цікавить, як вибрати витяжку для кухні саме серед підвісних, майте на увазі, що не всі з них можуть працювати в режимі відводу, тобто виводити повітря у вентиляційну шахту.

Вбудовувані витяжки можуть вбудовуватися в стелю, стільницю або в шафу над плитою. Відгуки про те, яку вибрати витяжку для газової плити, свідчать, що принципової відмінності між нею і витяжкою для електроплити немає, тому не варто зациклюватися на цьому.

Як правильно вибрати витяжку для кухні над газовою плитою, відгуки 2015, Поради Netwit .

Потужність і розміри

Після того, як ви визначилися з її типом, зверніть увагу на потужність воздухоотвода. Вона визначається тим, який обсяг повітря очищається за одну годину. Щоб зрозуміти, яка потужність повинна бути у вашої витяжки помножити обсяг кімнати на 10 (з розрахунку, що повітря має оновлюватися 10 разів на день).

Якщо в приміщенні багато смажать і курять, що краще помножити на 15. Найпотужнішими є камінні витяжки, а найбільш слабкими — підвісні. Як правило, рівень шуму апарату зростає пропорційно рівню потужності, однак дорогі витяжки оснащені блоком, що забезпечує шумозаглушення.

Як бачите, існують різні витяжки для кухні, відгуки про те, як вибрати потрібну по потужності, рекомендую звернути увагу на площу кухні та ступінь її задимленості.

Як правильно вибрати витяжку для кухні над газовою плитою, відгуки 2015, Поради Netwit .

Спосіб управління

Витяжки можуть управлятися механічною і електронною системою. І та й інша забезпечують просте перемикання швидкостей. Однак моделі з електронним управлінням володіють додатковим функціоналом: автовключення по сигналу датчиків, що визначають початок процесу готування, таймер, зупиняє роботу апарату в заданий час. Якщо ви відносите себе до любителів технічних новинок, то вам сподобається віддалене управління за допомогою пульта.

Короткий опис статті: телевізор над каміном відгуки

Джерело: Як правильно вибрати витяжку для кухні над газовою плитою — відгуки 2015 — Поради Netwit | Інтернет магазин NetWit

Також ви можете прочитати