• Портали для камінів

  Топки портали для камінів електрокамінів з дерева біокаміни Planika

  28.09.2015

  Портали для камінів,біокамінів,електрокамінів
  Створіть свій ексклюзивний камін з нашим порталом!

  Камін у міській квартирі раніше був доступний тільки для елітного сектора житла,так як вимагав обов’язкова наявність димаря,а зараз декоративні каміни і електрокаміни щільно увійшли в наше життя,стали зручним інструментом для створення живої і оригінального інтер’єру.У руках умілого дизайнера біокаміни имкаминные топки внесуть у Ваш будинок неповторну атмосферу,яка створюється живим вогнем.Біокаміни не вимагають димоходу і спеціальних дозволів.В даний час на ринку представлено безліч моделей біокамінів в різному ціновому діапазоні, від простих до елітних моделей.На нашому сайті Ви можете підібрати собі біокамін або топку для каміна по своєму смаку і гаманцю,а портал для каміна Ви можете придумати самі,а ми втілимо Вашу задумку в готове виріб.На нашому сайті представлено повний асортимент декоративних камінів фірм Planika і PREMi .

  Ми ж пропонуємо відмовитися від стандартних моделей і створити свій ексклюзивний камін (електрокамін) з нашим порталом з натурального дерева (масиву) який буде повністю відповідати Вашому інтер’єру за стилем та кольором!

  Перейти в інтернет магазин КУПИТИ

  Використовуючи стандартні камінні топки ми виготовимо портал для каміну з дерева по Вашим розмірам,підібравши колір і стиль порталу відповідно до Вашого інтер’єру.Варіанти порталів для каміна можуть бути від простих класичних моделей до найвишуканіших з використанням авторської художньої різьби,мармуру і коштовних порід дерева(дуб,бук і ін).

  Ми можемо виготовити елегантну репліку вподобаної Вам моделі портал для каміна з наявного ескізом або фотографії.Якщо у Вас немає ескізу,то наш художник підготує проект порталу під Ваш інтер’єр і за Вашими розмірами.А так само Ви можете вибрати портал з вже розроблених проектів,лише надавши нам необхідні розміри порталу.

  Якщо ж Ви вирішили кардинально змінити Ваш інтер’єр або тільки приступаєте до обробки,то ми готові надати послуги дизайнера.Дизайнер допоможе Вам створити новий інтер’єр згідно Ваших вимог і бездоганно впише в нього наші каміни.

  Наш дизайнер — Юрій Морозов-дизайн-студія «Катерина» адресу e-mail захищений від спам-ботів, Вам необхідно включити Javascript для його перегляду. Перейти на сторінку Дизайн інтер’єру.

  Виконані роботи по дизайну інтер’єрів з використанням біокамінів

  Короткий опис статті: портали для камінів Ми пропонуємо Вам створити свій ексклюзивний камін з нашим порталом для каміну з натурального дерева,який буде повністю відповідати Вашому інтер’єру за стилем та кольором! Топки портали для камінів електрокамінів з дерева біокаміни Planika PREMi декоративні каміни в квартирі камінні топки

  Джерело: Топки портали для камінів електрокамінів з дерева біокаміни Planika PREMi декоративні каміни в квартирі камінні топки

  Також ви можете прочитати