Цегляний камін для дачі . СуперДачник

13.09.2015

Каміни з цегли для дачі.

Цегляний камін для дачі . СуперДачник
Ви будуєте дачний будинок, в якому плануєте жити чи часто його відвідувати, навіть у холодну пору року. Тоді дому необхідна система опалення. Одним з ефективних способів обігріти дачний будинок є камін. Сьогодні існує великий вибір камінів, які швидко і якісно обігріють приміщення великої площі. Найбільш придатними вважаються цегляні каміни. Цегляний камін для дачі виконують в різних стилях, а облицювання каміна дозволить господарям висловити свій особливий смак.

Престижні і унікальні цегляні каміни отримали широке поширення. Вони характеризуються швидкістю топки, хорошою тепловіддачею і безшумною роботою. Ділять цегляні каміни на чотири основних види.

  • Каміни напіввідкриті. Їх або прилаштовують до стіни, або мають всередині стіни. Пристрій займе мало місця і зводити його можна в готовому просторі.
  • цегляні Каміни для дачі відкриті. Можуть стати центром інтер’єру будинку. Вимагають великого простору, тому їх не можна ставити в маленькому приміщенні.
  • Каміни закриті. Займуть небагато місця, але зводити їх треба під час будівництва будинку.
  • Ще один вид, це каміни з цегли кутові. Їх основна перевага, це обігрів декількох суміжних кімнат відразу.

Кладка камінів з цегли виконується згідно всім необхідним правилами з дотриманням техніки безпеки. Спочатку виривають котлован, де-то в 10-15 см, потім викладають фундамент. а зверху його накладають шар теплоізоляції, це може бути драговина або руберойд. Далі йде перший ряд цегли з додаванням цементу в розчин. Цегла, як правило, беруть вогнетривкий, різнокольоровий. Перед кладкою цегла, на кілька хвилин опускають у воду, а потім викладають, створюючи при цьому певний орнамент. Зведення каміна справа дуже відповідальна, тому краще запросити для цього фахівця.

Наступний етап робіт — це облицювання каміна. Облицювання цеглою додасть дачного каміна остаточний, неповторний вигляд. Викладати цегла можна ялинкою, рівними рядами, використовуючи різні комбінації кольору при кладці й затірки швів.

цегляний Камін у вигляді вогнища існує дуже давно. Він обігріває, просушує приміщення, покращує циркуляцію повітря. Також каміни з цегли для дачі допомагають прикрасити будинок, стати справжнім витвором мистецтва і в будь-який час року, особливо в непогожі дні давати затишок і тепло своїм господарям.

Короткий опис статті: каміни для дачі Найбільш підходящими вважаються цегляні каміни. Каміни з цегли для дачі виконують в різних стилях, а облицювання каміна дозволить господарям висловити свій взг каміни з цегли для дачі,каміни з цегли кутові,кладка камінів з цегли,облицювання каміна цеглою

Джерело: Цегельний камін для дачі | СуперДачник

Також ви можете прочитати