• Каміни

  Види камінів . incastle.com

  04.10.2015

  Види камінів

  Види камінів . incastle.com
  Хоча сьогодні вогонь замінюється електрикою, багато людей все ж таки вважають за краще мати у себе вдома відкритий вогонь для обігріву та естетики. У цій справі незамінним атрибутом є каміни. Вибір камінів вкрай великий, і в цій статті представлені основні їх різновиди.

  За способом установки виділяють каміни:

  Пристінні. Ці каміни можуть встановлюватися у вже побудованому будинку і займають порівняно багато місця, так як виступають за контури стіни. Димар просто прилаштовується до неспалимій стіні.

  Кутові. Такі каміни встановлюються в кутку приміщення, є дуже популярними з-за своєї зовнішньої привабливості. Димар цих камінів вбудовується в одну із стін.

  Вбудовані. Каміни такої конструкції встановлюються повністю всередині стіни, і тому їх потрібно встановлювати при будівництві будинку. Такі каміни — компактні.

  Острівні. Вони ж — отдельностоящие каміни. Вони можуть розташовуватися в будь-якому місці приміщення, займають багато місця, з виробництва тепла не перевершують інші каміни, однак можуть бути досить естетичними.

  Види камінів . incastle.com

  За призначенням каміни діляться на наступні види:

  Каміни-печі. Зрозуміло з назви, що такі каміни поєднують в собі опалювальну функцію у втіленні закритій печі, і декоративну у втіленні каміна з відкритим вогнем.

  Вуличні. Мають суто декоративне призначення. Вони служать для красивого оформлення багаття на вулиці. Найчастіше у таких камінів відсутня димохід.Види камінів . incastle.com

  Каміни, барбекю. Будують такі каміни, з метою приготування на них їжі. Тобто ці каміни використовують як піч на відкритому повітрі.

  Декоративні. Це каміни, виконують естетичну функцію. Вони несправжні, горіння в них імітується електричними лампами, і встановлюються ці каміни часто там, де немає димоходу.

  За виконанням топки виділяється всього 2 види камінів:

  Відкриті. Звичайно, такий камін виглядає природніше і приємніше, проте, його істотним мінусом є кількість споживаного кисню (близько 200-1000 куб. м. На годину)

  Закриті. Це традиційний камін з вбудованою топкою або камінної дверцятами.

  Ну, і нарешті, по випромінюванню тепла каміни діляться на 2-, 3 — і 4 — сторонні. При виборі каміна врахуйте, що чим більше сторін випромінювання, тим менше тепловіддача каміна і тим більше кількість споживаного повітря.

  Короткий опис статті: каміни

  Джерело: Види камінів | incastle.com

  Також ви можете прочитати