• Різне

  Своїми руками робимо камін на дачі

  14.09.2015

  Своїми руками робимо камін на дачі

  Дача — це саме доступне і улюблене місце відпочинку городян. Тому, щоб створити належне романтично — відпускний настрій на дачі обов’язково повинен бути присутнім камін!

  Тим не менш, замовити камін у відповідній будівельної компанії вам обійдеться за вартістю не менше 150 тисяч рублів. Але як — ж тоді бути, якщо такі великі гроші за камін платити ви не готові? Відповідь очевидна – зробіть на дачі камін своїми руками!

  Камін на дачі.

  Перший, найпростіший варіант.

  Треба купити електро-вогнище і спорудити фальшкамін з гіпсокартону, відштовхуючись від його розмірів. Це виходить швидко, тепло і красиво. На виготовлення фальшкамина на дачі ви витратите приблизно 2 дні. І стільки ж приблизно затратите на його обробку.

  Електро-вогнище у вашому каміні буде працювати і в режимі обігріву, і, одночасно, в режимі декорації, навіть дуже правдоподібно копіюючи справжній вогонь. Виходить що електричні каміни, як правило, набагато результативніше своїх дров’яних братів.

  Якщо все – таки вас не приваблює електро-вогнище, і вам неодмінно хочеться милуватися саме живим вогнем, проводячи прохолодні вечора, тоді потрібно використовувати варіант№2.

  Другий варіант, вже складніше.

  В такому випадку вам необхідно своїми руками побудувати звичайний дров’яної камін, як правило, ви, швидше за все, зупиніть свій вибір на каміні з цегли.

  Спочатку, зробіть необхідні розрахунки майбутнього каміна за розмірами. Він повинен підходити за розміром того приміщення, в якому буде знаходитися. Далі намалюйте ескіз. Ретельно продумувати варіанти з обробкою каміна – це може серйозно позначитися на його конструкції.

  Коли ваша ідея, нарешті, знайшла видимі риси, вирушайте до пічник, і запрошуйте його до себе. Вказавши місце планованого розміщення каміна, попросіть його про складання схеми розташування в кожному ряду кожного цегли – порядовки.

  Далі, маючи на руках схему порядовки, виконуйте розрахунок необхідної кількості будматеріалів.

  Потім приступайте до копанні котловану під фундамент і подальшої його заливання.

  Потім, почекавши тиждень після заливки фундаменту, можете приступати до кладки каміна, тримаючи в голові всі поради досвідченого пічника.

  Після того, як буде закінчена кладка каміна, його поверхню необхідно вирівняти і протопити. Камін горить? Не димить? Дуже навіть добре, значить, у каміні немає зворотної тяги, і вас можна привітати! Ви чудово впоралися з поставленим завданням побудови каміна на дачі своїми руками! Значить, тепер уже потрібно приступати до облицювання вашого каміна. Ну, а в цій справі ви тепер можете проявити всю свою фантазію.

  Зважившись побудувати камін своїми руками на власній дачі, приготуйтеся до того, що для цього знадобиться весь ваш відпустку!

  Короткий опис статті: каміни своїми руками

  Джерело: Своїми руками робимо камін на дачі

  Також ви можете прочитати