• Портали для камінів

  Виробництво камінів з натурального мармуру, порталів під электротопки від підприємства ЗАТ БІРЮЗА.

  01.10.2015

  Мармурові каміни

  Одним з напрямків діяльності підприємства є виробництво мармурових камінів. Ми виготовляємо портали для дров’яних камінів, портали з мармуру для електричних камінів, а так само облицювання для барбекю.

  Наші дизайнери розробляють проекти камінів, враховуючи різні особливості як самого мармуру, так і естетичні тонкощі при виробництві деталей для камінів. Великий досвід роботи в цій області дозволяє нам створювати як типові дизайни для камінів, так і індивідуальні проекти камінів.

  У штаті підприємства працюють фахівці, які порадять Вам такий дизайн каміна, який буде ідеально вписуватися у Ваш інтер’єр. Поєднання кольорів мармуру, стиль, в якому виконаний камін, різьблені елементи з мармуру або вставки з кованих виробів. Наші можливості дозволяють нам створювати найскладніші проекти камінів.

  Каміни мармурові

  C давніх часів камін в притулок людини допомагав у його повсякденному житті. У всі часи камін в будинку був необхідністю — створював тепло і затишок, в каміні готували їжу, а почуття супроводжувані потріскуванням дров і від споглядання того, як горить вогонь — невимовною.

  У наш час камін так само є необхідною частиною будинку. Він дозволяє значно економити на опаленні, при цьому є основним елементом у дизайні інтер’єру. Мармуровий камін безумовно буде головним предметом обговорення Ваших друзів і родичів.

  Сьогодні ми маємо можливість споглядати камін не тільки у себе в будинку, але і в квартирі або будь-якому іншому приміщенні. Для цього існують високотехнологічні — електрокаміни. Ефект полум’я, тепло, краса не поступаються справжньому каміну з мармуру, і при цьому електричні каміни прості в установці і не вимагають виведення димоходу.

  Портали для електрокамінів

  З недавніх пір стало популярним встановлювати в квартирах, офісах та інших приміщеннях електрокаміни. Це дуже практичне рішення для приміщень, в яких важко спорудити димар для цього дров’яного каміна. Крім цього, перевагою електрокаміна над дров’яним каміном, є його ціна. Вартість електрокаміна нижче ніж вартість дров’яного каміна, при цьому в обслуговуванні електрокамін менш вимогливий, ніж дров’яної камін. Портали для електрокамінів з мармуру не потребують додаткового обслуговування. Використовуючи в приміщенні мармурові каміни Ви отримуєте відмінний елемент інтер’єру, який не примхливий в обслуговуванні, але крім цього ще й приносить користь — зігріваючи приміщення в якому він встановлений.

  Портал електрокаміна в стилі Hi-Tech

  В століття високих технологій з’явилося напрям в дизайні іменоване Hi-Tech. Цей Стиль ґрунтується на мінімалізмі, простих формах і кольорах. До цього стилю дизайнери почали розробляти деталі інтер’єру, не обійшлося і без електрокамінів. Портали для електрокамінів в стилі Хай-тек. витримуючи всі особливості самого напряму, виконані в строгому стилі з мінімум фігурних елементів.

  Портал електрокаміна в стилі Класика

  Класика асоціюється у свідомості людини з чимось з минулого, вигадливого, помпезного. Портали для електрокамінів виконані в цьому напрямку дизайну виглядають багато, з різьбленими елементами, з використанням колон, можливі вставки з кованих виробів, все це додає порталу для електрокаміна дорогий і класичний вигляд. Наші роботи в стилі класики полюбилися Дагестанскому цінителю цього напряму в дизайні.

  Короткий опис статті: портали для камінів Виготовлення дров’яних камінів з натурального мармуру, а так само порталів для електричних топок з мармуру. мармурові каміни, каміни з мармуру, топки з мармуру для електрокаміна

  Джерело: Виробництво камінів з натурального мармуру, порталів під электротопки від підприємства ЗАТ БІРЮЗА. Ми виготовляємо каміни мармурові різних напрямків у дизайні.

  Також ви можете прочитати