Статті про каміни, Каміни і печі

20.02.2017

Каміни з чудовим дизайном

Камін є основним координаційним центром будь-якої кімнати. Це справжній витвір мистецтва, вершина якості та дизайну.

Статті про каміни, Каміни і печі

Спочатку каміни використовувалися для приготування їжі, обігріву і комфорту. Протягом десятиліть їх тримали в «центр» будинки.

Двадцяте століття був відзначений продовженням індустріалізації і розширення світових ринків, що призвело до численних змін — економічним, технологічним і соціальним.

Дизайн був зведений до рівня мистецтва, і виробництво камінів, перетворених в унікальний декоративний елемент, змінилося повністю. Нинішні пропозиції від таких компаній, як Conmoto, являють собою справжні шедеври дизайну, поєднання унікальних естетичних і безпрецедентних по функціональності камінів. Пропонуються також більш традиційні моделі, опалювальні деревиною, з оригінальним дизайном, а крім того, портативні моделі, які підходять для невеликих приміщень.

На відміну від найбільш поширених каменів, які зазвичай вбудовані в одну зі стін кімнати, більшість з представлених моделей Conmoto (роботи кількох дизайнерів світу), претендують на те, щоб зайняти центральне місце житлового приміщення. Це справжні предмети розкоші авангардних ліній, що відображають нову концепцію житлового простору, з традиційним відкритим вогнем.

Погляди Conmoto на безліч глобальних проблем є піонерськими в галузі використання біоетанолу для живлення камінів замість викопного палива та відновлюваних джерел енергії.

Статті про каміни, Каміни і печі

Біоетанол — це спирт рослинного походження, одержаний при ферментації цукру з рослин, таких як буряк або цукровий очерет. І хоча він не може забезпечити повністю нейтральний баланс викидів двоокису вуглецю, але представляє важливий крок на шляху до глобального суспільства, незалежного від паливних скам’янілостей.

Таким чином, з’явився продукт, який не створює диму, попелу і запаху, а випускає тільки водяну пару і вуглекислий газ, і то значно менше інших камінів, які опалюються деревиною або газом.

Цим моделям з цікавим дизайном вдається повністю оновити вигляд приміщення, причому на відміну від традиційного каміна, без будь-яких робіт по установці і без димаря, що дозволяє їх пересувати. Технічне обслуговування їх зводиться до простої завантаження етанолу.

Разом з камінами компанія Conmoto пропонує широкий асортимент аксесуарів і меблів для інтер’єру та екстер’єру. Ну а консерваторів є декілька моделей з традиційним елегантним рішенням для зберігання дров, не нехтуючи однак дизайном.

Статті про каміни, Каміни і печі

Короткий опис статті: дизайн камінів каталог Універсальний інтернет-магазин, інтернет-магазин, замовити, купити

Джерело: Статті про каміни — Каміни і печі

Також ви можете прочитати