• Каміни з цегли

  Традиційні каміни з цегли особливості, класифікація, опис . класичний

  20.09.2015

  Дизайнер інтер’єру — це провідник на шляху до будинку, про який Ви мріяли.
  Класичні каміни з цегли – опис, види, особливості

  Самі по собі каміни являють собою гармонійну композицію декоративного зовнішнього обрамлення і функціонуючого внутрішнього пристрою, що складається з топки і конвектора (димаря), що переходить в димову трубу.

  Особливості камінів

  Генерується при згорянні дров тепло каміни розподіляють неравноценно: в найбільшій мірі нагрівання йде в зоні, що знаходиться навпроти каміна, з боків нагрівання набагато менше.

  Звичайний камін з відкритою, не має якої-небудь теплоізоляції, топкою має низький тепловий ККД — близько 10. 15 %, тобто саме як нагрівальної пристрій особливо в холодних кліматичних зонах традиційний камін є неефективним, в цьому зв’язку найбільш правильно здійснювати кладку каміна в приміщеннях (будинках), що мають інші обігрівальні пристрої (наприклад, газові нагрівачі).

  Враховуючи, що основним видом палива для камінів є відносно дорогі дрова, можна сказати, що при використанні каміна гроші майже в прямому сенсі летять в трубу. У цьому зв’язку актуальним є питання підвищення ефективності теплової роботи каміна. Останнє може бути досягнуто за рахунок ряду технічних рішень, до яких, наприклад, відносяться: димової зуб; електричний димосос; дефлектор та ін. Це все дозволить підняти ККД до рівня 20. 25 %.

  Крім того, сьогодні на ринку теплотехніки є дорогі камінні топки з дверцятами з термостійкого скла з регуляторами сили тяги. При оснащенні каміна такий топкою видимість вогню і чути потріскування полін не страждають. Використання подібного рішення дозволяє підняти ККД каміна до 75. 85 % (за деякими даними навіть 90 %), що відповідає рівню побутових печей. Потужність таких закритих теплогенераторів може досягати 25 кВт, що достатньо для опалення цілого будинку.

  Також у разі використання подібних закритих топок можливе регулювання полум’я за допомогою шибера до моменту повного вигоряння палива до тління (майже 12 годин).

  Для запобігання покривання сажею внутрішньої поверхні прозорої дверцята в конструкції таких топок передбачені спеціальні канали, що направляють потік нагрітого повітря на склокераміку.

  Найбільш простий спосіб підвищити ККД каміна — його реалізація у вигляді поєднаної печі каміна. Остання являє собою звичайну побутову піч з вбудованим каміном. Такий тепловий агрегат обігріває приміщення набагато довше.

  Камінні аксесуари

  Сьогодні, коли призначенням каміна є не стільки опалення, скільки створення затишку і заспокійливої атмосфери, все більше уваги приділяють декоративного оформлення каміна, намагаючись прикрасити його за допомогою, так званих, камінних аксесуарів. Камінні приналежності слід вибирати так, щоб вони підходили по оформленню як самого каміна, так і камінного приміщення, при цьому вони повинні не тільки виконувати естетико-художню функцію, але при цьому повинні володіти ергономічністю, якістю і надійністю.

  До камінним аксесуарів відносяться: камінний набір, дровниця, искрогасительная решітка. Також сюди можуть бути прилічені камінні годинники, колосникові грати, металеві фіранки для топливника, відра для вугілля і золи, декоративні чавунні плити для задньої стінки топливника. Подібні плити крім декоративної функції вони мають функціональне значення: володіючи більшою, ніж цегляна кладка, теплопровідністю і, тому, нагріваючись значимо швидше, вони починають швидше і, головне, інтенсивніше випромінювати тепло, тим самим підвищуючи ККД каміна.

  Якщо Ви бажаєте встановити в своєму будинку / дачі / котеджі камін (будь то класичний дров’яний цегляний камін, камін кутовий, камін піч) або скласти на вулиці так званий вуличний камін (садовий камін, барбекю, гриль камін) — в будівельну компанію «Раслово-Кладка». Наша компанія надає послугу «кладка камінів » з 1995 року. Напрацьований рівень кваліфікації наших камінних майстрів дозволяє нам виконувати каміни будь-якої складності, будь-якого декоративного оформлення. Фахівцями ТОВ «СК «Раслово-Кладка» може бути здійснено будівництво класичного дров’яного каміна, кладка кутового каміна, кладка вуличного каміна (садового каміна); нами може бути споруджена піч барбекю (гриль камін), піч камін, добротна піч для лазні (піч кам’янка), російська піч, кухонна піч (опалювально-варильна піч) та інші види виробів подібного типу. Проте нашій переважною спеціалізацією є кладка традиційних камінів. Даний вид камінів має практично необмежений термін служби і ідеально підходить до умов Росії. Ми допоможемо Вам скласти вартість будівництва каміна (скласти кошторис витрат), проведемо консультації по розташуванню, типу й особливостям виконання бажаного виробу, і, звичайно, зробимо, кладку каміна. Зателефонуйте або напишіть нам, і ми спробуємо Вам допомогти.

  Короткий опис статті: каміни з цегли Традиційні каміни з цегли. Наведена класифікація камінів за різними критеріями. Описані такі каміни, як:
  відкритий, закритий, кутовий, вуличний, садовий. Розглянуто особливості каміна як теплогенератора камін, класичний, відкритий, закритий, стиль, цегла, кладка, компанія Раслово-Кладка

  Джерело: Традиційні каміни з цегли – особливості, класифікація, опис | класичний камін

  Також ви можете прочитати