Ціни на монтаж димоходів . Схеми та описи монтажу димоходів

29.09.2015

Схеми монтажу димоходів

В даному розділі представлені типові схеми монтажу димоходів.

Швидкий і якісний монтаж димоходів

Наша компанія спеціалізується на постачанні та монтажу димоходів торгових марок CRAFT і FERRUM. Незалежно від того, має встановлюється модель рівень економ — або преміум-класу, кожен проект індивідуальний та визначення вартості монтажу димаря виконується персонально для кожного клієнта нашої компанії.

Димоходи відносяться до будівельних об’єктах підвищеної пожежної небезпеки, тому їх самостійна установка завжди пов’язана з ризиками, що значно перевищують вартість їх монтажу. Помилково вважати, що придбання димоходу гарантує захист від пожежі. Існують типи приміщень, де їх установка заборонено або потребує проведення додаткових робіт. Схема установки вибирається в залежності від типу і основних характеристик приміщень, монтаж може бути виконаний з внутрішньої або зовнішньої стіни будівлі. Ціни на послуги монтажу димоходів залежать від обсягу замовлення і його складності.

З точки зору сучасних технологій монтажу кращою вважається система раструбовой модульної збірки з поєднанням елементів методом холодного формування. Така схема складання оптимальна для вирішення проблем утворення конденсату в системі. Конденсат не накопичується, а стікає по дзеркально-гладкої поверхні труб і видаляється через систему накопичувачів.

Правильний монтаж забезпечує герметичність конструкції, стабільно високу тягу і дозволяє виключити порушення ламінарного руху продуктів згоряння в каналі видалення диму, що, в свою чергу, мінімізує накопичення сажі. Таким чином, монтаж димарів професійної бригадою знижує витрати на обслуговування системи при подальшій експлуатації. Економія коштів з часом стає порівнянної з цінами на монтаж димоходів .

Замовлення послуги монтажу димоходів ще на стадії проекту дозволяє правильно розрахувати необхідну кількість комплектуючих, оптимізувати вартість будівельних робіт і знизити можливі фінансові витрати.

Ціни на монтаж димоходів визначаються індивідуально, діють знижки та акції, про яких ви завжди можете дізнатися на нашому сайті або по телефону.

Додаткова інформація

Короткий опис статті: монтаж димоходів Типові схеми монтажу димоходів. Фірмовий магазин димоходів CRAFT і Ferrum пропонує великий вибір димоходів. Здійснюємо як оптову, так і роздрібну торгівлю. Телефонуйте за номером: +7 (925) 839-52-21. монтаж димоходів ціна вартість

Джерело: Ціни на монтаж димарів | Схеми та описи монтажу димоходів

Також ви можете прочитати