• Різне

  Цегла для каміна і печі

  30.09.2015

  Цеглу для каміна і печі

  Цегла для каміна і печі
  Камін — це серце будинку
  . Є джерелом добробуту, сімейного тепла та дружньої атмосфери. В камін ви інвестуєте не тільки тому, що він дуже красивий. Сучасний камін «може», дійсно, багато. Може бути зручним джерелом тепла, який дозволяє значно скоротити витрати на опалення. Особливо, якщо він з’єднаний з системою розподілу гарячого повітря. Корпус каміна, викладений з красивого облицювальної цегли,, який застосовується для облицювання зовнішньої частини каміна:облицювальна цегла LODE. клінкерна цегла ручного формування. клінкерна цегла — є серцем будинку, і, як і серце, камін повинен бути індивідуальний для кожного господаря будинку. У сучасних, упорядкованих дизайнерами приміщеннях, камін не є самостійним елементом, він входить до складу композиції. Мова йде про те, щоб він був у досконалій гармонії з цілим приміщенням. А оскільки будь-який інтер’єр по своєму унікальний, то і камін, який підходить до цього приміщення теж є унікальним.

  Цегла для каміна і печі
  Пічної цегла
  . в залежності від ступеня вогнестійкості (стійкість до високих температур) ділиться на три категорії:

   Шамотна цегла — витримує температуру від 1580 до 2000 градусів і вище; Повнотіла цегла — витримує температуру від 1350 до 1580 градусів Обробний облицювальна цегла — витримує температуру до 1350 градусів.

  Цегла має стандартні розміри — довжина 25 см, ширина — 12 м, висота — 6. 5 див.

  Саму піч, де відбувається процес згоряння, рекомендується виготовляти з шамотної цегли і шамотної глини. Для виготовлення стін печі і каміна використовується повнотіла цегла хорошої якості. В якості оздоблювального цегли можна використовувати той же повнотіла цегла, з якого складені стіни, а також клінкерна цегла, або цегла ручного формування. Але багато пічники облицьовували печі і каміни з того ж цегли, з якого побудовані стіни. Наприклад, облицювальна цегла Гжель, або облицювальна цегла Лоде є таким універсальним цеглою.

  При будівництві печі і каміна, для кладки не повинні використовуватися силікатна цегла і пустотіла будівельний цегла. Матеріали, використовувані для будівництва камінів, справляють істотний вплив на архітектурні форми і якості каміна. Як правило, це ті ж матеріали, з яких побудовано будівлю. Але в дерев’яному будинку можна спорудити камін з будь-якого матеріалу.

  На футеровку топливников під антрацит і газ добре йде вогнетривка шамотна цегла 230 х 113 х 65 і 250 х 123 х 65 мм. Його головною перевагою є те, що він не розплавляється і не руйнується при охолодженні і витримує вплив високих температур.

  Цегла для каміна і печі
  Цегла облицювальна застосовується для зовнішньої обробки камінів, він витримує вплив води і холоду, може мати на зовнішній поверхні видрукуваний красивий орнамент, що надає додатковий вишукування. Матеріали, використовувані для будівництва камінів, справляють істотний вплив на архітектурні форми і якості каміна. Як правило, це ті ж матеріали, з яких побудовано будівлю. Але в дерев’яному будинку можна спорудити камін з будь-якого матеріалу.

  Цегла для стін печі і каміна можна використовувати керамічний, але тільки повнотіла і кондиційний ( 250 х 120 х 65 мм) з масою 3. 5 – 3. 8 кг. Недопалену і перепалений цегла для печей і камінів застосовувати не можна.

  облицювальна Повнотіла цегла LODE і облицювальна повнотіла цегла Гжель застосовується для кладки димарів труб, обробці печей і камінів. Міцний цегла LODE ідеально підходить в місцях безпосередньо піддаються атмосферному впливу (сніг, мороз, дощ), наприклад печі на вулиці.

  Облицювальна цегла LODE також має чудові характеристики.

  Міцність на стиск = 50 Н/?мм 2. водопоглинання = 7 %. цикли морозостійкості = 100. щільність = 2. 1 р/?см 3 .

  облицювальна Повнотіла цегла підходить для печей в тих місцях, де є контакт з відкритим полум’ям!

  Цегла для каміна і печі
  Пічники в Росії і країнах Східної Європи для будівництва печей і камінів повсюдно використовують латвійський пічний, облицювальна повнотіла цегла LODE ! Камінний цегла LODE має декілька кольорів та великий асортимент фігурного цегли різного радіусу. Облицювальна повнотіла цегла Гжель проводиться лише червоного кольору та стандартного прямокутного розміру. Але повнотіла цегла Гжель значно дешевше цегли LODE. Можливі комбінації цих двох видів повнотілої цегли для зменшення вартості каміна.

  Подивитися облицювальна повнотіла цегла Гжель для димоходу печі або і облицювальна повнотіла цегла LODE ,, а також великоформатні поризовані керамічні блоки, поризована цегла і облицювальна цегла керамічна. отримати консультації, придбати ці матеріали можна в нашому офісі за адресою р. Москва, Проспект Миру, 69. Найближчі станції метро: метро «Проспект Миру» або метро «Ризька». великоформатні поризовані керамічні блоки, будівельний цегла облицювальна цегла можна купити в нашому офісі: Московська область, місто Жуковський, вул. Комарова, будинок 4. Раменський район, поруч містоЛюберці.

  Облицювальна цегла і «тепла кераміка» — поризовані керамічні блоки є ідеальним поєднанням для стін вашого будинку. Це керамічні поризовані блоки Porotherm. камінь Rauf. блоки Kerakam . Натуральна керамічна черепиця, м’яка покрівля прикрасять проект вашого будинку, а тротуарна клінкерна бруківка додасть дизайну ділянки навколо будинку вишуканість і практичність. Новий тротуарний клінкер. вироблений на заводі в Росії тротуарна бруківка RAUF Design тепер доступна багатьом покупцям і за ціною. Тротуарна клінкерна бруківка з Європи представлена у великому розмаїтті. Рекомендуємо монтувати у вашому домі димоходи Шидель. Це димоходи з Австрії знаходять все більше застосування в котеджному будівництві. Ви забудете на довгий час, що таке чищення димоходу.

  Короткий опис статті: цегла для каміна Камін — це серце будинку. Є джерелом добробуту, сімейного тепла та дружньої атмосфери. В камін ви інвестуєте не тільки тому, що він дуже красивий. Сучасний камін «може», дійсно, багато. Може бути , цегла, облицювальна, для, , камін, каміна, повнотіла, цегла , будинку, можна, камінів, витримує, це, печі

  Джерело: Цеглу для каміна і печі

  Також ви можете прочитати