Скільки коштує піч, камін, барбекю, ціна кладки-будівництва, роботи пічника

20.02.2017

Кладка печей, камінів та барбекю ціни
Скільки ж коштує справжня піч?

Скільки коштує піч, камін, барбекю, ціна кладки-будівництва, роботи пічника
Скільки коштує піч, камін, барбекю, ціна кладки-будівництва, роботи пічника
Вартість укладання цегли залежить від ступеня трудомісткості. Один з найважливіших показників, ступінь намоченности цегли. На даний момент немає єдиної думки мочити або не мочити цегла. Є дві допустимі і рекомендовані різними джерелами точки зору і варіації між ними. Що характерно, аргументи з кожного боку, досить переконливі. Залишається прийняти це як даність і розглянути обидва варіанти в порівнянні. Досить довго існувала думка — червона цегла мочити, шамотна обполіскувати. На ділі виглядало так, вогнетривку цеглу занурив у воду і витягнув, червона цегла перебував у воді поки не закінчувався вихід бульбашок повітря. При такому підході, в умовах жаркої і вологої погоди, цегла рухливий у масиві печі протягом 1-2 днів. Після укладання 6-7 рядів, кутові цеглини за просто починають видавлюватися з кладки, 2-3 мм звичайна справа. Укладання не більше 10 рядів в день цілком з’ясовна. Варіант укладання сухого, або ополоснутого цегли більш технологічний і не обмежує кількість укладених у день рядів. Виходячи з цього, зрозуміло, що укладання повністю сирого цегли коштує дорожче, тому що часу займе більше.

Скільки коштує піч, камін, барбекю, ціна кладки-будівництва, роботи пічника
Різання цегли, на лицьову частину і не тільки на неї, додатковий час для виконання робіт. Причому, враховуючи сучасний інструмент, рез може бути простим або складним, з можливими градацій між ними.

Для розуміння якості укладання цегли розглянемо три умовні градації.

 • Нижча — кладка під подальшу обробку. Все що необхідно в цій ніші, це витримування ліній кутів і зовнішніх поверхонь. Буквально 20-30 років тому, так робилися практично всі печі Радянського Союзу. Робота піччю не великих розмірів (цегл 300-400), коштувала 120-180 рублів, в залежності від регіону, при середній зарплаті по країні 180 рублів. Часи змінилися і пічник став ще і каменярем, в пічному справі стали використовувати чистову кладку під розшивку.
 • середньої умовної цінової ніші кладка по лініях ведеться так само як в нижчій, але з урахуванням зовнішнього вигляду: кутові цеглу за рівнем, лінія стінки за правилом. На відміну від печі під оздоблення, де частенько будували на око.
 • Скільки коштує піч, камін, барбекю, ціна кладки-будівництва, роботи пічника
  У вищій категорії кожен цегла розташовується за рівнем: кутовий цегла три площини, середній дві, плюс рівність ліній і поверхонь. Треба чітко розуміти, що для високоякісної кладки, необхідний якісний цегла з хорошою геометрією. Відхилення в розмірах 1-2 мм, горби і вигини цегли навіть на 1 мм, роблять цю задачу проблематичною. Визначення якості чистової укладання цегли, практично головна проблема для замовника. Для фахівця, це не є складністю. Спеціаліст виходить з чітких технічних параметрів, замовник же з субъективнности, в сенсі подобається-не подобається. Простіше кажучи, ціна залежить від запитів замовника. Важливо сформулювати свій запит і виразно донести його до виконавця, з урахуванням допустимих поправок. Для когось виявиться достатнім просто функціоналу, комусь вистачить і простий чистової кладки і тільки одиницям знадобиться даний произвеление мистецтва. Ціна за роботу в першому і останньому випадку буде відрізнятися кратно.

Скільки ж коштує справжня піч?

 • Вартості складання проекту (при індивідуальних замовленнях),
 • Вартості витратних матеріалів (вітчизняних або імпортних),
 • Вартості робіт пічника,
 • Транспортних витрат (доставка матеріалу і його вивантаження),
 • Вартості підсобних робіт (занесення матеріалів в робоче приміщення, піднос цегли, приготування розчину, забезпечення майстри всім необхідним для роботи).

Скільки коштує піч, камін, барбекю, ціна кладки-будівництва, роботи пічника
Кращим варіантом, є вирішення всього комплексу питань в односторонньому порядку: це дозволяє обійтися без витрати часу на вирішення проблем, пов’язаних з вибором матеріалів, місцем покупки, способом і термінами доставки і т. п. + конкретизує ступінь відповідальності за виконання/невиконання зобов’язань.

Основна частина вартості печі пов’язана з числом цегли в кладці, тому цілком можна самостійно прикинути, у що обійдеться її зведення. Так, приблизну кількість цегли без урахування труби можна вирахувати по наступній формулі: кількість цегли першого ряду множиться на число рядів з коефіцієнтом заповнення 0,8. Отриманого кількості повинно вистачити на зведення печі з урахуванням бою і вибракування. Цегла на кладку труби розраховується за кількістю рядів, з розрахунку 4, 5 чи 6 штук на ряд (в залежності від висоти труби).

Далі загальна кількість цегли множимо на ціну роботи пічника (наприклад, 120 руб./цегла) і отримуємо приблизну вартість печі. Для прикладу: піч 3х4.5 цегли висотою 30 рядів + труба висотою 4 метри.

Приклад розрахунку цегли на опалювальну піч

Треба поставити опалювальну піч 3 х 4.5 цегли, висотою 30 рядів і трубу висотою 4 метри.

 • піч — 3,5х4х2х30х0,8=672 шт.
 • труба — 84х4=336 шт.
 • всього — 1 008 шт. з поправкою на відбраковування+10% — 1 019 шт.

В основі розрахунку вартості — середньостатистична на один цегла оцінка своєї роботи печниками, яка становить від 50-120 грн/шт.

Множимо на ціну робота пічника: 1 019 х 100 р./цегла=101 900 руб.

Разом: 101 900 руб.

Такий приблизний розрахунок вартості робіт. Якщо ж у процесі роботи в проект вводяться зміни (наприклад, додаються полички, арки, обрамлення) або потрібна додаткова обробка цегли, ціна відповідно підвищується.

Скільки коштує піч, камін, барбекю, ціна кладки-будівництва, роботи пічника
Здешевити вартість практично будь-якої печі можна використовуючи не оригінальне пічне литво (або пічне литво вітчизняного виробника) і також цегла вітчизняного виробництва.

Для визначення більш точної вартості необхідно скласти технічне завдання (як це зробити описано у розділі «Як замовити піч?») і відправити його по електронній пошті на info@russianstoves.ru Після чого складається і узгоджується з замовником загальна кошторис майбутніх робіт.

Терміни кладки печі

Роботи ведуться бригадою з двох чоловік (пічник і помічник пічника). Час виконання стандартної пічної конструкції (внутрішня вогнетривка оболонка, температурно-деформаційні шви, одна насадна труба заввишки 1м, комплекс пожароизоляции, без додаткової обробки) — два тижні.

Пн-Нд з 9:00 до 23:00

+7(911)706-3804

+7(921)320-8240

Ми пропонуємо також послуги по установці готових цегляних камінів, монтаж камінних топок і чавунних печей і т. п.

Основні принципи нашої цінової політики:

Скільки коштує піч, камін, барбекю, ціна кладки-будівництва, роботи пічника

Звертайтеся до нас, щоб ваш будинок завжди був надійно зігрітий і наповнений ароматом приголомшливою випічки, приготовленої в справжній російській печі.

Короткий опис статті: скільки коштує поставити камін Загальна вартість робіт по зведенню печі складається з: вартості складання проекту (при індивідуальних замовленнях), вартості витратних матеріалів (вітчизняних або імпортних) та багато іншого… кладка печі ціна, купити камін ціна, каміни ціни, скільки коштує піч, скільки коштує цегляний барбекю, вартість цегляної печі, банна піч ціна, дров’яна піч ціна, кладка печі вартість робіт

Джерело: Скільки коштує піч, камін, барбекю, ціна кладки-будівництва, роботи пічника в Санкт-Петербурзі, Ленобласті, вартість цегляної печі під ключ, банної печі, печі дров’яної

Також ви можете прочитати