• Різне

  «Центр Камінів. . Що таке кутовий камін? Описи, фотографії, каталог

  21.09.2015

  Кутовий камін — теплий куточок у Вашому домі

  09 червня 2012

  «Центр Камінів. . Що таке кутовий камін? Описи, фотографії, каталог
  Мрієте про райському куточку тепла у себе вдома? Центр Камінів допоможе Вам створити його. Вашу мрію здатні втілити в життя повелителі тепла і затишку – кутові каміни від провідних європейських виробників.

  Кутовий камін – це різновид напіввідкритого каміна, прибудованого до перетину стін і розташованого в кутку. Така модель може створити неповторний затишок в просторій залі або зайняти гідне місце в невеликому приміщенні. Компактний і лаконічний, кутовий камін візуально згладжує кути і робить кімнату більш зручною і функціональною. Будучи яскравим декоративним елементом, він здатний змінити зовнішній вигляд приміщення і створити атмосферу вишуканого палацу навіть на обмеженому просторі. Крім того, така модель може обігрівати відразу три суміжні кімнати своїми стінками. І, нарешті, оформлення кутового каміна дає волю багатої фантазії талановитих скульпторів і дизайнерів.

  Центр Камінів пропонує Вам кутові каміни найрізноманітніших форм і стилів. У кожного із знаменитих виробників камінних облицювань є свій особливий почерк, робить його продукцію оригінальною і унікальною.

  Кутові каміни в стилі модерн – свято різноманіття

  Італійський виробник EdilKamin пропонує Вам найширший вибір кутових моделей різного дизайну. Мабуть, більшу частину моделей цієї італійської компанії складають кутові каміни в стилі модерн. Яскравим представником цього напрямку є сучасна модель Elios. оснащена широким еркерним склом, що забезпечує прекрасний огляд полум’я, і зручним шухлядкою для зберігання дров. Серед камінів цього стилю є абсолютно різні моделі: від асиметричних (Filorosso і Magister ), до компактних і мініатюрних (Onda, Lady ).

  Французький виробник Richard Le Droff також пропонує широкий спектр моделей в стилі модерн. Кутовий камін Allegra поєднує в собі простоту і оригінальність. Він оснащений широкими поличками, на які можна поставити різні камінні приналежності й аксесуари. Відділення для дров у цій моделі розташовується поруч з топкою, тоді як в каміні Algonne воно розташоване асиметрично. Ця незвичайна деталь надає Algonne неповторне своєрідність.

  Сучасні кутові каміни від іспанського виробника Fugar справлять враження на любителів незвичайних рішень. Модель Alcarria, виконана в теплих золотисто-бронзових тонах, внесе в Ваш інтер’єр елемент розкоші. Камін Double quart приверне Вас своєю лаконічною формою і спокійним колірним рішенням. А модель Універсальний знайде відгук у душі поціновувачів сучасної класики, що поєднує в собі функціональність і стриману красу.

  «Центр Камінів. . Що таке кутовий камін? Описи, фотографії, каталог
  Кутові каміни в стилі кантрі – гармонійні і природні

  Безумовним лідером за кількістю кутових моделей в стилі кантрі є французька фірма Supra. Камін Baurivage є типовим представником моделей цього напрямку. Виконаний у формі букви «Д», він виготовлений з білого каменю і оснащений невеликими поличками, масивної верхньою балкою і відділенням для дров.

  Фірма EdilKamin. у свою чергу, пропонує каміни в стилі кантрі. оброблені різними матеріалами. Так, наприклад, Claudia. кутова модель без дровници, виготовлена з грубообработанного мармуру Rosa Asiago, що імітує цегляну кладку. Незвичайні колірні і дизайнерські рішення і реалізує іспанський виробник Fugar в моделях Ainsa L і Fugar fr 148.

  Осібно в колекції Центру Камінів стоять так звані «мозаїчні» кутові каміни в стилі кантрі: стриманий Lego. затишна Luisa V і різнобарвна Madera від EdilKamin. Ефектно виглядає і аналогічна модель Siero від Fugar, виконана з шматочків мармуру різних відтінків.

  Французькі дизайнери компанії Richard Le Droff порадують Вас своїми пристінних-кутовими камінами типу Alpage. Зовнішній вигляд цієї моделі нагадує осучаснену сільську піч. Особливість цього каміна в тому, що він може розташовуватися як в кутку, так і у стіни. Подібні моделі дуже зручні у використанні і створюють неповторну атмосферу домашнього затишку.

  «Центр Камінів. . Що таке кутовий камін? Описи, фотографії, каталог
  Кутові каміни High-Tech – на службі у сучасних технологій

  Серед кутових камінів є також декілька моделей в стилі High-Tech від виробників Don-Bar (Бельгія) і Eclipson (Іспанія). Кутові моделі 8170 і Izo – виглядають дуже оригінально за рахунок своєї підвісної конструкції. Іспанські дизайнери фірми Fugar. у свою чергу, пропонують свій варіант кутового каміна в стилі High-Tech. Модель Daina. виготовлена з матеріалів «штучного» походження, поєднує в собі основні риси стилю High-Tech – функціональність і екстравагантність.

  Кутові каміни з національним колоритом

  Кутові каміни шведської фірми Keddy – носії унікального скандинавського стилю. Для виготовлення моделей Minette Horn і Regal Horn використовуються матеріали, як губка вбирають і зберігають тепло – вулканічна пемза і камінь Оліві.

  Завдяки унікальному матеріалу під назвою талькохлорит, користуються популярністю фінські кутові каміни виробника Nunnauuni. Подібні моделі можуть давати тепло навіть через дві доби після їх протоплювання. Ці незвичайні каміни навіть у сучасному інтер’єрі не втрачають свого національного колориту і щедро наповнюють будинок теплом і затишком.

  Для того, щоб кутові каміни служили Вам вірою і правдою довгі роки, їх встановлення слід довіряти висококласним професіоналам. Фахівці Центру Камінів якісно і в строк встановлять Ваш камін з дотриманням всіх норм і Сніпов. Вам залишається тільки вибрати з нашої колекції вподобану модель і зробити замовлення. Радимо Вам придивитися уважніше до кутових камінів, адже ці компактні моделі ставлять у главу кута зручність і функціональність.

  Короткий опис статті: камін кутовий фото «Центр Камінів» | Що таке кутовий камін? Описи, фотографії, каталог кутових камінів «Центр Камінів» | Що таке кутовий камін? Описи, фотографії, каталог кутових камінів

  Джерело: «Центр Камінів» | Що таке кутовий камін? Описи, фотографії, каталог кутових камінів

  Також ви можете прочитати