• Різне

  Вишукане оточення каміна

  20.02.2017

  Вишукане оточення каміна

  Магічна і зачаровує краса вогню подобається будь-якій людині. Тому інтер’єрні каміни набувають все більшу популярність. В наш час камін вже зустрічається не тільки в заміському будинку, але і в міській квартирі. Найчастіше каміни оформлені в певному стилі і вимагають відповідного оточення.

  Головний в інтер’єрі або один з багатьох

  Камін в кімнаті може виконувати дві «ролі». Він може грати «першу скрипку» в інтер’єрі, бути основною деталлю кімнати, навколо якої створюється інший декор. Або камін буде органічною частиною композиції, вливаючись в стиль приміщення. Це залежить від того, як розташований камін в кімнаті.

  У стіни

  Якщо камін є частиною обстановки, то він найчастіше розташований у стіни без дверних і віконних прорізів або в кутку кімнати. Як варіант камін з прямим димоходом може бути повністю вбудований в стіну, майже повністю зливаючись з нею. Сучасні технології дозволяють задекорувати камін у вигляді картини або голографічного зображення.

  Таке розташування каміна характерно для наступних стилів:

  В таких інтер’єрах камін є одним з декораторських елементів, покликаних прикрасити кімнату поряд з ліпниною і мисливськими шкурами, аксесуарами для каміна і розкішними меблями. Всі деталі повинні грати на інтер’єр, підтримуючи його стиль.

  Основна деталь кімнати

  Центральний камін в кімнаті, так званий вогнище, увійшов у моду в часи модерну. Він не пов’язаний зі стінами будинку і стає центральним елементом приміщення. Навколо нього вже будується весь інтер’єр, підтримуючи і вигідно відтіняють його досконалість.

  Існують каміни, відкриті з двох або трьох сторін, а також вільно стоять, так звані острівні каміни. Такі моделі стануть головною деталлю кімнати в стилі мінімалізму або хай-тек. Наприклад, камін, взагалі відірваний від підлоги, як би ширяє в повітрі, відмінно впишеться в інтер’єр «високих технологій». Деталі, що оточують такий камін повинні бути непомітні, а їх кількість мінімальним.

  Оточення каміна

  Для органічного обрамлення такого елемента, як камін важливо підтримуватися стильової спрямованості всього інтер’єру.

  Кімната з англійським каміном повинна бути стриманою і суворої. Абсолютно рівні стіни, обтягнуті тканиною, доповнюються портьєрами складної форми. Меблі з дорогих порід дерева висвітлюється люстрою з кришталю та бронзи з позолотою. Затишні крісла зі стоїть поруч витонченим чайним столиком, м’який пухнастий килим на підлозі і антикварні настільні світильники закінчують картину аристократичного інтер’єру.

  Французький камін можна «обіграти» з допомогою камінного гарнітура. Це найчастіше позолочений годинник і пара свічників або порцелянових ваз. Ці предмети розташовують симетрично на камінній полиці, над якою розміщують велике дзеркало в позолоченій рамі. Такий набір підкреслить вишуканість класичного французького інтер’єру.

  Для затишної кімнати в стилі прованс або швейцарського шале підійдуть статуетки та композиції з природного матеріалу, керамічні вази з яскравим розписом в сільському стилі. Це може бути гжельская або хохломская розпис або етнічний рослинний орнамент. Портал каміна для такої кімнати повинен бути з відкритою топкою, а навпаки добре буде помістити затишне крісло-гойдалку.

  Раніше каміни розташовувалися тільки в спеціально відведених для них приміщеннях — камінних залах. Але зараз, використовую різні декораторські прийоми та аксесуари камін можна розмістити у будь-якій кімнаті будинку. В кухні він буде замість «древнього вогнища», у вітальні дозволить розслабитися, а в спальні додасть тепла і затишку.

  Короткий опис статті: каміни в залі Вишукане оточення каміна

  Джерело: Вишукане оточення каміна

  Також ви можете прочитати