• Різне

  Як правильно вибрати камін для будинку, установка камінів. . Каміни . Декор .

  20.02.2017

  Правила вибору каміна

  Як правильно вибрати камін для будинку

  Як встановити камін

  Як правильно вибрати камін для будинку, установка камінів. . Каміни . Декор . можуть вбудовуватися і в колону. Вони займають мало місця, і тому можуть бути встановлені навіть в невеликих приміщеннях. Будівництво таких камінів потрібно починати ще на етапі зведення будинку — в процесі кладки стін, а ще краще — на етапі проектування. Так як частина топливника і весь димохід такого каміна знаходяться в товщі стіни, про ніші в ній потрібно подбати завчасно, щоб потім не ламати і не трощити конструкцію.

  Види камінів для будинку

  Пристінні види камінів. на відміну від вбудованих, повністю або частково виступають за контури стіни. Від попереднього виду вони відрізняються тим, що їх можна споруджувати у вже побудованому будинку. Такі каміни займають багато місця, тому розміщувати їх в невеликих приміщеннях не рекомендується. Конструкція відкритої частини пристінного каміна може мати безліч варіантів обробки: цегла, штучний і натуральний камінь, керамічна плитка.

  Як правильно вибрати камін для будинку, установка камінів. . Каміни . Декор . виглядають особливо ефектно тоді, коли їх жаровня орієнтована по осі кута, утвореного стінами приміщення. Димар кутового каміна розташовують в одній із стін житлового приміщення. Конструкція відкритої частини димової камери може бути виконана з бетону, металу або легких блоків. Поверхня може бути оштукатуреній або обкладеної цеглою, природним каменем і т. д.

  Острівні каміни являють собою плоску рівну площадку, кілька підноситься над рівнем всього статі. Її виконують або зовсім неприкритою (відкритий камін), або обгородженій скляною стіною (закритий камін). Над майданчиком розташовують димозбірник, який з’єднується з димової трубою. Острівні каміни можуть бути виконані абсолютно оригінально і займати багато місця, але при цьому вони володіють найменшою теплоотдающей здатністю.

  Спожите паливо

  Як правильно вибрати камін для будинку, установка камінів. . Каміни . Декор . — класика жанру. Тут в якості палива застосовуються різні види дров. Кращим варіантом палива для них є осикові дрова, які горять досить повільно і не засмічують димоходи. Дров’яні каміни бувають відкритого типу і закритого. Каміни відкритого типу зустрічаються все рідше, так як вони не тільки швидко нагріваються, але і швидко остигають. Вони не в силах замінити систему опалення. Їх ККД становить у середньому близько 10-15%. Каміни закритого типу поступово витісняють непродуктивні традиційні каміни. Вони оснащені металевої топкою з дверцятами з жаротривкого кварцового скла, що витримує температуру до 80°C Закрита дверцята збільшує тепловіддачу і підвищує безпеку, оскільки захищає від випадково вилетіли іскри полум’я. ККД такої печі — 75-85%.

  Як правильно вибрати камін для будинку, установка камінів. . Каміни . Декор . імітують горіння деревного вогню. Для імітації на газовий вогнище викладають керамічні дрова, точно так само, як справжні дрова викладають у звичайному вогнищі. Завдяки цьому газове полум’я саме по собі має блакитний відтінок, набуває жовті тони, тим самим, створюючи враження, що в каміні горить цей вогонь. Полум’ям такого каміна можна легко керувати за допомогою пристроїв дистанційного керування. Газові каміни дуже зручні тим, що не вимагають спеціальної установки димоходу, що значно скорочує вартість монтажу.

  Електрокаміни хороші тим, що не виробляють гару і кіптяви. Це пристрої, за допомогою яких обігрів приміщення реалізується за принципом слабкого тепловентилятора або інфрачервоного обігрівача. У недорогих моделях для імітацій полум’я використовують фігурно вирізані шматки тканини, які приводяться в рух за допомогою повітряних потоків. У моделях середньої і вищої цінової категорії застосовуються відеоекрани різних технологій, аж до LCD. У таких камінах часто зустрічається ефект тління: в пластикових копіях дров вмонтовані світлові джерела різної інтенсивності. Функцію обігріву можна включати (електрокамін здатний самостійно обігрівати площа до 22 м 2 ) і вимикати за бажанням, так що такий камін актуальний при будь-якій погоді.

  Біокаміни — найкраща альтернатива класичного каміна. Вони незамінні там, де не можна встановити димар. Відмінною рисою біокамінів є їх паливо — етанол. Етанол — це чистий спирт, який отримують шляхом ферментації цукрів, що містяться в рослинних культурах: тростинному цукрі, картоплі, бананах, буряків і пшениці. Для виготовлення біопалива використовується процес денатурації етанолу. Денатурований етанол нейтральний до навколишнього середовища. У процесі горіння він розкладається на двоокису вуглецю і водяна пара, а так само виділяє тепло. У процесі горіння він не надає ніякого шкідливого впливу на навколишнє середовище, так як не виділяє диму, сажі і т. д. В процесі горіння етанол утворює ефектні, рівні язики полум’я, чим із задоволенням користуються виробники биоаминов. Інтенсивність полум’я легко регулюється відкриттям і закриттям спеціальної кришки опалювального блоку.

  Автор: Ганна Гончаренко

  Короткий опис статті: декор каміна Дізнайтеся, як правильно вибрати і встановити камін, які бувають каміни (пристінні, кутові і острівні) і яке паливо споживають каміни (дрова, газ, електрика). як вибрати камін для будинку, як вибрати камін, як правильно вибрати камін, який вибрати камін, як встановити камін, види камінів для дому,

  Джерело: Як правильно вибрати камін для будинку, установка камінів. | Каміни | Декор | Будинок | АССбуд — будівельний портал

  Також ви можете прочитати