• Різне

  Шафи купе Командор в спальню на замовлення (дзеркальні, невеликі, вузькі).

  20.02.2017

  Шафи-купе в спальню

  Шафи купе Командор в спальню на замовлення (дзеркальні, невеликі, вузькі).

  Вибираєте шафу в спальню?

  Створіть індивідуальну корпусні меблі по вашим вимогам:

  — прямі, кутові і Г-образні конструкції шаф для будь-яких планувальних рішень

  будинок

 • Шафи купе Командор в спальню на замовлення (дзеркальні, невеликі, вузькі).
  Виклик замірника

  Так прийнято, що основна частина одягу у нас зберігається в тій кімнаті, де ми спимо, тому шафи для спальні важливі не менше, ніж сама ліжко. А їх глобальне призначення в рамках нашої квартири — допомагати підтримувати порядок в особистих речах. От чому, вибираючи шафи в спальню, в першу чергу дбають про їх внутрішньому наповненні.

  Крім стандартних вішалок і полиць для одягу, Komandor пропонує безліч сучасних аксесуарів – це різноманітні власники, кошики, контейнери, ліфтові вішала, вішаки для краваток і ін Грамотно спланувати і розставити всі елементи допомагають консультанти салонів.

  Безумовно, шафа-купе у спальню повинен відповідати стильовому рішенню кімнати. Оформлення дверей підбирається під інші складові інтер’єру – обробку (підлога, стіни) та меблі. Нерідко для цієї меблів робиться дзеркальний фасад. Він виконує свою безпосередню функцію дзеркала, яке незамінне в спальні і у шафи. І крім цього, візуально розширює простір, що особливо актуально, якщо кімната маленька або між шафою і ліжком залишається вузький прохід.

  Оригінальним оформленням дверей шафи може стати зображення, нанесене допомогою сольвентного друку. Воно помітно змінить інтер’єр і перетворить шафа в стилеобразующий елемент. Ви можете вибрати картинку з існуючої бази зображень або надати своє фото для друку. Звичайно, такі оформлювальні новації призведуть до збільшення ціни виробу.

  Вбудовані шафи-купе в спальню більш кращі, ніж окремо стоять, комоди, оскільки вони економлять простір і зручні у використанні. Такі рішення просто незамінні в кімнатах, де є вільна ніша, яку можна відокремити розсувними дверима, влаштувавши повноцінний гардеробна шафа. Це не тільки практично, але й економічно.

  У відсутності ніші з метою економії місця і грошей рекомендуємо встановити в спальню кутовий шафа. У такій конструкції також послужать основою шафи стіни, підлога і стеля кімнати, а замовляти доведеться тільки двері-купе і наповнення.

  Якщо ви розраховуєте купити шафу-купе недорого, розглядайте економічні варіанти обробки дверей і готові стандартні проекти шаф.

  Короткий опис статті: дизайн спальні з шафою купе Торгова мережа Човен — шафи купе для спальні від компанії Командор. Високоякісні шафи для спальні. шафи-купе в спальню, шафи-купе для одягу, шафи-купе, гардеробні, шафи-купе для спальні

  Джерело: Шафи купе Командор в спальню на замовлення (дзеркальні, невеликі, вузькі). Купити спальний недорого шафа для одягу. Каталог меблів з фото

 • Також ви можете прочитати