• Каміни своїми руками

  Як можна зробити електричний камін своїми руками

  24.09.2015

  Як можна зробити електричний камін своїми руками

  Раніше знаходилися умільці, які здатні були зробити електричний камін своїми руками з використанням запчастин від електричних плиток або обігрівачів. Зазвичай купувалося дві спіралі на 1-2 кВт, які з’єднувалися послідовно, щоб зменшити потужність, а потім конструкція підганялася під задані параметри мережі. Хто знає фізику, тому не складе труднощів зробити електричний камін своїми руками, але, по-перше, це не безпечно, а по-друге – не естетично.

  Створення ефектів полум’я і тліючих вугіль

  Електрокаміни в залежності від цінової категорії мають різну технологію створення ефектів полум’я. Найпростіші з них використовують вентилятор і підсвічування, що встановлюється під конструкцію з прикріпленими на ній шматочками тканини. При включенні вентилятора шматочки тканини починають погойдуватися, створюючи ілюзію полум’я.

  Як можна зробити електричний камін своїми руками

  Саморобний камін з порталом з гіпсокартону, обклеєний плівкою під мармур, вогонь і цеглу намальовані на ватмані, а у справжніх березових дровах захована ялинкова гірлянда.

  Також можна створити самим електричний камін, в якому будуть світитися гарячі вугілля. Це теж досить просто. Насипаєте гіркою звичайні вугілля, які можна купити в магазині, і ставите між ними ялинкову гірлянду червоного кольору. При включенні гірлянди створюється видимість того, що вугілля світяться від жару.

  Найкраще таку бутафорію помістити в штучний вогнище портал, зовні нагадує справжній камін.

  Дорогі електричні каміни використовують спеціальні LCD-екрани, а також особливі ультразвукові технології створення водяної пари, який з допомогою підсвічування перетворюється в справжній вогонь. До цих камінів відносяться каміни Dimplex Opti-Myst. Такий електричний камін самим створити складно, краще його придбати.

  Інші статті про електрокаміни:

  Короткий опис статті: каміни своїми руками Цікава інформація від інтернет магазину Рахада: Опис можливостей зробити електрокамін своїми руками. Опис випадку. як можна зробити електричний камін своїми руками

  Джерело: Як можна зробити електричний камін своїми руками

  Також ви можете прочитати