• Різне

  Вітальня в стилі хай-тек . art-хатинка

  20.02.2017

  Вітальня в стилі хай-тек

  Якщо спробувати коротко сформулювати основні риси стилю хай-тек, то це лаконізм конструкції, строгий силует, чіткі, прямі лінії, стримана кольорова (часто металева) гама.

  Вітальня в стилі хай-тек . art-хатинка

  Хай-тек в інтер’єр е характеризується використанням металоконструкцій, елементів з пластику та скла. В організації простору переважають прямі кути, геометричні об’єми. Важливу роль відіграє наявність ультрасучасної техніки, а також правильно підібране освітлення, вітаються різні види підсвічування.

  Хай-тек найчастіше вибирають для оформлення вітальні великого розміру, оскільки для цього стилю важливо відчуття свободи простору і відсутність нагромадження. Якщо ж вітальня маленька, то дизайнери нерідко вдаються до використання дзеркал. за допомогою яких простір візуально збільшується. Світлі тони і велика кількість скла також сприяють розширенню простору. Якщо кухня і вітальня поєднані, то, щоб розділити зони, підійдуть скляні двері, або пластикові перегородки і суцільне скління.

  Вітальня в стилі хай-тек . art-хатинка

  Стіни вітальні в стилі хай-тек. найчастіше покриваються світлими, однотонними шпалерами без малюнка. Стеля може бути натяжним глянсовим або навісним з підсвічуванням. Підлогове покриття повинне бути гладким, мати металевий блиск, глянець. Це може бути ламінат. лінолеум або керамічна плитка. Вікна можуть бути оформлені світлими жалюзі або прозорою шторою. Основні кольори – білий, чорний, відтінки сірого і коричневого. Строкатий орнамент, яскраві кольори тут недоречні. Але в цей же час має бути одне яскраве пляма – нехай це буде диван з яскраво-червоною або синьою оббивкою. або килим, а може і настінне панно абстрактної форми .

  Меблі, будь то м’який диван або ламінована стінка, має переважно білий колір у поєднанні з хромованими і скляними деталями. Вибираючи телевізор для вітальні, слід зупинитися на великому, плоскому екрані. Для прикраси інтер’єру вітальні в стилі хай-тек використовуються різні аксесуари, Це можуть бути металеві світильники химерних форм, чорно-білі фотографії, статуетки, панно, композиції з штучних квітів.

  Якщо ви плануєте будівництво будинку, то вам допоможе «Планета проектів «. тут ви зможете вибрати або замовити проект будинку або котеджу. Хороше житло починається з правильного проекту!

  Ну а тепер невелика фото галерея віталень в стилі хай-тек. Дивіться і насолоджуйтеся незвичайним дизайном.

  Короткий опис статті: каміни в стилі хай-тек Вітальня в стилі хай-тек

  Джерело: Вітальня в стилі хай-тек | art-хатинка

  Також ви можете прочитати