• Каміни для дачі

  Цегляні печі для дачі, для дому для лазні .

  02.10.2015

  Поділитися в соц. мережах
  Цегляні печі

  У наш бурхливо розвивається століття існує величезна кількість опалювальних систем. Але незалежно від цього звичайні цегляні печі так само користуються великою популярністю. Існує ряд причин, чому люди роблять свій вибір саме на цьому варіанті опалення. Тут я перерахую деякі з них.

  Естетика цегляної печі

  естетика (буває навіть, що вона створюється для прикраси житла і є його родзинкою). Гігієна (великою перевагою є те, що на ній не пригорає пил, і не спалюється кисень, як наприклад у випадку з залізною грубкою, і створюється неповторний мікроклімат в приміщенні, особливо це відчутно в лазнях). Так само вона є відмінним рішення для приготування їжі в дачному будинку. якщо, наприклад, немає електрики (яке часто відсутній, коли не сезон). Замовникам російських печей дуже подобається їжа, приготованау зводі. Їжа там нудитися при температурі близько 60-70?, тому в їжі зберігається багато вітамінів. А так само лежак або тапчан , в нагрітому стані має цілющі властивості. Є така думка, що в старовину у людей не було радикуліту, тому що багато спали на тапчані (лежаку). Мені теж доводилося випробувати на собі це дивовижне тепло, що передається від нагрітого тіла кирича, і я залишився дуже задоволений.

  В достоїнства цієї споруди можна додати її простоту в експлуатації.

  Цегляні печі для дачі, для дому і для лазні

  В першу чергу, потрібно згадати про що має велику популярність металевих печах. Щодо пічного варіанти, у них теж є свої плюси. Найбільш істотний з них це, звичайно ж, швидкість нагріву, а відповідно — швидкість віддачі тепла. Недолік — швидко остигає і немає характерного «м’якого» тепла чи спека (у випадку з лазнею), як у цегляного варіанту.

  Якщо говорити про конструкціях цегляних опалювальних або опалювально-варочних печей, то тут існує величезна різноманітність. Так, щось конкретне, складно порадити. Кожен випадок необхідно розглядати окремо. Дивлячись для чого потрібна піч. Так, наприклад, для дачі (де не передбачено перебування взимку) досить будівництво невеликий «голандки» з плитою для приготування їжі (на випадок, якщо відключать електрику). для будинку. де піч буде служити основним опалювальним спорудою, потрібно будувати велику конструкцію, наприклад, «руська піч». Для лазні потрібно дивитися по об’єму приміщення. Від себе хочу додати, що в лазні багато роблять димар безпосередньо (без колін), я ж завжди намагався пустити пару колін, а у великих лазнях і більше, з допомогою цього значно збільшував ККД конструкції .

  Кілька порад при використанні

  1. Коли топіть, не потрібно набивати до сповнена топку. Цілком достатньо половини. Справа в тому, що якщо топка переповнена, то багато летючих речовин не встигає згоряти і осідає на стінках димоходу. А якщо зверху достатньо місця, то там створюється велика температура, і основне згорає, тим самим збільшується ККД (коефіцієнт корисної дії) споруди.

  2. Так само, щоб не було перевитрати палива не тримайте засувку (змію) під час топлення до кінця відкритою. Відрегулюйте так, щоб з одного боку не було своєрідного гула (коли занадто велика тяга), з іншого, щоб дим не йшов в приміщення.

  3. Періодично, приблизно раз на рік, перевіряти димоходи і за необхідності їх чистити.

  4. Щоб димоходи засмічувалися не занадто швидко, то краще топите березою, дубом, вишнею, яблунею. Хвойні породи при горінні створюють багато кіптяви, яка осідає на стінках димоходу. Для профілактики періодично використовувати дрова з осики, вона, навпаки, сприяє очищенню димоходу.

  Ну ось начебто і все. Дотримуючись ці прості правила Ваша піч буде служити довго, і приносити лише радість.

  Замовити кладку цегляної печі, каміна або барбекю в Казані ви можете, зателефонувавши до мене за тел:

  +7 917 875 47 08

  Плануєте зробити кладку печі або барбекю своїми руками? Відмінно, спеціально для Вас я написав ряд статей, де ділюся своїм досвідом:

  Основні помилки, які допускають при кладці барбекю

  Короткий опис статті: каміни для дачі …В наш бурхливо розвивається століття існує величезна кількість опалювальних систем. Але незалежно від цього звичайні цегляні печі все так само користуються великою популярністю. Існує ряд причин, чому люди роблять свій вибір саме на цьому вар… цегляна піч опалювальна опалювально-варильна кладка Печі,Поради

  Джерело: цегляні печі для дачі, для дому для лазні |

  Також ви можете прочитати