• Каміни дизайн

  Роль камінів в дизайні інтерєрів сучасних квартир . Дизайн інтер

  23.09.2015

  Роль камінів в дизайні інтер’єрів сучасних квартир

  17 Вересень 2012, admin

  Дуже оригінально і ексклюзивно виглядають камінні вироби після того, як вмілі майстри облицюють їх мармуром, мармурової та гранітною крихтою, природними матеріалами, декоративним способом і камінням. Каміни займають і в якості опалювальних приладів, і в якості символів затишного домашнього вогнища не останню роль в сучасному дизайні квартирних інтер’єрів.

  В оформленні заміського типу котеджів і типових міських квартир дизайн та стилістичне рішення камінів стають відправними точками в оздобленні житлових приміщень. Пічних справ майстер з великим досвідом, Кострюков Віталій Леонідович, в такій справі, як облицювання камінів. досяг значного успіху. Йому вдається реалізувати в умовах грубих реалій справжні шедеври мистецтва у вигляді кахельних печей, віддають купецької старовиною, а також у вигляді функціонально спрямованих кам’янок, банних печей і печей для шашликів, які дуже затребувані серед любителів відпочинку на лоні мальовничої природи.

  протягом кількох століть камін визнаний в якості незмінної частини атрибутики домашнього інтер’єру, оскільки потяг людини до прекрасного незнищенна. Вона не стирається часом. Прагнення і до тепла, і до світла впитано з материнським молоком. Природно тому прагнення нашого сучасника бути володарем частки вільної стихії, самобутнього культурного пласту, символу обожнювання вогню.

  стародавні Східні слов’яни чистіше інших божеств шанували бога Ярило. Досить згадати знаменитий сюжет опери «Снігуронька» Римського-Корсакова. Тому-то в сучасних камінних предметах і криється щось більше, ніж просто виконання функції обігрівача. Є масштабне число варіантів камінної облицювання. Це багато в чому обумовлено стилем і оздобленням приміщень, в яких знаходяться ті. Не так і рідко навіть у стилістично витончено оформленої кімнаті встановлюється нарочито грубий варіант каміна, виконаного з простого червоної цегли. У разі його акуратною вичинки він не дисонує із загальним інтер’єром. Збудувати покрівлю не над зозулиним гніздом, а над гніздом цієї Жар-птиці – це треба вміти!

  Камінних справ майстер володіє смаком і фантазією, і умілими руками. Він вибудує і облицует прямо в будинку замовника такий предмет, який незмінно викликає захоплення у всіх дивляться на нього. Тихими зимовими вечорами біля коминка ви не раз згадайте цього скромного майстерного людини добрими подячними словами.

  Короткий опис статті: каміни дизайн Дуже оригінально і ексклюзивно виглядають камінні вироби після того, як вмілі майстри облицюють їх мармуром, мармурової та гранітною крихтою, природними

  Джерело: Роль камінів в дизайні інтер’єрів сучасних квартир | Дизайн інтер’єру, ексклюзивний інтер’єр, відгуки, як зробити своїми руками

  Також ви можете прочитати