• Топки для камінів

  Топки для камінів . Інтернет-магазин Тепловип . Опалювальні печі

  05.10.2015

  Каміни — топки, облицювання та аксесуари

  Компанія Teplovip.ru пропонує різноманітні печі – каміни, призначені для квартир і котеджів. Поставляючи дане обладнання в широкому асортименті, ми забезпечуємо також:

  консультації по установці і експлуатації;

  продаж камінів з швидкою доставкою та доступною ціною, завдяки прямій співпраці з виробниками ;

  Стильні предмети мають вічну, неминущу популярністю. Є в світі речі, прихильність до яких ніколи не проходить – печі та каміни, безумовно, серед них, тому будьте прихильниками вічних цінностей, звертайтеся за ними в Teplovip.ru!

  Пристрій сучасного каміна

  Сучасний камін для дачі і квартири може складатися із сталевої або чавунної топки, камінної облицювання і конвекційної утепленій камери (короби).

  Топки для камінів . Інтернет-магазин Тепловип . Опалювальні печі

  Одним з найбільш важливих елементів дров’яного каміна є топка. З-за впливу високих температур у неї повинна бути дуже висока ступінь надійності. Випускаються камінні топки з різних матеріалів – повністю з чавуну і сталі, які футеровані шамотнимі пластинами з нутрії. Також виділяють два основних види топок для камінів — закритого і відкритого типу.

  Топки закритого типу відрізняються високою ефективністю, більш безпечні і дозволяють регулювати подачу припливу повітря і силу тяги в димоході. Їх основні переваги — високий ККД і безпеку.

  В топках відкритого типу, які дозволяють безпосередньо дивитися на полум’я, цінують естетичну красу. Але слід враховувати їх недоліки — дрова в печі такий прогорають дуже швидко, а їх використання не так безпечно.

  Зовнішньою оболонкою є камінна облицювання. від вибору якої буде залежати стиль каміна. Виконується облицювання з натурального каменю, який може бути по різному оброблений: растикальный, колотий, полірований. При виборі для облицювання каміна не забувайте, що б вона проектувалася під певну топку. Заздалегідь визначтеся з яким склом буде топка: з кутовим, напівкруглим, призматичним, прямим.

  Конвекційна камера (короб). Як відомо, що нагрів повітря в кімнаті відбувається шляхом конвекції і випромінювання тепла від скла на дверцятах топки. Між внутрішніми порожнинами каміна проходить холодне повітря і стикаючись з гарячим корпусом топки, нагрівається і через камінну решітку потрапляє в кімнату. Виконується конвекційна камера з вогнестійкого гіпсу картону або гипсоволоконного листа, каркас робиться з оцинкованого профілю.

  Відсічення гарячого повітря. Щоб захистити стелю від високих температур в коробі на 50 см нижче стелі монтується відсічення. На стелю гаряче повітря не потрапляє завдяки решітці, яка розташовується під відсіченням. Для вирівнювання тиску і вентиляції між стелею і відсіченням монтують невеликі камінний решітки.

  Камінні решітки служать для виходу теплого повітря з короба. Вони обладнані внутрішньої і зовнішньої сіткою. Зовнішня сітка фарбується, або робиться з бронзи або латуні.

  Каміни для дому

  У наш час центральне опалення є практично в кожному будинку, але незважаючи на це камін користується великим попитом. Він грає не маловажну роль в дизайні інтернету. При правильному підборі він буде не просто елементом меблів, але і шедевром, твори мистецтва у Вашому домі.

  Використовуючи камін в якості художнього оформлення, Ви перетворите стиль і вишуканість кімнати. Не мало важливо врахувати куди Ви плануєте його встановлювати. Вибір місця звичайно залежить від площі приміщення. Для кімнати з невеликими розмірами підійдуть кутові і пристінні моделі. Для великих приміщень дуже оригінально виглядають острівні види камінів.

  На відміну від острівних, кутові моделі більш компактні, вони не займуть багато місця. Але є і свої мінуси, в кутових моделях тепловіддача менше. А плюси такої моделі полягають в тому, що якщо розташувати її в кутку з прилеглими кімнатами, то обігріватися будуть і сусідні кімнати. Якщо Ви встановлюєте камін в якості декору, то найкращим варіантом буде кутова модель.

  Пристінні моделі не менш поширені. Виготовляється зазвичай такий камін з цегли, а цеглина володіє високою тепловіддачею. Тому пристінна модель в холодну пору року, буде ефективно обігрівати приміщення.

  Короткий опис статті: топки для камінів

  Джерело: Топки для камінів | Інтернет-магазин Тепловип | Опалювальні печі, камінні топки в Москві від Тепловип

  Також ви можете прочитати