• Портали для камінів

  «Смолком. Портали

  30.09.2015

  Декоративний портал електрокаміна — запорука затишку та гармонії вашого будинку. Згідно відо«Смолком. Портали
  приємної прислів’ї. одне з дій. яке людина може робити нескінченно — це дивитися на те. як горить вогонь. Протягом тисячоліть люди тяглися до його тепла. обігріваючи свої житла і схиляючись перед божественною природою полум’я. У стародавні століття портали для камінів представляли собою елементарний коло з каменів. виконує швидше пожежобезпечні функції. чим декоративні.

  Перші справжні каміни стали використовувати стародавні римляни. Саме античні майстри придумали димоходи. відводять дим від вогнища з приміщень. а пізніше і конструкцію. в якій топка і димар були поєднані з однієї зі стін будівлі. Римський камін відрізнявся небагатій облицюванням. але роль йому відводилася сама що ні на є важлива — саме камін вважався джерелом життя і енергії будинку. відводив від власників злих духів і шанувався. як одна з святинь.

  Декоративний характер портали для камінів набули в епоху Середньовіччя. коли в моду увійшли камінні зали. прикрашені трофеями і обладунками. а розміри порталу для камінів різко збільшилися. Незважаючи на те. що середньовічний портал для каміна міг бути прикрашений оригінальними арками і ажурними прикрасами. в ті століття в топці на спеціальному вертелі готували їжу. Якщо каміни знатних осіб вільно вміщували вертел з цілої тушею оленя або бика. то каміни звичайних громадян були набагато скромніші і в габаритах. і в облицюванні — їх просто штукатурили та білили. часто розписували художнім розписом. Тільки в часи Ренесансу та Епохи Відродження портали для камінів стали справжнім витвором мистецтва. Їх виготовляли з мармуру і граніту. декорували мозаїкою та різьбленими прикрасами.

  За часів правління Людовіка XIV портали для камінів придбали вишукано прикрашені карнизи і цоколі. Портал для електрокаміна. виконаний у стилі рококо або бароко. стає центральною деталлю інтер’єру. надаючи приміщенню неповторну. вишукану атмосферу.

  Строгі пропорції і чіткі лінії. які сьогодні відрізняють багато моделі порталів для електрокамінів. прийшли до нас з епохи класицизму. Підкреслена лаконічність і монументальність поєднувалася в порталах для камінів тих часів з оригінальними орнаментами. колонами і несучими скульптурами. У XVIII і XIX століттях стали з’являтися декоративні решітки. спеціальні щипці і кочерги. відерця для вугілля та інші аксесуари. виконані в тому ж стилі. що і портали для камінів. Камін став символом затишку і тепла. а портал для каміна — незамінною деталлю інтер’єру.

  Пройшли століття. і поява центрального опалення позбавило нас від необхідності встановлення печей і камінів в наших будинках. Але разом з тим. інтер’єр став втрачати ту надзвичайну атмосферу затишку і гармонії. якої так знамениті старі будинки вишуканою Англії і багатою багатовіковою історією Європи. Необхідність влаштовувати димоходи. шукати дрова і вугілля давно відпала. але дух романтики і «вдосконаленої» старовини приходить у наші домівки разом з електрокамінами. виконаними в кращих традиціях майстрів минулих років. Наповнити будинок казкою. скоротати холодні осінні вечори і радісно зустріти морозний зимовий ранок допоможе електричний камін. обрамлений в елегантний і розкішний портал електрокаміна.

  Оригінально підібраний з урахуванням стилістики інтер’єру портал електрокаміна стане справжньою родзинкою вашого будинку. Він може. як підкреслити існуючий дизайн. так і стати тією нотою. яка перерозподілить акценти і змінить вигляд вашого будинку. Багатий асортимент порталів для електрокамінів ТОВ « Смолком», дозволить вам вибрати ту модель. яка найбільш підходить саме вашому будинку.

  Широкий асортимент і висока якість продукції запорука нашого успіху. а підходящий портал електрокаміна — запорука затишку у вашому домі.

  Короткий опис статті: портали для камінів Декоративний портал електрокаміна   запорука затишку та гармонії вашого будинку Широкий асортимент і висока якість продукції   запорука нашого успіху, а підходящий портал електрокаміна — запорука затишку у вашому домі. Вибирайте каміни вашої мрії в нашому каталозі порталів для електрокамінів . «Смолком», Портали

  Джерело: «Смолком» Портали

  Також ви можете прочитати