• Різне

  Як побудувати камін . Школа ремонту і будівництва

  20.02.2017

  Як побудувати камін

  В даний час існує велика кількість фірм, які пропонують каміни різноманітних форм. Безумовно, особливе місце серед пропонованих камінів займають саме кутові каміни. Але, на жаль, фірми, що займаються будівництвом, встановлюють на них досить високі ціни. Саме тому багато клієнтів, які мріють про кутовому каміні у власному будинку, приходять до висновку про те, що всі роботи по будівництву можна виконати самостійно.

  Перед тим, як починати будь-які роботи, пов’язані з будівництвом каміна, необхідно спочатку вивчити відповідні правила і рекомендації. Без цього можна зробити різні помилки, які можуть призвести до неприємних наслідків, наприклад, до того, що камін може не вписатися в інтер’єр і швидко прийти в непридатність. Найголовніше, що необхідно запам’ятати в тих джерелах, які пов’язані з тим, як побудувати камін, це все те, що пов’язано з протипожежною системою. Помилки в цій області можуть привести до таких неприємних наслідків, як пожежі.

  Щоб зрозуміти, як побудувати камін за досить невелику кількість часу і відповідно невелику витрату грошових коштів, необхідно також дотримуватися послідовність дій і не забувати про всіх корисних рекомендацій, пов’язаних з будівництвом.

  Перед тим, як приступати до робіт, пов’язаних з тим, як побудувати камін, необхідно спочатку визначитися з тим місцем, де буде встановлений камін. У більшості випадків кутові каміни будують на стику зовнішніх стін будинку. Але в тому, що камін буде побудований на стику внутрішніх стін будинку, немає нічого страшного. Єдине, що потрібно робити в цьому випадку, це стежити за тим, щоб димова труба, яка виходить назовні, піднімалася вище, ніж коник покрівлі. Будувати кутовий камін у своєму будинку переважно з червоної цегли. До початку робіт, пов’язаних з тим, як побудувати камін, потрібно зробити порядовку – схему, яка відображатиме розташування цегли в кожному з рядів.

  Після цього можна починати заливку фундаменту. Для каміна краще всього підійде бутонабивной фундамент. Його необхідно залити в заздалегідь підготовлений котлован з вийнятим грунтом і залишити до того моменту, поки він повністю затвердіє. Кладку цегляного підстави можна починати приблизно через тиждень після заливки фундаменту. Цегляні стінки кутового каміна можна прикрасити плиткою, металевими деталями або декоративними каменями. В цьому випадку все буде залежати від уподобань власника каміна.

  Якісна європейська опалубка від компанії МЕВА.

  Як побудувати камін . Школа ремонту і будівництва
  Як побудувати камін . Школа ремонту і будівництва
  Як побудувати камін . Школа ремонту і будівництва
  Як побудувати камін . Школа ремонту і будівництва
  Як побудувати камін . Школа ремонту і будівництва

  Короткий опис статті: кутовий камін В даний час існує велика кількість фірм, які пропонують каміни різноманітних форм. Безумовно, особливе місце серед пропонованих ками ,

  Джерело: Як побудувати камін | Школа ремонту та будівництва

  Також ви можете прочитати