• Портали для камінів

  Центр Камінів . Портали для камінів . Каталог продукції: класичні

  14.09.2015

  Портал для каміна — зразок витонченості

  09 червня 2012

  Центр Камінів . Портали для камінів . Каталог продукції: класичні
  Повірте, що коли у Вашому будинку з’явиться стрункий класичний портал для каміна, вся кімната чудесним чином зміниться. Адже саме слово «портал» на латині означає «ворота». Тому Ваш новий домашній вогнище стане символічним входом в царство вогню, витонченості і розкоші. Камінний портал найчастіше являє собою пристінний підлоговий відкритий камін, має форму букви «П». Зазвичай він виконується з натурального каменю, найчастіше мармуру. Однак існують і портали для камінів, при виготовленні яких застосовуються кераміка, дерево і чавунне лиття.

  Давайте спробуємо виявити характерні риси порталу, виконаного в класичному стилі. Почнемо з самого поняття класицизм. Цей архітектурний стиль зародився в Європі в XVIII — початку ХІХ ст. В класичному стилі за зразок гармонії, простоти і суворості приймаються форми античного зодчества. Класицизм втілює в собі еталон краси, якому притаманні: правильність ліній, симетричність, стриманість декоративного оздоблення і чіткість форм. Таким чином, класичний портал. починаючи від струнких колон, закінчуючи химерним орнаментом, відповідає всім строгим вимогам еталонного стилю.

  Центр Камінів . Портали для камінів . Каталог продукції: класичні
  В каталозі нашого сайту представлені портали для камінів на будь-який смак. Багатюща колекція Центру Камінів, що включає в себе моделі відомих європейських виробників, подарує Вам справжнє свято різноманітності. Справа в тому, що дизайнери та скульптори з різних країн вкладають у поняття «класика» щось своє. Наприклад, фірма EdilKamin намагається надати нестареющему стилю максимальний комфорт і зручність. Багато портали цього італійського виробника оснащені не звичними відкритими, а сучасними закритими топками. Багато вважають, що відкриті осередки створюють в будинку неповторну атмосферу затишку. На жаль, це не зовсім так. Каміни відкритого типу не можуть похвалитися хорошими тепловими характеристиками і не зовсім підходять для опалювання великих залів. Швидше вони виступають в ролі яскравих декоративних елементів. Якщо ж Ви все-таки зважилися на установку відкритої моделі, запам’ятайте, що ідеальним співвідношенням площі зіву каміна до площі приміщення вважається співвідношення 1/50. EdilKamin пропонує компроміс, що дозволяє поєднувати красу живого полум’я відкритого вогнища з теплом і комфортом закритого каміна. Моделі Lisbona і Parigi оснащені топкою піднімається з дверцятами, яка легко перетворює закритий камін у відкритий. Топкове вікно цих камінів обрамлено так званим «порталом», що складається з підстави, бічних стійок і верхній полиці. На ряду з цими розкішними і витонченими моделями у нас Ви також зможете знайти лаконічні і строгі класичні портали Class та Roma .

  Фірма Argar. у свою чергу, пропонує широкий спектр надзвичайно красивих класичних порталів. Практично всі моделі цього іспанського виробника адаптовані під будь-яку модель топки. Якщо Ви мрієте про відкритому каміні, то наші фахівці встановлять його в Вашому будинку по всім правилам. Якщо ви цінуєте комфорт і практичність, то Вам підійдуть портали для камінів Enrique VIII і Ricardo I. Ці моделі можуть бути обладнані як закритої, так і електричною топкою. Остання працює як сучасний електронагрівач з вентилятором і дуже швидко прогріває приміщення. Завдяки сучасним технологіям, електрична топка з вражаючою точністю відтворює цілісну картину горіння дров і дозволяє «включати» і «вимикати» полум’я одним натисненням кнопки.

  Центр Камінів . Портали для камінів . Каталог продукції: класичні
  Перлиною колекції Центру Каминови Котлів є вишукані камінні портали іспанської фірми Arriaga. Всі моделі цього виробника виготовлені з благородного мармуру різних відтінків — від білосніжного (Marcella), до темно-сірого (Bis ) і жовто-коричневого (Budapest ). Крім того, вибираючи модель від Arriaga, Ви зможете самостійно вибрати мармур для порталу на свій смак. Для того, щоб оцінити філігранну роботу іспанських скульпторів досить одного погляду на моделі Florencia або Pompeya. Різьблені колони, рельєфні зображення і граціозні античні скульптури перетворюють ці портали в справжні шедеври камінного мистецтва.

  Фірма Fugar порадує Вас різноманітністю матеріалів і оздоблень. Вишукані і стрункі, класичні моделі цього іспанського виробника привертають увагу і змагаються один з одним в красі і оригінальності. Портал каміна F202, виготовлений з мармуру Negro Marquina, декорований розкішної латунної рамкою. Ефектні вставки з чорного візерункового мармуру прикрашають білосніжну модель Berkley. Портал для каміну Dublin облицьований постареним деревом — матеріалом, що створює атмосферу справжнього затишку.

  Завдяки фантазії французьких майстрів фірми Richard le droff класичні камінні портали заграли новими фарбами. Талановиті французи крім стандартних пристінних камінів пропонують Вам вбудовані і полувстроенные моделі, які заощадять простір у Вашому будинку. Завдяки своїй незвичайній формі витягнутої, модель Artanne. дозволить Вам повною мірою насолодитися грою мов полум’я. Вбудована конструкція надає цьому каміна сучасний вигляд і робить його яскравим елементом інтер’єру. Портал каміна Beaugency 160 строгий і елегантний. Полувстроенная конструкція цієї відкритої моделі, виготовленої з натурального каменю, робить її більш компактною. Пристінний портал Baronnie кремового кольору занурить Вас в атмосферу розкоші та старовини і подарує чарівність відкритого вогню.

  Центр Камінів і Котлів бажає Вам знайти той самий класичний камін, який найкращим чином підкреслить інтер’єр Вашого будинку, зігріє своїм теплом і дозволить Вам доторкнутися до вічних цінностей.

  Короткий опис статті: портали для камінів «Центр Камінів» | Портали для камінів | Каталог продукції: класичні камінні портали
  «Центр Камінів» | Портали для камінів | Каталог продукції: класичні камінні портали

  Джерело: «Центр Камінів» | Портали для камінів | Каталог продукції: класичні камінні портали

  Також ви можете прочитати