Цегляні каміни для дому. . Будівництво котеджів, будинків та дач

02.10.2015

Цегляні каміни для дому

Цегляні каміни для дому. . Будівництво котеджів, будинків та дач
Цегляні каміни
прекрасно впишуться в будь-який інтер’єр Вашого будинку. За останні кілька років ціна на них значно знизилася, що робить цегляний камін все більш доступним. Тепер вони зустрічаються не тільки в маєтках, але й у звичайних заміських будинках. Остаточна ціна на камін складається з безлічі факторів, таких як: висота стель в приміщенні, де буде встановлено, особливості кладки, особливості фундаменту будівлі та інших.

Кладку цегляного каміна варто починати з місця для визначення закладання фундаменту. В ідеалі, це слід робити в момент будівництва, а то й проектування, самого будинку. Тоді ви можете вбудувати його в стіну і розташувати його саме там, де вам хочеться. При цьому обов’язково враховуйте фактори пожежної безпеки та експлуатації. Каміну протипоказані протяги, він не повинен монтуватися в приміщеннях площею менше 11 квадратних метрів. Предмети меблів і інтер’єру повинні бути віддалені від каміна на відстань не менше метра.

Як правило, маса каміна складає приблизно тонну, тому якість фундаменту має бути дуже високим. Виготовляється фундамент з бетону, водостійкого цегли або бутового каменю.

Цегляні каміни для дому. . Будівництво котеджів, будинків та дач
Фундамент цегляного каміна не повинен бути пов’язаний з фундаментом будинку, так як їх осаду може бути різною. Обов’язково потрібно співвіднести вісь димовий камінної труби зі всіма несучими конструкціями, а сама труба повинна розташовуватися в центральній частині підстави, так як в цьому випадку навантаження буде розподілятися рівномірно. Якщо ви плануєте зупинити камін не на першому поверсі, то слід уважно вивчити здатність несучих конструкцій.

Кладку каміна необхідно виконувати з якісної цегли. Він має червоний або помаранчевий однорідний колір, якщо вдарити по ньому залізним молотком, то він видає чистий звук. Внутрішня частина каміна повинна бути облицьована вогнетривкими матеріалами, а зовнішня — природним або штучним каменем, керамікою або цеглою.

Розчин для кладки готується на основі глини, піску і невеликої частки цементу. Кладку лицьової частини каміна необхідно виконувати дуже ретельно і акуратно, від неї буде залежати його зовнішній вигляд.

Облицювальні матеріали для цегляного каміна можуть входити у комплект матеріалів для кладки. Також ви можете купити облицювальні матеріали окремо.

Короткий опис статті: каміни для дому каміни з цегли для вашого будинку

Джерело: Цегляні каміни для дому. | Будівництво котеджів, будинків та дач

Також ви можете прочитати