• Декоративні каміни

  Всі ціни на декоративні каміни. Огляди камінів від спільноти покупців Tkat.

  02.10.2015

  Як вибрати декоративні каміни?

  Всі ціни на декоративні каміни. Огляди камінів від спільноти покупців Tkat.

  Всі ціни на декоративні каміни. Огляди камінів від спільноти покупців Tkat.
  Тепла і затишна вітальня у всіх асоціюється з яскраво палаючими дрова в каміні. Незалежно від виду, він завжди вносить певну завершеність в інтер’єр приміщення. Крім естетичних якостей, камін — практична річ. З його допомогою можна зігрітися, ароматизувати кімнату улюбленим запахом вишні або яблуні, приготувати їжу. Кожен виробник пропонує свою концепцію бачення домашнього вогнища. Як зробити правильний вибір ідеального каміна?

  «Живий вогонь» чи імітація?

  Традиційний дров’яної камін — фантазія кожної господині. Коли варто купувати дров’яної камін? По-перше, якщо у вас окремо стоїть будинок. По-друге, велика квартира на останніх поверхах. Але перш ніж замовляти такий камін, слід ретельно ознайомитися з правилами пожежної безпеки, якістю димоходів та інше. Будьте готові заплатити пристойну суму за колорит, ретельно стежити за станом витяжки і матеріалів. Якщо ви любите готувати в печі, то вибирайте камін-піч з великою топкою, що збільшить його ККД на кілька десятків відсотків. Також варто задуматися про вигляді топки: закрита з кращою тепловіддачею, і відкрита з відсутністю загородження полум’я (більш ефектний варіант, але з низьким ККД — 30%).

  Електрокамін менш колоритний, але більш практичний з точки зору сучасного декору. Він може прикрасити не тільки вітальню вашого будинку, але і стати осередком затишку на вашому катері. Для того щоб створити затишок слід просто включити його в мережу, деякі моделі також оснащені пультом управління. Черговим його перевагою є досить демократична вартість, високий ККД і різноманітність використовуваних матеріалів, починаючи від МДФ і закінчуючи натуральним каменем.

  Під стиль інтер’єру…

  Дизайн і матеріали камінів також різноманітні, як стилі інтер’єру:

  • Класика. Основними стилістичними елементами таких камінів є ліплення, колони і полички. Ідеально виглядає у великих віталень, де регулярно збирається вся родина.
  • Кантрі — обов’язково оздоблення каменем, тільки не мармуром, а червоним цеглою. Дерев’яні балки, що підтримують камінну полицю, завжди мають вигляд злегка грубуватий і сільський.
  • Модерн — поєднання металу і скла, глянець і блиск. Такі моделі, безумовно, стануть окрасою сучасної вітальні в стилі хай-тек.
  • Авангард — незвичайні форми димоходів, асиметричні деталі і повна свобода фантазії.

  Багатий вибір форм і матеріалів дозволить вам встановити у себе вдома камін без шкоди для інтер’єру. Важливо: від того, де ви встановите вогнище, залежить не тільки краса приміщення, але і ваша безпека. У цьому випадку рекомендується запросити фахівця, який підбере оптимальний варіант, враховуючи ваші бажання і можливості приміщення. Каміни мають певне розміщення: лицьове (топка звернена до центру кімнати), кутове (для невеликих приміщень, встановлюють в кутку), центральне (підходить тільки для просторих приміщень, так як окрема конструкція займає багато місця).

  Хто виробник?

  Однією з важливих характеристик каміна є його виробник, що може сказати про якість матеріалів, деталей і наявності різноманітних стилів. Німецькі каміни відрізняються високою якістю і можливостями конструкції, наприклад, в деяких моделях відсутня теплової парасольку і дим відводиться по трубі прямо в димохід. Англійські — відрізняються можливістю просушувати і обігрівати сире повітря. Грецькі — данина красі, але за рахунок відкритої системи практично не обігрівають приміщення. Французькі — легкі у використанні, не вимагають ретельного догляду і завжди гармонійно доповнюють інтер’єр.

  При виборі каміна варто розуміти, що це покупка не на один рік, тому важливо враховувати безліч факторів: стиль, технічні характеристики, міцність матеріалів і інше. При правильному підході, після установки каміна, ваша вітальня засяє новими теплими фарбами.

  Короткий опис статті: декоративні каміни

  Джерело: Всі ціни на декоративні каміни. Огляди камінів від спільноти покупців Tkat.ru.

  Також ви можете прочитати