Вуличні побудовані каміни своїми руками впишуться в ландшафтний

05.10.2015

Підемо на вулицю, посидимо біля каміна

Якщо ви любите посидіти на природі біля вогню, вдаючись пустим мріям і думкам, то ви можете втілити це бажання, побудувавши вогнище на вулиці. Треба зауважити, що побудований вуличний камін своїми руками мало чим відрізняється від коминка, встановленого в будинку .

Вуличні побудовані каміни своїми руками впишуться в ландшафтний
Пічне споруда, складена з каменю

Призначення

Призначення тих і інших схожі. Вуличні каміни служать створенню затишку, поряд з такими печами мають річні столи і веранди. Місце біля дворового вогнища замінює вітальню кімнату. Біля коминка можна зібрати друзів. Біля такій затишній печі можна з успіхом відпочивати не тільки в літні місяці, але і проводити час взимку. Напевно, всі захочуть зустріти Новий рік у такої конструкції. Відрізняються дворові каміни від домашніх тільки тим, що при їх будівництві не треба враховувати особливості будинку. Піч у дворі не прив’язана ні до фундаменту будинку, ні до його даху.

Гриль

Більш спрощений варіант печі для вулиці — це гриль. Найближчий родич мангалу. Його ще називають барбекю. Якщо ви не бажаєте витрачати багато часу і сил на спорудження масивної конструкції, то можна побудувати своїми руками вуличний камін, який поєднує в собі барбекю.

Будуємо з цегли

Печі у дворі, побудовані з цегли, споруджуються точно за тим же способом, що і кімнатні. Робиться яма під фундамент, співмірна з габаритами пічної конструкції. На дно укладається гідроізоляція. На фундамент починає укладатися цегляна кладка строго за схемою. Ця схема називається порядовка. У кожного виду барбекю вона різна. Її суть полягає в тому, щоб правильно укласти цеглини у місці топки і димаря. Якщо кладка зроблена неточно, то пічна конструкція горіти не буде. Дим не буде йти в трубу. Можна будь-яким способом обробити і облицювати вуличний камін барбекю своїми руками.

Вуличні побудовані каміни своїми руками впишуться в ландшафтний
Цегляна піч на вулиці

Використовуємо метал

Менш громіздка споруда, виконане з застосуванням цегли — це металевий гриль. Такі каміни просто зробити своїми руками.

Фундамент під камін

Він також будується на фундаменті. Але можна залити фундамент з бетону. Кладка стін робиться з цегли. При кладці цегляного каміна, барбекю необхідно знати, що в його виготовленні застосовується розчин тільки на основі глини. Цементний розчин в кладці печей не використовується.

Вогнище і труба

У цьому полегшеному варіанті, перев’язка швів (спосіб укладання) робиться в півцеглини. Далі, складається вогнище. Його висота складе 6 цеглин. Всередину з кожної сторони кріпимо металеві куточки. Куточки мають бути вище вогнища. До них кріпимо решітку. І до них же приварюють металевий циліндр, який буде виконувати функцію труби. Діаметр циліндра повинен бути розміром з вогнище. Таким чином, дим не буде розповзатися по території дачі, а йти в цю трубу. Камін на вулиці своїми руками встановлено.

Захист від опадів

Ладу піч на вулиці. необхідно пам’ятати, що вона нічим не захищена від впливу зовнішнього середовища. На неї ллє дощ і падає сніг. Вона схильна до різних перепадів температур. Тому при будівництві і обробці такого каміна варто враховувати клімат в місці вашого проживання. Можливо, необхідно лише забезпечити його навісом або побудувати в альтанці, щоб укрити від різного виду опадів.

Габион

Якщо ви обмежені в бюджеті і не готові витратити значні суми. Якщо ви готові спробувати нові техніки і бути попереду планети всієї, то вам треба побудувати дворовий камін барбекю в техніці габіонів.Термін габион прийшов до нас з французької мови. Він означає металевий каркас, заповнений каменями. Ця сучасна технологія ще мало застосовується в нашій країні, але спробувати варто.

Ось так можна своїми руками зробити макет печі:

Вуличні побудовані каміни своїми руками впишуться в ландшафтний
Сучасна техніка габион у влаштуванні печей

Матеріали для побудови в техніці габион

Замість каменів можна використовувати річкову або морську гальку, щебінь різного розміру. Встановлюємо зроблені стінки, а до них кріпимо залізну топку з трубою. Такі каміни мобільні. Їх можна переставляти, міняючи інтер’єр саду. Створюючи каміни своїми руками на вулиці в цій оригінальній техніці, ви не лише прикрасите свою ділянку, але і здивуйте всіх знайомих.

Майданчик

Розпочинати будівництво пічного споруди, як і будь-якої споруди, потрібно з визначення його місця на вашому дачній ділянці. Майданчик, на якій буде стояти піч треба підготувати. Викласти її камінням або тротуарною плиткою. Видалити всі сухі гілки та суху траву. Не рекомендується встановлювати каміни близько з деревами і чагарниками. Необхідно вжити всі заходи, щоб захистити від потрапляння іскри та поширення вогню по території вашої дачі. Крім усього іншого, треба пам’ятати, що залишати без нагляду вуличний вогнище теж не можна.

Вуличний вогнище

Можна побудувати на своїй дачі не камін, а тільки вогнище. Це споруда, насамперед, покликане виконувати декоративну функцію, але при бажанні на таких конструкціях можна приготувати улюблені страви кавказької кухні — шашлик, ковбаски — гриль тощо. Таке вогнище може бути стаціонарним і переносним.

На фото показаний найпростіший вогнище, правнук найстарішою вуличної печі:

Вуличні побудовані каміни своїми руками впишуться в ландшафтний
Стаціонарний вуличний вогнище

Стаціонарні осередки

Саме слово «стаціонарний», говорить за себе. Для вогнища визначається заздалегідь місце і з цього місця його вже нікуди більше не перемістити.

Переносні вогнища

Інший вид — переносний. Такі вогнища виготовляються з металу і переміщуються за необхідності в різні місця садової ділянки. Цей вид камінів застосовується в Європейських країнах. Він являє собою металеву чашу, встановлену на ніжки. Зверху ця ємність закривається сіткою, яка утримує попіл. Такі вогнища можуть гуляти слідом за вами по всій дачі. Де тільки збирається тепла компанія, туди і переноситься вогнище. В альтанку, на терасу, під навіс. На такому каміні, як на мангалі також можна готувати кулінарні шедеври.

Вуличні побудовані каміни своїми руками впишуться в ландшафтний
Переносний вуличний вогнище «кошик»

Вуличні вогнища, каміни, барбекю, печі — сучасна кладка різних пічних споруд на вашій дачі внесе родзинку в ландшафтний дизайн. Спробувати варто. Швидше за все, у вас все вийде!

Короткий опис статті: камін на вулиці Побудувавши камін на вулиці ви отримаєте стильний елемент ландшафтного дизайну Вуличні побудовані каміни своїми руками вогнища барбекю сучасна кладка

Джерело: Вуличні побудовані каміни своїми руками впишуться в ландшафтний дизайн

Також ви можете прочитати