• Різне

  Шафа купе для спальні: різноманіття форм, розмірів і дизайну

  20.02.2017

  Шафа купе для спальні: різноманітність конструкцій

  Шафа купе для спальні заслужено вважається вигідним і практичним придбанням – зручні, місткі, стильні предмети меблювання відмінно вписуються в будь-який інтер’єр, перетворюючи простір. Сучасний модельний ряд шаф купе представлений різними конструкціями, що відрізняються зовнішнім виглядом, геометричними параметрами, функціоналом.

  Шафа купе для спальні: різноманіття форм, розмірів і дизайну

  Типова класифікація шаф купе

  Незважаючи на різноманіття, сучасні шафи купе за типом конструкції поділяються на два основних види:

  • Полносборочные (корпусні або відокремленні)
  • Вбудовані або полувстроенные

  За формою, особливостям несучих стін та фасаду шафи купе диференціюють на:

  • Кутові
  • Радіальні або радіусні
  • Дзеркальні

  Основні види шаф купе

  Шафа купе для спальні: різноманіття форм, розмірів і дизайну

  Полносборочная меблі класичної конструкції характеризується громіздкістю і доречна в просторій спальні, де достатньо вільної площі. Повноцінний корпусний шафа не перешкоджає пересуванню, навпаки, підкреслюючи масштаби приміщення. Його можна легко і швидко пересунути при необхідності зміни обстановки або транспортувати при переїзді.

  Отдельностоящие шафи купе нерідко використовують для ефективного зонування приміщення, коли меблі служить одночасно розділяє стінкою. Таким способом з однієї великої кімнати вдається отримати два невеликих, але функціональних приміщення.

  Шафа купе для спальні: різноманіття форм, розмірів і дизайну

  Вбудований або полувстроенный шафа купе – ідеальний варіант меблювання для невеликої спальні. Компактна конструкція монтується на стінах, підлозі та стелі – вони виконують функцію несучих поверхонь, куди кріпляться полиці, стелажі, поперечини. Вбудована конструкція суттєво економить простір і може бути встановлена в будь-яких складних місцях – кутах і отворах, неглибоких нішах і полунишах, кімнатах зі скошеним або кривим стелею.

  Вбудований шафа купе в спальню виготовляється в індивідуальному порядку, приймаючи різні форми, розміри, конфігурації – конкретно під параметри певної кімнати. З його допомогою вдається приховати такі поширені недоліки приміщення як нерівні стіни, нестандартні кути, низькі стелі. Єдина незручність вбудованої моделі полягає в труднощі переміщення – після монтажу її неможливо переставити або перевезення без попереднього розбирання.

  Шафа купе для спальні: різноманіття форм, розмірів і дизайну

  До популярних видів вбудованого типу відносяться шафи купе в спальню кутові, в яких несучими поверхнями служать суміжні стіни кімнати. Ці моделі незамінні в невеликій спальні, потребує ергономічних меблів. Установка кутового шафи дозволяє розширити корисну площу кімнати, одночасно змінивши її інтер’єр стильним, зручним предметом меблювання. Численні полиці, стелажі, секції дають можливість розмістити і приховати від стороннього погляду побутові дрібниці, одяг, апаратуру та інші предмети домашнього ужитку.

  Калейдоскоп форм та дизайну

  У відповідності зі зростаючим попитом сучасні виробники постійно розширюють асортимент шаф купе, пропонуючи нестандартні варіанти і оригінальні рішення. Зокрема, цікавим елементом інтер’єру для невеликої кімнати визнані радіусні шафи купе для спальні, створюють візуальну ілюзію простору і монолітності обстановки. Відмітна особливість цього різновиду вбудованих меблів – можливість приймати різні форми і конфігурації, практично повторюючи контури стін.

  Шафа купе для спальні: різноманіття форм, розмірів і дизайну

  Інноваційні технології та майстерність меблевиків дозволяють створювати абсолютно унікальні радіусні шафи купе, які є не просто місцем сховища речей, але ключовим елементом інтер’єру кімнати. Обтічна форма, опуклі, увігнуті, напівкруглі, циліндричні поверхні з гнутого скла додають візуальну об’ємність і розширюють простір невеликої кімнати.

  Органічно вписуючись в обстановку приміщення, шафи купе радіусного типу утворюють єдине ціле зі стінами та стелею, тим самим створюючи враження архітектурної цілісності. Переваги таких моделей зі згладженими кутами і виступами помітні не тільки в невеликих, але і просторих кімнатах з високими стелями і великою площею. Радіальні і радіусні шафи купе ексклюзивної роботи мають незвичайні форми, нестандартні розміри, оригінальне декоративне рішення, що дозволяє втілювати в реальність будь-які, самі сміливі дизайнерські задуми і підкреслити індивідуальність господаря.

  Шафа купе для спальні: різноманіття форм, розмірів і дизайну

  Задавшись метою візуального розширення малогабаритної квартири, краще купити дзеркальна шафа купе в спальню. У такій моделі фасади одночасно є великими дзеркалами, що змінюють геометрію простору. Властивість дзеркальної поверхні створювати візуальний простір вміло використовується дизайнерами для перетворення маленької спальні допомогою ілюзорного збільшення квадратури кімнати.

  Короткий опис статті: дизайн спальні з шафою купе Шафа купе для спальні поєднує в собі зручність, комфорт і практичну користь, будучи не тільки компактним вмістилищем для речей, але і стильним елементом інтер’єру кімнати. шафа купе для спальні

  Джерело: Шафа купе для спальні: різноманіття форм, розмірів та дизайну

  Також ви можете прочитати