• Різне

  Сучасні каміни, дизайн камінів, Центр Камінів

  21.09.2015

  Стилі і дизайн камінів – лики вогню

  09 червня 2012

  Сучасні каміни, дизайн камінів, Центр Камінів
  У кожного каміна, як і в кожної людини, є своє обличчя і свій неповторний стиль. Вибираючи ту чи іншу модель, найчастіше ми керуємося своїми уявленнями про ідеальний каміні. Однак цей образ для кожної людини — різний. Вся справа в тому, що люди сприймають сучасні каміни як відображення самих себе і вибирають їх у відповідності зі своїми рисами характеру і типами темпераменту.

  Дизайн камінів може бути найрізноманітнішим. У виставкових залах Центру Камінів представлені і затишні моделі в стилі кантрі. і сучасні облицювання в стилі модерн, вишукані портали в кращих традиціях класики. Але як же іноді буває важко серед всього цього різноманіття відшукати один єдиний і неповторний камін, усміхнений саме Вам! Намагаючись здивувати покупців, талановиті дизайнери щодня створюють нові сучасні каміни. Сьогодні ми запрошуємо Вас здійснити незабутню подорож по стилям інтер’єру, яка полегшить пошук ідеального у всіх відношеннях вогнища.

  Класицизм — поза часом і модою

  Якщо порівнювати облицювання каміна з людським обличчям, то, мабуть, найблагородніше його вираження Ви знайдете в класичному мармуровому порталі іспанської фірми Crumar — Ensor. Цей сучасний камін виконаний стриманого гідності. Прикрашений стрункими колонами і позолоченим оздобленням, він вимагає, щоб весь інтер’єр його господаря жив по суворим законам класицизму. Цей камінний портал, виконаний з благородного коралового і білого мармуру майстерними італійськими майстрами, знаходиться поза часом і модою. Шикарний і урочистий дизайн каміна Ensor нагадує замок вогню і притулку вічності. Володар такого каміна багато в чому — консерватор і, безумовно, поціновувач мистецтва і краси. Якщо Ви зупините свій вибір на цьому порталі, вечори, проведені біля нього, подарують Вам відчуття обраності і зроблять Ваше життя схожою на келих терпкого дорогого вина.

  Сучасні каміни, дизайн камінів, Центр Камінів
  Бароко — шик, блиск, краса!

  Керамічні печі від італійських дизайнерів фірми Sergio Leoni. виконані у стилі бароко, постануть перед Вами у всій своїй красі. Приміром, модель Vecchia Londra з першого погляду підкорює серця людей, закоханих в минулу епоху краси і розкоші. Ця аристократична красуня з білосніжним кольором шкіри допоможе Вам забути про земні клопоти і поринути у приємні мрії. Виконана з дорогого металу і увінчаний позолоченою колоною, ця піч наповнить Ваш будинок теплом і подарує Вам відчуття свята.

  Чарівність в стилі кантрі

  Романтичні натури навряд чи зможуть встояти перед чарівністю каміна в стилі кантрі. М’який і ліричний дизайн камінів цього напряму заколисує денні турботи, зігріває змерзлі душі і робить нас ближче до природи. Моделям начебто Carlit від іспанського виробника Fugar можуть віддавати перевагу і ділові люди, які мріють відтворити атмосферу дитинства у своєму заміському будинку. Виготовлений з натуральних матеріалів, цей сучасний камін нагадує нам про старої бабусиної печі в сільському будинку. Виконана у формі літери «Д» і оснащена численними поличками, така модель може бути прикрашена оригінальними аксесуарами. «Особа» такого каміна прикрашає дружелюбна сонячна усмішка, здатна зігріти своїм теплом будь-яке приміщення.

  Модерн — в ногу з часом

  Впевненим у собі людям, що йдуть в ногу з часом, ймовірно доведеться по душі дітище французьких дизайнерів — камін Larissa. Ця кутова модель від Richard Le Droff. виконана в стилі модерн, виглядає сучасно і не займає багато місця. Характерні для цього напряму плавні лінії і досконала форма, дозволять цього каміна легко вписатися в будь-який інтер’єр. У салонах Центру Камінів Вас чекають найрізноманітніші сучасні каміни в стилі модерн, що вражають уяву своїм оригінальним дизайном.

  Сучасні каміни, дизайн камінів, Центр Камінів
  Дизайн камінів хай-тек — сміливий експеримент

  Моделі цього напряму створені для самих сміливих людей. Любителям незвичайних рішень доведеться за смаком різноманітність форм і конфігурацій, підкреслюють особливий дизайн камінів в стилі хай-тек. Модель Bilbao 2 від іспанського виробника Traforart має правильну трикутну форму, підвісний камін Roulett від Fugar виконаний у вигляді людського ока, а Trianon від Eclipson нагадує човен, що везе полум’я під своїм вітрилом.

  Всі ці моделі об’єднує те, що вони виготовлені з матеріалів штучного походження. Крім того, вони поєднують в собі функціональність і екстравагантність. Вдивіться в «обличчя» цього каміна і Ви побачите бездоганний стиль і яскраву індивідуальність.

  Мінімум прикрас, максимум задоволення

  Якщо вірити приказці про те, що стислість — сестра таланту, то можна припустити, що стиль мінімалізм його брат. Люди, які вибирають сучасні каміни начебто Equinoxe 250 від Richard Le Droff. воліють найпростіше обрамлення для вогню, яка як не можна краще підкреслює його природну красу. Вогонь у такій моделі виглядає як справжній витвір мистецтва, укладену в просту металеву рамку. Лаконічний дизайн камінів в стилі хай-тек дозволить їм легко вписатися в будь-який інтер’єр. Проста модель Equinoxe 250 красномовно розповість Вашим гостям про незвичайний характер господаря будинку і подарує Вашим близьким незабутній відпочинок.

  Центр Камінів бажає Вам знайти свій ідеальний камін, який створить у Вашому будинку атмосферу затишку і подарує Вам відчуття гармонії. Приємного Вам вибору!

  Короткий опис статті: каміни сучасні Дизайн сучасних камінів. «Центр Камінів» — замовити чудовий камін це просто! дизайн камінів, сучасні каміни, каміни в сучасному стилі

  Джерело: Сучасні каміни, дизайн камінів — «Центр Камінів»

  Також ви можете прочитати