• Різне

  Телевізор по індивідуальному дизайну, телевізор-дзеркало . ad notam ® Mirror

  20.02.2017

  Унікальна технологія MIRROR IMAGE ®

  ad notam ® — відома на весь світ компанія, лідер в області індустрії рідкокристалічних дзеркальних телевізорів. Використовуючи MIRROR IMAGE ® технології, рідкокристалічний дисплей ad notam ® ховається за дзеркальною або скляною поверхнею, органічно вписуючись в будь-який інтер’єр вашого будинку. Чітке, яскраве зображення з ідеально гладкою поверхнею скла стане стильною прикрасою будь-якої кімнати, і буде приємно дивувати ваших гостей неповторною, витонченою атмосферою.

  Продукти лінії MIRROR IMAGE ® компанії ad notam ® зроблені в Німеччині, під замовлення, в відповідності з вашим смаком, спеціально для вас.

  Індивідуальний проект дизайну вашого інтер’єру буде ексклюзивним, оригінальним, тільки для вас. Завдяки технології Active Matrix Organic Light-Emitting Diode (AMOLED). основним достоїнством якої є здатність відображати велику колірну гаму, телевізори ad notam ® гарантують яскраві враження від перегляду!

  Всі дисплеї ad notam ® здатні працювати в позбавленої повітря атмосфері, їм не потрібна вентиляція, вони не бояться вологи, працюють від постійного струму 12 або 24 Вольт, безшумні, надтонкі, легко встановлюються за допомогою унікальної магнітної системи монтажу.

  Телевізор для готельного номера

  Технологія MIRROR IMAGE ® захищена патентом.

  Телевізор по індивідуальному дизайну, телевізор-дзеркало . ad notam ® Mirror
  Телевізор по індивідуальному дизайну, телевізор-дзеркало . ad notam ® Mirror

  MIRROR IMAGE ® ad notam ® повністю перетворить вашу ванну і покаже її у новому світі.

  Захищені від вологи спеціальною оболонкою по сучасному стандарту (IPx2, IPx4), телевізори ad notam ® найкращим чином підійдуть для ванних кімнат. Вмонтований в стіну або вільно стоїть, завдяки чітким контурами, він ідеально впишеться в простір вашої ванної кімнати.

  » title=»Житлові і медіа кімнати» href=»gallery/slide-1-3.jpg»>

  Короткий опис статті: телевізор на стіні дизайн ad notam® — відома на весь світ компанія, лідер в області індустрії рідкокристалічних телевізорів. Використовуючи MIRROR IMAGE® технології, рідкокристалічний дисплей ad notam® ховається за дзеркальною або скляною поверхнею, органічно вписуючись в будь-який інтер’єр вашого будинку. Чітке, яскраве зображення з ідеально гладкою поверхнею скла стане стильною прикрасою будь-якої кімнати, і буде приємно дивувати ваших гостей неповторною, витонченою атмосферою. ad notam, mirror image, телевізор-дзеркало, дзеркальну телевізор, кращий жк телевізор, рідкокристалічний телевізор, великий телевізор, плоский телевізор, тонкий телевізор, телевізор в стіні, настінний телевізор, телевізор для дому, телевізор у ванну, телевізор для ванною, телевізор на кухню, телевізори з підсвічуванням, вбудований телевізор, телевізор дизайн, телевізор в інтер’єрі, дизайн ресторану, дизайн бару, телевізор для готелю, телевізор для готельного номера, дизайн конференц-зали

  Джерело: Телевізор по індивідуальному дизайну, телевізор-дзеркало | ad notam ® Mirror Image ®

  Також ви можете прочитати