• Різне

  Саморобний подрібнювач дров своїми руками (відео) . CassusPro.ru

  20.02.2017

  Саморобний подрібнювач дров — своїми руками накритий зручне паливо

  Саморобний подрібнювач дров своїми руками (відео) . CassusPro.ru

  Подрібнювач дров і гілок

  Деревина активно використовується для виконання різних робіт на садовій ділянці – це будівельний матеріал і паливо, і добриво, і укривний матеріал. При цьому найчастіше потрібні не великі шматки деревини, а досить мала тріска. Для її виготовлення можна користуватися непродуктивним ручною працею, а можна виготовити саморобний подрібнювач дров — своїми руками такий агрегат можна зібрати досить просто і швидко, а от користі від нього буде чимало.

  Опалення за допомогою тріски

  По-перше, це відмінна розпалювання для будь-якої печі. Широко відомо, що відразу підпалити товсте поліно навряд чи вийде – для цього спочатку потрібно забезпечити певну навколишню температуру, нагріти саме поліно. Для цього і використовується щепа – вона досить легко загоряється, а при горінні виділяє великий обсяг тепла. В принципі, можливо опалення тільки тріскою або дрібними сегментами гілок – ціна такого палива буде в рази менше, ніж вартість покупних дров, тому що гілки – це відхід виробництва, який нікому особливо не потрібен. Тому можна домовитися з найближчим лісництвом або лесозаготовительным підприємством на отримання певної кількості гілок.

  Також сьогодні все популярнішим стає використання для опалення так званих паливних брикетів. Це спресована під тиском деревина, яка згодом завантажується в топку. Для подрібнення деревини для приготування таких брикетів якраз і підійде саморобний подрібнювач дров – своїми руками виготовлений або куплений в магазині.

  Анатомія подрібнювача

  Такий агрегат повинен мати наступні елементи:

  • зубчасті вали, які будуть «перемелювати» деревину;
  • електродвигун, що приводить вали в дію;
  • ємність для збору подрібненої деревини.

  Головна увага тут – на потужність і надійність двигуна, щоб він був здатний проганяти через вали дрова. Також потрібно подбати про системи автоматичного відключення на випадок, якщо між валами застрягне занадто тверде поліно. У цьому випадку, щоб двигун не згорів, він повинен бути максимально швидко вимкнений.

  Також можна організувати автоматичну подачу дров на подрібнюючі вали, для цього можна виготовити щось на зразок конвеєрної стрічки. Приводити її в дію рекомендується окремим двигуном, щоб швидкість обертання валів і руху стрічки була різною. Проте також потрібно його підключення до системи автоматичного відключення, в іншому випадку зупинилися вали просто завалить дровами.

  Промислові подрібнювачі

  Якщо у вас є трактор, то можна купити спеціальну измельчающую машину. Вона приводиться в дію карданним валом трактора, до якого підключається через перехідну муфту. Така машина ефективно перерубує гілки і дрібні поліна діаметром до 8 см.

  Така машина має 2-приватний бункера для завантаження неподрібненому деревини. Одна частина є статичною і не виходить за габарити трактора, а друга частина призначена для збільшення об’єму бункера при такій необхідності.

  Відео:

  З бункера деревина потрапляє в агрегат з ножами, який изрубает її на окремі фрагменти. Ці фрагменти зсипаються в спеціальний гнучкий резервуар, який після заповнення закривається, а деревина починає подаватися в інший резервуар.

  Така установка дозволить легко і швидко переробляти гілки та інші дерев’яні відходи в зручний для використання горючий матеріал, тому з допомогою такої машини можна ще й заробити. Природно, що спеціально купувати трактор і подрібнювач нерозумно, але якщо вже є трактор, то чому б і ні?

  Короткий опис статті: дровітні своїми рук У цій статті Ви побачите відео і прочитаєте пізнавальний матеріал про те — як зробити саморобний подрібнювач дров своїми руками, його складові частини та Саморобний подрібнювач дров своїми руками (відео)

  Джерело: Саморобний подрібнювач дров своїми руками (відео) | CassusPro.ru

  Також ви можете прочитати