• Різне

  Як побудувати камін? . Фото і корисні поради. Для дому і дачі

  20.02.2017

  Як побудувати камін?

  Якщо ви бажаєте зробити житло більш красивим і комфортним, то вам просто необхідно побудувати камін. Він зробить домашню обстановку більш затишною і по істині теплою. Зараз є багато пропозицій від кваліфікованих пічників-мулярів, які побудують каміни з мармуру зі знижками. Але, по суті, побудувати камін можна і своїми силами.

  насправді, будівництво кутового каміна – це одне з найкращих рішень при проектуванні красивою і стильною обстановки приміщення. Перед початком будівництва необхідно визначитися з видом майбутнього каміна за принципом вибору кількості напрямів випромінювання. Класифікуються каміни за цією ознакою таким чином:

  — з одним напрямком випромінювання, в основному використовується для великих приміщень;

  — з двома напрямками, чудово підійде для розміщення у вітальні кімнаті;

  — з трьома напрямами, використовуються для локального обігріву в безпосередній близькості до джерела тепла.

  Облаштування кутового каміна проводиться червоною цеглою. Крім нього для самого будівництва будуть потрібні наступні матеріали: цегла вогнетривка, який застосовується для обладнання топкової частини; руберойд; пісок; цемент; глина і щебінь.

  При будівництві кутового каміна обов’язково потрібно дотримуватися технологію і послідовність виконання робіт.

  На першому етапі будівництва каміна викладаються три ряди цегли, після чого, на четвертому виконується подина. Після цього викладається піддувало та колосникова решітка. Вже на восьмому ряді потрібно виконувати кладку з використанням перев’язки швів. Робиться це для формування міцної стінки порталу. Починаючи з одинадцятого ряду, біля задньої стінки, необхідно почати викладати «дзеркало». Перекриття порталу здійснюється на 14-му ряду, а у 16-му закінчується кладка «дзеркала». Починаючи з 17-го ряду, викладається фасад. Будівництво димоходу і монтаж засувки виконується на 21 і 22 рядах відповідно.

  Після проведення основного етапу побудови кутового каміна, необхідно приступити до виконання монтажу металевих елементів. В процесі проведення цієї роботи потрібно встановити топку, духова шафа, дверцята.

  За бажанням, після закінчення будівництва можна зробити красиву облицювання для додання кутового каміна вишуканого стильного вигляду.

  Короткий опис статті: кутові каміни з мармуру Якщо ви бажаєте зробити житло більш красивим і комфортним, то вам просто необхідно побудувати камін. Він зробить домашню обстановку більш затишною і за

  Джерело: Як побудувати камін? | Фото і корисні поради. Для дому і дачі

  Також ви можете прочитати