• Фото камінів

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  04.10.2015

  Хочу камін! (14 фото)

  Пропонуємо невеликий огляд незвичайних камінів, які будуть виглядати в будь-якому житлі.

  Вогненний кавовий столик

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Називається такий стіл Planika, його особливістю є циліндричний резервуар, в якому рівно горить цей вогонь. Паливом є бензин або етанол, продуктів згоряння не більше, ніж при диханні людини, а увагу гостей до такого предмету меблів забезпечено. Що може бути краще, ніж попити кави в компанії друзів біля мирно потріскуючого багаття в столі Цікаво, він потріскує?

  Pictofocus 1450

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Рівні лінії, велике зігнуте скло, за яким горить цей вогонь – всі гості будуть у захваті. Модель такого каміна доступна в двох розмірах, отримала кілька призів на конкурсі Paris design show, та може бути двостороннім або з одним склом. Стильна річ! Варто 21000 доларів.

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Художник Арт Левін використовує для своєї творчості незвичайний матеріал – вогонь. Він розробив унікальну газовий пальник, яка була після виготовлена компанією Live Space. Ця горілка «вміє» дуже швидко (до 30 разів на секунду) регулювати інтенсивність полум’я так, що вогонь «танцює». Тепер система, що складається із сотні таких пальників, пропонується великим казино і готелів в Лас Вегасі за 15 тисяч доларів. Це, звичайно, не зовсім камін, але гріє добре, до того ж працює як світломузика.

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Мета – грецьке слово, що означає «виходити за межі», і ця модель каміна дійсно може мати у своїй назві слово. Зовнішній вигляд каміна з одного боку простий, з іншої – загадковий і справді незвичайний. Фасад його зроблено з бронзової плити, обробленої під дерево, має серійний номер і особисто підписаний дизайнером Dominique Imbert. Всього буде зроблено 100 штук. Не знаю, як добре гріє такий камін, але виглядає здорово.

  Камін в Хаммері

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  так-Так, ви не помилилися, умільці дійсно розмістили всередині відомого позашляховика камін. Тюнінгом займалася німецька фірма Geiger Cars, і камін, який вона розташувала всередині автомобіля, є справжнім і повнофункціональним – з вогнищем і димової трубою. Не уявляю, навіщо таке може знадобитися Ціна модифікації невідома.

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Якщо ви не уявляєте домашнього затишку без зігріваючого романтичного багаття, цей камін для вас. Вам не потрібно робити ремонт, виводити трубу і періодично вигрібати золу – тепер є мобільний камін Mall Fire, що працює на біоетанолі. Зовні він схожий на велику скриню, а всередині ховається справжній камін Дуже багато він не обігріє, але як романтичний аксесуар обов’язково стане у нагоді. Ціна скрині 5400 доларів.

  Вогненні колони

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Ще одна приголомшлива деталь меблів – скляні труби з танцюючим всередині вогнем. Зрозуміло, що обігріває здатність їх незначна, але як елемент інтер’єру, притягує погляд, вони дуже підходять. Такі можна встановити і на кухні, і у вітальні, і в спальні. Вам ніколи не набридне спостерігати за нескінченно мінливими язиками полум’я… Коштує одна така трубка 3800 доларів.

  Гнучкий камін-бумеранг

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Якщо не знати, про що стаття, то цей заголовок може здатися безглуздим. Фірма Ecosmart випустила незвичайний камін під назвою «EcoSmart Zeta», дизайн якого розробив Джон Димопулус під враженням від форми бумеранга. З-за особливої форми тепло від вогню концентрується в зоні декількох метрів попереду від вогнища, яке працює, до речі, на етанолі. У конструкції використовується дерево, шкіра і неіржавіюча сталь, а снування є поворотним і також зроблено з відполірованої нержавіючої сталі. Гарна штукенція, але ціна в 12800 доларів, по-моєму, завищена.

  Водний автономний камін

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Це просто шедевр інженерної думки. Називається камін «Aqueon», для своєї роботи не вимагає пального – лише воду і електрику. В основі його вода під дією електричного струму напругою 220 вольт вода розкладається на кисень і водень. після чого водень подається в пальник. Для того, щоб полум’я мало колір і яскравість (водень горить безбарвно), до водню додається трохи кисню, а решта кисень просто випускається. Такий камін не вимагає димоходу, адже його продуктами згоряння є водяна пара, а крім цього, він збагачує повітря киснем. Як неважко здогадатися, вартість такого корисного пристрою зашкалює – 50 тисяч доларів. Цікаво, як виробники нестандартних камінів на газу або воді організовують характерне потріскування?

  Камін з водоспадом

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Ще один незвичайний обігрівальний прилад. Називається він «The Hearth fall», і після його установки у вашому будинку до потріскування вогню додасться шум падаючої води. Такий камін буде доречний як взимку, так і влітку – мені дуже подобається! Вартість його зовсім недемократична – 2000 доларів, але якщо порівняти з іншими камінами з огляду, то це небагато.

  Камін в пробірці

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Є продукти з пробірки, є діти з пробірки, чому б не зробити камін у пробірці? Дизайнер Camillo Vanacore вирішив створити таке диво. Поки що такий камін існує тільки у вигляді концепту, але навіть так тонкощі його роботи вражають. Корпус повинен бути виготовлений з особливою кераміки, яка в холодному стані непрозора, але при нагріванні починає проводити світло, перетворюючись в «скляну» колбу. Тепла, яке виділяє такий микрокамин, достатньо, щоб погріти руки, вага при цьому не перевищує кількох сотень грамів. Коли ж таке диво почнуть виробляти.

  Hi-tech поліна

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Це вам не дрова Кожне поліно являє собою окремий пристрій, що видає постійний рівний потік вогню і разработаное спеціальним дизайнером на ім’я Gido Wahrmann. Заправляються такі поліна бензином, після чого поміщаються на негорюче підстава, підпалюються і – контрольований багаття готовий. Навколо нього можна співати пісні навіть в квартирі, не боячись золи, вітру й іскор Вартість невідома, але припускаю, що кожне поліно коштує від тисячі доларів.

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Ця споруда також не схоже на камін, а швидше на якийсь футуристичний предмет меблів. Цілком заслужено це твір камінного мистецтва отримало перше місце на конкурсі дизайну Pulchra design competition. В цьому конкурсі камін обійшов таких суперників, як телефон Sony Ericsson і стильний телевізор розробки корпорації Philips. Він може обертатися на 360 градусів, розроблений Домініком Умберто в 1968 році, і може бути доречний як в сучасному інтер’єрі, так і в класичному сільському.

  найменший «камін»

  Видела.Ru . Хочу камін! (14 фото)

  Слово камін не дарма взято в лапки. Спільного з каміном у цього гаджета тільки наявність відкритого вогню, біля якого можна зігрітися. Дизайнер Wolf Udo Wagner розробив найменший джерело вогню, який легко переплутати зі склянкою Коштує така крихітка «всього» 370 євро, на одній зарядці працює близько двох годин, в якості палива використовується етанол. У конструкції використані нержавіюча сталь і загартоване скло, діаметр підставою 30, висота 40 сантиметрів. Такий «багаття» легко поміщається на обідньому столі, або в спальні, причому конструкція розроблена таким чином, щоб забезпечити максимальну безпеку – вогонь знаходиться всередині скляного стакана, а паливо захищено від проливання. З саморобних аналогів можу запропонувати таблетку сухого спирту і шматок жерсті Тепла буде не менше, а ціна разів в 100 нижче.

  Короткий опис статті: фото камінів Хочу камін! (14 фото) дизайн, Інтер’єр, Каміни, креатив,

  Джерело: Видела.Ru » Хочу камін! (14 фото)

  Також ви можете прочитати