• Камін в квартирі

  Створення каміна в квартирі своїми руками

  16.09.2015

  Квартирний камін своїми руками

  Камін в квартирі

  Камін – це прекрасна споруда, яка, на жаль, може бути розташоване виключно в приватних будинках. Але мешканці квартир, які не мають можливості придбати цілий будинок, а ось про каміні мріють давно і досить сильно, нарешті придумали, чим же можна замінити це прекрасна споруда в квартирі, розташованій в багатоповерхівці. Що ж, всі ми знаємо, що камін – це показник затишку, тепла, спокою. Кожен з нас хоча б раз у житті мріяв закутатися в теплий плед і сісти зігріватися біля власного каміна в холодну пору року. Звичайно, влітку камін продовжує виконувати важливі функції, тільки не по обігріву, а по прикрасі інтер’єру, адже така чудова споруда може прекрасно доповнити інтер’єр в будь-якому стилі і прикрасити практично будь-яку квартиру.

  Замість справжнього каміна багато беруться за те, щоб створити камін своїми руками в квартирі, адже це насправді зовсім не складно. Фальшиві каміни створюють з найрізноманітніших матеріалів, найпопулярнішим серед яких є гіпсокартон, адже його можна прикрасити будь обробкою зовні, при цьому, він є зовсім не витратним для більшості людей. Звичайно, більш забезпечені люди можуть поставити в своїй квартирі і справжній цегляний камін, який навіть буде горіти. Для цього в топці каміна потрібно розташувати спеціальну пальник, яка буде працювати завдяки біопаливу. Вогонь в такому каміні не буде давати дим, а лише легку піт, яка посприяє зволоженню приміщення.

  Щоб зробити камін своїми руками в квартирі вам не потрібно прикладати багато зусиль. У першу чергу потрібно вирішити: для чого вам потрібно це пристосування і яку функцію воно буде виконувати? Саме від цього буде залежати матеріал, з якого ви будете робити свій фальш камін.

  Вибір матеріалу

  Як ми вже говорили, фальш камін можна створювати практично з будь-якого підручного матеріалу, який доведеться вам до душі. Якщо ви хочете, щоб камін максимально нагадував натуральний і вже давно ставите питанням, як зробити камін в квартирі, то вам, безумовно, слід віддати свою перевагу биокамину. Біокаміни є у продажу, їх можна переносити з однієї кімнати в іншу, тим самим урізноманітнивши інтер’єр квартири. Але мінус таких камінів в тому, що вони мало нагадують справжні. Інша справа – зробити справжній вбудований камін, який буде відповідати за розмірами натуральному каміна, з декоративним димарем і топкою, в якій після слід розташувати кілька пальників (одного буде мало для великого вогню), завдяки яким у вашому каміні буде горіти самий справжній вогонь. Такий камін потрібно робити з цегли або каменю, так як дані матеріали є жаростійкими і зможуть витримати тепло, що виходить від пальників.

  Якщо ж камін вам потрібен лише як прикраса або ж доповнення інтер’єру, то в такому випадку використовувати гіпсокартон. До того ж, камін з гіпсокартону можна облицьовувати будь-яким матеріалом, який вам сподобається: цеглою, каменем, мармуром або ж звичайної шпаклівкою.

  Як зробити декоративний камін своїми руками?

  насправді це дуже просто, головне – заздалегідь створити зрозумілу схему, в якій буде показаний зовнішній вигляд вашого майбутнього каміна, його розміри і пропорції. Також з допомогою схеми ви зможете розрахувати, скільки матеріалу вам знадобиться для створення вашого фальш каміна. Спочатку потрібно встановити спеціальний каркас, виконаний з металопрофілю, на який ви будете кріпити гіпсокартон.

  Каркас для квартирного каміна

  Гіпсокартон кріпиться за допомогою саморізів, і це – досить легка робота навіть для однієї людини. Після того, як ваша конструкція буде готова, вам потрібно закрити за допомогою шпаклівки всі стики. Після того, як шпаклівка висохне, можна приступати до фарбування декоративного каміна, а завдяки клею зафіксувати декоративні молдинги.

  Прикраса декоративного каміна

  Якщо ви зрозуміли, як зробити декоративний камін, то ми хотіли б дати вам кілька порад про те, як його можна прикрасити.

  Часто в топку декоративного каміна поміщають безліч свічок, які створюють романтичну спокійну атмосферу. Пам’ятайте, що якщо ви хочете, щоб в топці вашого каміна горіли свічки, то попередньо обробити її листами якого-небудь жароміцного матеріалу, щоб ваш камін не перетворився на трагедію. Якщо в топці горітимуть свічки, то збережеться цей важливий ефект живого вогню, якого так тяжко добитися в квартирі.

  Також ви можете наповнити топку полінами, щоб здавалося, ніби вам нічого не варто розпалити їх. Звичайно, більш реалістично це буде виглядати, якщо дрова розташуються на металевій решітці, яка буде підсвічуватися жовто-червоним світлом. Про це вам також потрібно подумати заздалегідь.

  Камін з різними прикрасами

  Звичайно, існують також способи декорування каміна, щоб його можна було раціонально використовувати кожен день. Приміром, в топці каміна і на каміні можуть розташовуватися полиці для ваших речей. Камінна полиця послужить полицею для фотографій, дзеркал, свічок або будь-яких інших предметів декору кімнати.

  У будь-якому випадку, яке б рішення з приводу використання вашого каміна ви не прийняли, ви завжди зробите правильний вибір, адже зовнішній вигляд вашого декоративного каміна повністю залежить лише від вас, ваших фантазій і бажань.

  Короткий опис статті: камін у квартирі Якщо ви живете в квартирі, але мрієте про власний каміні, то ви можете по наших порад спорудити камін в квартирі своїми руками. камін своїми руками в квартирі

  Джерело: Створення каміна в квартирі своїми руками

  Також ви можете прочитати