• Камінні топки

  Schmid виробництво камінів, камінних та пічних топок

  15.09.2015

  Schmid – виробництво камінів, камінних та пічних топок.

  Schmid виробництво камінів, камінних та пічних топок

  Одна з найбільших компаній Німеччини з розробки та виробництва камінних та пічних топок Schmid (Шмід) використовує в якості матеріалу для свого виробництва високоякісні сталь і чавун. Виробництво компанії розташовано в р. Ратенау. Сучасні технології, выококачественное сировину, передові системи управління і контроль якості на всіх стадіях виробництва дозволяють Schmid (Шмід) випускати продукцію, яка користується попитом не тільки в Німеччині, але й за її межами.

  Модельний ряд камінів з натурального каменю компанії Schmid складається з 26 найменувань. Це портали класичного і сучасного стилю, розроблені спеціально для камінних топок Schmid. Практично всі моделі цієї серії виготовляються на іспанській фабриці Arriaga. В комплекти входять оздоблювальні рамки, необхідні для монтажу топки. На цій же фабриці виготовляються оригінальні мармурові портали для вісімнадцяти найменувань камінів Schmid (Шмід). Мармурові портали зроблені з іспанської та зімбабвійського сировини дуже високого ступеня обробки. Каміни з теплонакопительными облицовками Schmid (Шмід) високоефективні, елегантні. Всі елементи конструкції підігнані дуже ретельно, а теплоємність і теплопровідність облицювань унікальні. Тепло накопичується кам’яною масою печі і віддається в кімнату після топки рівномірно і довго (до 5 годин). Економляться дрова. В приміщенні довго зберігається тепло, при цьому вологість зберігається на оптимальному рівні.

  Камінні топки Schmid користуються великою популярністю в Німеччині та Австрії. Модельний ряд топок Lina має пряме оглядове скло, що має відкривання вгору або в сторону. Серія камінних топок Ronda з напівкруглим склом різних розмірів дозволяє створювати каміни на самий вимогливий смак. Також компанія Schmid (Шмід) є ще цілий ряд камінних топок – серія Pano з призматичним склом, Ekko з кутовим склом, серія тунельних топок, а також виробляє камінні топки за індивідуальними замовленнями. Пічні топки Schmid розроблені для теплонакопичувальних печей. Вони мають високий ККД, пристосовані до підвищених робочих температур. Пічні топки Schmid обладнані подвійними або потрійними панорамними вікнами, завдяки чому через скло не втрачається робоча температура. Всередині топки оброблені шамотом. Для збільшення функціональності роботи камінних та пічних топок Schmid виробляються додаткові комплектуючі вироби, наприклад, теплонакопичувачі, додаткові димові канали, спеціальні конвекційні кожухи для розведення теплого повітря в сусідні приміщення і т. д.

  При передруку або частковому використанні активне посилання на ТОВ «ТК Астрэй» обов’язкова.

  Товщина мінераловатних плит Schmid виробництво камінів, камінних та пічних топок

  У цій статті ми постараємося максимально докладно відповісти на такі питання: що ж таке мінераловатні плити? Де вони застосовуються? Варто використовувати в будівництві даний матеріал? І де їм…

  Як приготувати бетон? Schmid виробництво камінів, камінних та пічних топок

  Бетон — будівельний склад, виготовлений для різних робіт. До його виробництва потрібно підходити відповідально і з дотриманням технологій.

  Об’ємна вага бетону Schmid виробництво камінів, камінних та пічних топок

  Сутність об’ємного ваги бетону. Види бетону по різних характеристиках.

  Ціна шумоізоляції квартири Schmid виробництво камінів, камінних та пічних топок

  Шумоізоляції квартири приділяється сьогодні все більше уваги з боку господарів, оскільки більшість наших квартир абсолютно незахищені від сторонніх звуків. Багато перегородки в квартирах виконані…

  Стаття про роль бетону у закладці фундаменту, як самостійно вибрати марку. Що потрібно знати визначаючи марку бетонного розчину для своєї будови.

  Короткий опис статті: камінні топки

  Джерело: Schmid – виробництво камінів, камінних та пічних топок

  Також ви можете прочитати