• Каміни дизайн

  Все про каміні « Дизайн від студії Тритон

  29.09.2015

  Архітектурне проектування, інтер’єр-дизайн
  Все про каміні

  Ви вирішили побудувати будинок і встановити в ньому камін (з відкритою топкою) або камін-піч із закритою топкою). Перш ніж мріяти про тепле житло з потріскують в топці ароматними полінами, ви повинні пам’ятати про те, який саме товар придбати. Все про каміні « Дизайн від студії Тритон
  Це тільки на перший погляд здається, що каміни і печі — це проста установка для подачі тепла в будинок і варто тільки дати клич, як збіжаться досвідчені майстри, щоб запропонувати свої послуги. Насправді, справа йде трохи інакше.

  На ринку камінних послуг (як, втім, і в усіх інших сегментах ринку) практикують свою діяльність ненадійні, а, часом, і зовсім не відповідають міжнародним стандартам, виробники. Тому варто приділити велику увагу вибору виробника .

  Природно, що кожна людина прагне придбати товар більш дешевий за ціною. Але варто задуматися над тим, що, як правило, вартість товару завжди відповідає його якості. Попастися на вудку не чистих на руку ділків дуже просто. Тому дотримуйтесь принципом – краще переплатити і користуватися якісним товаром довгі роки, ніж придбати дешеву продукцію і розлучитися з нею через невеликий проміжок часу.

  Отже, вибір агрегату падає на ваші тендітні плечі. У вирішенні даної проблеми вам можуть допомогти лише грамотні, компетентні фахівці камінній галузі, яких ви можете зустріти в будь-якому спеціалізованому магазині. Вони розкажуть вам про те, яке паливо доцільно використовувати для тієї або іншої моделі, як краще провести монтаж каміна, яка форма буде доцільна для вашого житла, який колір, дизайн, стиль краще використовувати.

  Особливу увагу варто приділити палива для опалювального приладу. Воно, звичайно, буде залежати тільки від того, який агрегат ви придбаєте. Для газового каміна характерні два види газу — магістральний і балонний. Електричні каміни працюють як звичайні обігрівачі – від мережі. І це дуже зручно для споживача.

  Традиційним паливом для каміна є тверде паливо. Споконвіку воно використовувалося як єдиний вид опалення. Тверді породи поділяються на листяні і хвойні. Перевага віддається листяним породам дерев, так як в них не міститься смоли, забруднює димохідну систему.

  До альтернативних джерел тепла відноситься окатиш. Він використовується для топки біокаміна. Відрізняється високою екологічністю, стійкістю до зберігання, економічною доступністю.

  Джерело інформації Fireplace.su

  Короткий опис статті: каміни дизайн

  Джерело: Все про каміні « Дизайн від студії Тритон

  Також ви можете прочитати