Спорудження недорогих камінів з червоної цегли . Архітектурно

29.09.2015

Споруда недорогих камінів з червоної цегли

archidom.org/73/sooruzhenie-nedorogix-kaminov-iz-krasnogo-kirpicha» data-toggle=»tooltip» title=»Share on Twitter» rel=»nofollow»> Follow on Facebook Add to Google+ Connect on Linked in Subscribe by Email Print This Post

Як же приємно після важкого трудового дня сісти біля каміна і розслабитися, спостерігаючи при цьому за грою вогню. Камін довгий час був предметом роскошии зараз камін знак добробуту і багатства. Незважаючи на це, у наші дні можна звести витончений цегляний камін за прийнятною ціною.

Камін і інтер’єр

Для спорудження каміна необхідний вогнестійкий калузький цегла. До того ж така цегла крім свого безпосереднього призначення здійснює й естетичну функцію, т. e. перетворює будинок. Взагалі, камін повинен вписуватися в інтер’єр і радувати господаря. Цеглою різноманітної колірної гамми реально викласти практично будь-який візерунок, а зовні оббити обробленими деревом. Крім того, поруч з каміном, як правило, розміщують різні додаткові предмети: щипці, кочерга, хутра, вилка для ворошіння палива. Якщо ви прагнете до індивідуалізму та оригінальності, можна знайти ці пристосування раритетними, так як вони вважаються предметом декоративно-прикладного мистецтва.

Пожежна безпека

При зведенні цегляного каміна слід враховувати, що такий камін зазвичай складається з 3 частин: порталу, димоходу і топки. Будівельний матеріал кожної з частин завжди повинен відповідати правилам пожежної безпеки. Вогнетривкі цегла добре підійдуть. До того ж краще встановити камінний екран, який захищає підлогу кімнати від попадання на нього палаючих вугіль. Цей елемент являє собою сітку, через яку можна спостерігати за полум’ям в каміні, але в сучасних моделях найчастіше використовуються екрани з вогнетривкого скла — це дає кращу видимість.

Як слід встановлювати каміни?

Каміни з цегли можуть зводитися різними способами: знаходяться на одній площині зі стіною або виступаючими. Часто цеглою зводять камін в кутку кімнати. В останні роки з’явилася тенденція зведення цегляного каміна по середині кімнати. Такий варіант вважається чудовим рішенням дизайнерів, так як виглядає оригінально і звільняє частину простору.

В чому полягає недолік цегляних камінів

В цеглі є 1-н недолік — це поганий теплообмін. Цей недолік досить легко вирішити за допомогою установки регульованою тяги і закритою чавунної топки. Тоді ККД (коефіцієнт корисної дії) збільшиться до 75%. Тим більше сучасні каміни з цегли мають набагато високу нагрівальну результативність, ніж їх попередники.

Зводимо цегляний камін самі

Зведення цегляного каміна хоч справа відповідальна, але не дуже складне, тому його реально викласти своїми руками. Спочатку викладіть топку, потім димохід, як при звичайній кладці, треба рівняти по шнуру і напрямних цеглин. Якщо хочете нанести штукатурку зовні, враховуйте властиву їй здатність витісняти такі суміші.

Цегляний камін буде не лише гарним джерелом тепла, але ще й невід’ємним елементом інтер’єру і, найважливіше — символом стабільності і затишку в домі. Камін буде цілком відповідати поняттю сімейне вогнище. Так що впевнено починайте зведення каміна з цегли!

No tags for this post.

Спорудження недорогих камінів з червоної цегли . Архітектурно

Споруда недорогих камінів з червоної цегли added by Architect on 11 Жовтень 2011

Короткий опис статті: каміни з цегли

Джерело: Споруда недорогих камінів з червоної цегли | Архітектурно-будівельні фірми

Також ви можете прочитати