• Каміни дизайн

  Стилі та дизайн камінів, лики вогню

  03.10.2015

  Стилі і дизайн камінів — лики вогню

  Стилі та дизайн камінів, лики вогню
  Раніше, коли люди робили ремонт у себе вдома, вони не особливо замислювалися про те, який колір фарби вибрати, під що підібрати колір шпалер і штор, яку вибрати меблі і, тим більше, не замислювалися про дизайні квартири. Для них головним було затишок і чистота. З часом інтереси і смаки людей почали змінюватися. Тепер всі намагаються бути індивідуальними і дотримуватися певного стилю. Цей спосіб вони виражають і через дизайн свого будинку або квартири. Причому останнім часом набуло поширення таке явище, що люди, як би заглядаючи в минулі часи, вибирають певні предмети інтер’єру і, переробляючи їх на сучасний лад, роблять шедевр. До таких функціональних елементів відноситься і камін, виконаний в різних видах дизайну.Стилі та дизайн камінів, лики вогню

  Класицизм – поза часом і модою

  Є люди, які воліють химерність і яскравість. Можливо, що вони і по натурі дуже яскраві люди і люблять виділятися. Але в деяких випадках їх смак і те, що вони роблять, виглядає дешево за рахунок зайвої яскравості. А є люди, які, навпаки, дуже стримані і віддають перевагу у всьому класику. Причому нерідко ця класика виражає основні риси їх характеру. І виглядає це все досить стильно і дорого. Що стосується дизайну камінів, то таким людям підійшов би камін, виконаний з мармуру теплих і світлих відтінків, слонової кістки або коралів. Зазвичай це супроводжується золотим обрамленням. Причому один камін, виконаний в такому стилі, здатний змінити і весь інтер’єр кімнати. Більш того, такого роду дизайн практично не старіє і не виходить з моди, тим більше, що камін з подібним дизайном ви навряд чи знайдете.

  Бароко — шик, блиск, краса!

  Можливо, що ви віддаєте перевагу стиль давнину і розкоші. Тоді вам підійдуть каміни, виконані з кераміки італійською фірмою Sergio Leoni. Вона в основному працює у стилі бароко. Це розкішні і незвичайні каміни, виконані з білої кераміки з золотими колонами. Якщо ви захочете проводити вечора, сидячи у такого каміна, то душевний спокій і зняття стресів, накопичених за день, вам забезпечено. Білий колір ще більше починає мерехтіти від вогню, а сам вогонь, що поширює тепло, створить неймовірний затишок у вашому домі.

  Чарівність в стилі кантрі

  Серед нас чимало романтиків. Таким людям підійдуть дизайн у стилі кантрі. Особливістю таких камінів є те, що вони здатні не тільки зігріти вас, але і створити певний затишок у вашому будинку. Відмінною особливістю таких камінів є те, що вони виготовляються з натуральних матеріалів. Вони також можуть бути сконструйовані таким чином, щоб бути функціональними, тобто ви можете зробити на ньому полички або шафки, де будете зберігати якісь дрібні речі. Крім того, подібного роду каміни цілком підійдуть для вашого заміського будинку, куди ви будете приїжджати з усією родиною на відпочинок, це буде нагадувати вам старі добрі часи. Також ви можете влаштовувати романтичні вечори біля каміна, він допоможе створити теплу і затишну обстановку. Стилі та дизайн камінів, лики вогню

  Модерн — в ногу з часом

  Деякі люди бувають захоплені новими технологіями і намагаються йти в ногу з часом. Вони в основному віддають перевагу точність і визначеність. І навіть вибираючи камін, вони будуть віддавати перевагу тим, які будуть виконані за сучасними технологіями і будуть мати чіткі лінії в дизайні. Такі каміни виглядають дуже стильно і сучасно, їх ви можете знайти у французьких виробників.

  Дизайн камінів хай-тек – сміливий експеримент

  Якщо вся ваша квартира виглядає незвично і навіть неординарно, самі ви не боїтеся експериментів у своєму стилі, тоді вам цілком підійдуть каміни з незвичайними і сміливими дизайнами іспанської фірми Traforart. При цьому каміни будуть мати не обов’язково звичну квадратну або прямокутну форму, а яку-небудь фігуристу або неправильну форму. Те ж саме стосується і кольору каміна, який цілком може варіювати в широких межах, щоб відповідати своїй формі. Ці каміни в основному є багатофункціональними і виконуються з ненатуральних матеріалів.

  Мінімум прикрас, максимум задоволення

  Є люди, які віддають перевагу у всьому мінімалізм і простоту, але в той же час дуже гарний дизайн. Дійсно, безліч всіляких деталей і зайвих прикрас може зіпсувати зовнішній вигляд. Крім того, перевагою камінів спрощених дизайнів є те, що вони підійдуть практично для будь-якого інтер’єру. Їх основне призначення – будучи не помітними, бути гідним обрамленням вогню і виводити на перший план його природну красу. Каміни Такого типу ви можете зустріти у виробників Equinoxe 250 від Richard Le Droff.

  найголовніше при виборі свого каміна, якого дизайну він би не був, щоб він створював бажаний затишок і комфорт у вашому будинку і піднімав настрій.

  Короткий опис статті: каміни дизайн Раніше, коли люди робили ремонт у себе вдома, вони не особливо замислювалися про те, який колір фарби вибрати, під що підібрати колір шпалер і штор, яку

  Джерело: Стилі і дизайн камінів — лики вогню

  Також ви можете прочитати