• Каміни електричні

  Вентиляція і кондиціонування: від проекту до монтажу по всій Росії

  01.10.2015

  Опалення
  Опалення: котли, теплові завіси, котельне обладнання, каміни

  Опалення — це штучний, спрямований обігрів житлових приміщень. Основна мета якого — ефективне і максимально швидке відшкодування тепловтрат, оптимальне підтримання бажаних температурних режимів.

  Дійсно, сьогодні значення опалення людині складно переоцінити. До відчуття тепла і затишку люди прагнули дуже давно. На сьогодні створені всі умови для того, щоб будинок людини був добре отоплен, у ньому завжди була гаряча вода, а, отже, бажання перестало бути просто бажанням, і стало — необхідністю.

  Задаючись питанням, що зігріє Ваш будинок у холодну погоду, день у день допоможе підтримувати комфортну температуру і вологість, створюючи відчуття затишку, Ви неодмінно згадаєте ряд опалювальних приладів. Але в даному питанні краще покластися на професіоналів, які чудово розбираються в питаннях тепла і того, що його створює. Адже тільки якісне опалювальне обладнання, підібране кращими фахівцями, дозволить Вам насолоджуватися звичними справами, не піклуючись про те, скільки градусів за цельсієм сьогодні за вікном.

  Теплові завіси

  На початку варто визначитися з поняттям «теплова завіса». Теплові завіси — це насамперед прилади, призначені для збереження тепла і створення ефективного бар’єру на шляху холодного повітря, що проникає в приміщення через дверний або віконний проріз.

  Важливий і той факт, що теплові завіси на даний момент — це одне з кращих високоефективних рішень обігріву і підтримання оптимального температурного рівня в приміщенні. Специфічність даних теплових пристроїв полягає в тому, що сама мета — не стільки обігріти приміщення, скільки утримати і підтримувати бажану температуру, не допускати проникнення протягів, пилу і комах.

  Теплові завіси стандартно встановлюють у горизонтальному положенні над дверними і віконними прорізами в бізнес-центрах, кафе, магазинах, ресторанах.

  Говорячи про принцип роботи системи, варто відзначити, що сама установка створює досить потужний струмінь повітря, яка розподіляється по всій висоті дверей. Створюється ефект невидимого бар’єру, який запобігає попадання холодних потоків повітря всередину приміщення. Теплові завіси не просто усувають можливість проникнення холодного повітря, але і не дозволяють теплим повітряним потокам залишати межі приміщення. Доведено, що в результаті продуктивної роботи теплової завіси, помітно скорочуються втрати тепла (від 80 до 90%).

  Теплові завіси не призначені для відокремленого і основного обігріву приміщень, а технологія така, що теплова завіса може виконувати функцію додаткового джерела тепла. За типом нагрівального елемента теплові завіси поділяють на: електричні і водяні.

  Електричні теплові завіси частіше застосовуються в невеликих приміщеннях, установка і монтаж значно спрощується.

  Водяні теплові завіси вимагають більш складних установки і монтажу, багато в чому це пояснюється необхідністю підведення гарячої води.

  Котельне обладнання (Котли)

  На тлі досить швидкого зростання житлового будівництва, промислове котельне обладнання, а так само котельне обладнання побутової спрямованості, впевнено закріпилися на ринку продажів в Росії.

  Так само своє широке поширення котельне обладнання отримало завдяки зростаючої популярності котеджних забудов. Обладнання власного будинку зручним джерелом тепла і комфорту — реальність.

  Основні переваги установки котельного обладнання:

  • Оперативне, безперебійне забезпечення гарячою водою;
  • Довільна регулювання рівня бажаного опалення;
  • Експлуатація котельного обладнання значно економічніше в порівнянні з централізованою оплатою опалювальної системи.

  Основна класифікація сучасного котельного обладнання:

  • Твердопаливні котли.

  Економічна експлуатація, надійність і, порівняно недорогі, комплектуючі, дозволяють скоротити витрати на забезпечення комфортних умов. Твердопаливні котли працюють на твердому паливі (дрова, сортований антрацит і торф);

 • Газові котли.

  Газові котли, по праву, вважаються найпоширенішим видом опалювального обладнання, використовуваного при будівництві заміських будинків. Суть в тому, що газ — недороге і, дійсно, доступне паливо. Важливою позитивною характеристикою газових котлів є істотно зменшений рівень шуму і широкий діапазон роботи при коливаннях тиску газу в трубах;

 • Універсальні котли.

  Досить часто використовуються котли з камерою для спалювання твердого палива, але так само мають можливість установки навісних пальників для газу та рідкого палива. У ряді випадків, саме така система дозволяє не чекати появи газу, а спокійно використовувати інше паливо, що дозволяє в короткий термін і без додаткових зусиль створювати необхідні температурні умови.

 • Каміни

  На зміну класичним дров’яних камінів, які звично бачити в інтер’єрах заміських, прийшли сучасні і стильні електричні каміни. Величезною перевагою електричних сучасних камінів служить той факт, що їм не потрібно створення дорогий спеціалізованої вентиляції або димоходу. Це значно спрощує установку електричного каміна в будь-якому приміщенні.

  Така привабливість у використанні гарантує, що камін не просто стане елегантним і стильним доповненням до будь-якого інтер’єру, але при цьому послужить хорошим опалювальним засобом, економічним і зручним в експлуатації.

  Короткий опис статті: каміни електричні

  Джерело: Вентиляція і кондиціонування: від проекту до монтажу по всій Росії!

  Також ви можете прочитати